Virsekerbeker Shield Log – 2018

DATE SCHOOL SCHOOL INFO BROADCAST
Sat.14Apr Oos-Moot 50 52 Ben Vorster Virsekerbeker Div1 Shield/PUK PUK Series
Sat.12May Jeugland 20 27 Pietersburg Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.12May Ben Vorster 99 13 Florida Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.12May Oos-Moot 63 03 Hugenote (Springs) Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.12May Lichtenburg 03 00 Middelburg Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.19May Florida 20 29 Pietersburg Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.19May Jeugland 13 44 Lichtenburg Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.19May Hugenote (Springs) 17 38 Middelburg Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.26May Pietersburg 19 40 Oos-Moot Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.26May Ben Vorster 102 03 Hugenote (Springs) Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.26May Jeugland 40 38 Florida Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.02Jun Hugenote (Springs) 19 34 Pietersburg Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.02Jun Ben Vorster 70 07 Jeugland Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.02Jun Florida 31 49 Lichtenburg Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.02Jun Middelburg 32 43 Oos-Moot Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.09Jun Ben Vorster 30 12 Lichtenburg Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.09Jun Middelburg 80 00 Jeugland Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.09Jun Hugenote (Springs) 35 39 Florida Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.21Jul Pietersburg 29 40 Lichtenburg Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.21Jul Middelburg 21 39 Ben Vorster Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.21Jul Jeugland 41 43 Hugenote (Springs) Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.21Jul Florida 03 45 Oos-Moot Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.28Jul Middelburg 29 24 Pietersburg Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.28Jul Oos-Moot 44 12 Lichtenburg Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.04Aug Pietersburg 15 21 Ben Vorster Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.04Aug Oos-Moot 74 14 Jeugland Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.04Aug Florida 24 19 Middelburg Virsekerbeker Div1 Shield
Sat.04Aug Lichtenburg 34 00 Hugenote (Springs) Virsekerbeker Div1 Shield

2 Comments

  1. Oos Moot 44-15 Lichtenburg (6 tries against 5 penalties!)
    Middelburg 29-24 Pietersburg

    1 leaugue game left for each team
    looks like the top 4 in Semis will be 1.Ben Vorster, 2.Oos-Moot, 3.Lichtenburg and 4.Middelburg….Pieties had a chance to knock Middies out of the running, but couldn’t do it
    BV won Pukke series this year, OM won Hansie week, Lichtenburg won NWU…super 16 series. beating Middelburg in the final by 3 points (with many div 1 plate teams competing)…so its gonna be interesting

    ReplyReply
  2. Verbaas om Hugenote Springs heel onder te sien. Dit het so twee jaar terug gelyk of hul rugby weer goed optel. EEN van die grootste en sterkste seuns rugby skole in SA in die 80s en 90s. Geen rugbykrag meer by Springs skole nie.

    ReplyReply

Leave a Reply