Western Province 2019 school rugby fixture list

# DATE OPPONENT VENUE / EVENT
BISHOPS
1 Thu.14Mar Leinster RFC 24 31 Lost Away-Ireland Tour
2 Sat.16Mar Ballymena Acad. 46 5 Won Away-Ireland Tour
3 Wed.20Mar Galwegians 48 7 Won Away-Ireland Tour
4 Sat.23Mar St Munchin’s 68 7 Won Away-Ireland Tour
5 Sat.06Apr Paarl Gim 10 31 Lost Home
6 Sat.13Apr Bellville 48 20 Won Away
7 Sat.04May SACS 39 21 Won Away
8 Sat.11May Boland Landbou 53 19 Won Away
9 Sat.18May Wynberg 60 40 Won Away
10 Sat.01Jun HJS Paarl BH 23 41 Lost Home
11 Sat.08Jun Rondebosch 36 26 Won Home
12 Sat.13Jul Stellenberg Away
13 Sat.20Jul Parel Vallei Away
14 Sat.27Jul SACS Home
15 Sat.03Aug St Andrew’s Away
16 Fri.09Aug Wynberg Home
17 Sat.17Aug Rondebosch Away
BELLVILLE
1 Sat.02Mar Boland Landbou 15 50 Lost Boland Landbou R/D
2 Sat.09Mar SACS 5 19 Lost Brackenfell S/D
3 Tue.12Mar Wynberg <0> <15> UnOff Newlands R/D
4 Sat.16Mar Lichtenburg 5 34 Lost Oakdale Festival
5 Mon.18Mar Alberton 31 12 Won Oakdale Festival
6 Wed.20Mar Oosterlig 61 0 Won Oakdale Festival
7 Sat.06Apr Strand 21 15 Won Home
8 Sat.13Apr Bishops 20 48 Lost Home
9 Sat.27Apr Parel Vallei 24 17 Won Away
10 Sat.04May Brackenfell 26 14 Won Away
11 Sat.11May Worcester Gim 31 25 Won Away
12 Sat.25May Tygerberg 41 45 Lost Away
13 Sat.01Jun Milnerton 55 26 Won Home
14 Sat.13Jul Durbanville Away
15 Sat.20Jul WP Dev Home
16 Sat.27Jul Stellenberg Home
17 Sat.03Aug Primrose RFC Home
18 Sat.17Aug DF Malan Away
BOLAND LANDBOU
1 Sat.02Mar Bellville 50 15 Won Boland Landbou R/D
2 Tue.05Mar Garsfontein <15> <15> UnOff Bulls Prestige R/D – Loftus
3 Tue.12Mar Rondebosch <10> <10> UnOff Newlands R/D
4 Sat.16Mar Waterkloof 36 31 Won Noord-Suid
5 Tue.19Mar Helpmekaar 17 64 Lost Noord-Suid
6 Wed.27Mar Napier BHS 30 25 Won World Schools Fest
7 Sat.30Mar USA Schools XV 71 3 Won World Schools Fest
8 Sat.06Apr Wynberg 62 31 Won Home
9 Sat.13Apr Rondebosch 26 36 Lost Away
10 Sat.27Apr Tygerberg 61 17 Won Home
11 Thu.02May Monument 33 42 Lost Wildeklawer
12 Sat.04May Transvalia 59 15 Won Wildeklawer
13 Sat.11May Bishops 19 53 Lost Home
14 Sat.25May Stellenberg 51 38 Won Away
15 Sat.01Jun Paarl Gim 3 59 Lost Home
16 Sat.13Jul SACS Away
17 Sat.20Jul HJS Paarl BH Away
18 Sat.03Aug Paul Roos Home
19 Sat.10Aug Oakdale Away
BRACKENFELL
1 Sat.02Mar Monument Park <> <> UnOff Boland Landbou R/D
2 Sat.02Mar Strand <> <> UnOff Boland Landbou R/D
3 Tue.05Mar Wynberg <> <> UnOff Home-Chukka practice match
4 Sat.09Mar Outeniqua 0 65 Lost Brackenfell S/D
5 Tue.12Mar Milnerton <0> <5> UnOff Newlands R/D
6 Sat.16Mar Kempton Park 5 55 Lost Oakdale Festival
7 Mon.18Mar Oosterlig 8 26 Lost Oakdale Festival
8 Wed.20Mar Alberton 7 26 Lost Oakdale Festival
9 Sat.06Apr Stellenberg 10 31 Lost Away
10 Sat.13Apr HJS Paarl BH 3rd XV 19 40 Lost Home
11 Sat.27Apr Rondebosch 5 26 Lost Away
12 Sat.04May Bellville 14 26 Lost Home
13 Sat.11May SACS 15 33 Lost Away
14 Sat.18May Milnerton 22 19 Won Home
15 Sat.25May Durbanville 10 71 Lost Away
16 Thu.04Jul TBA Swartland Fest
17 Sat.06Jul TBA Swartland Fest
18 Sat.13Jul Hermanus Home
19 Sat.20Jul DF Malan Away
20 Sat.27Jul Parel Vallei Home
21 Sat.03Aug Hugenote Away
22 Wed.07Aug Dundee (Sco) Home
23 Sat.17Aug Tygerberg Away
DE KUILEN
1 Sat.02Mar Augsburg <> <> UnOff Boland Landbou R/D
2 Sat.02Mar Bredasdorp <> <> UnOff Boland Landbou R/D
3 Sat.16Mar Otto du Plessis 19 12 Won TSRF
4 Mon.18Mar Langenhoven HS 22 24 Lost TSRF
5 Wed.20Mar Cederberg Academy 31 33 Lost TSRF
6 Sat.11May Swartland 5 29 Lost Home
7 Sat.25May DF Malan 22 36 Lost Home
8 Sat.13Jul HTS Bellville Away
9 Sat.27Jul Strand Home
10 Sat.17Aug Worcester Gim Home
DF MALAN
1 Sat.02Mar Charlie Hofmeyr 14 36 Lost Kirkwood Fest
2 Sat.16Mar Worcester Gim 20 24 Lost TSRF
3 Mon.18Mar Paarl Gym E X X Canc. TSRF
4 Wed.20Mar Schoonspruit 10 22 Lost TSRF
5 Sat.06Apr Parel Vallei 24 40 Lost Home
6 Tue.16Apr Strand 12 20 Lost Home
7 Sat.27Apr SACS 5 43 Lost Away
8 Sat.04May Durbanville 0 81 Lost Home
9 Sat.11May WP Dev Home
10 Sat.18May Tygerberg 24 22 Won Away
11 Sat.25May De Kuilen 36 22 Won Away
12 Sat.08Jun Hugenote 20 14 Won Home
13 Sat.13Jul Kasselsvlei Home
14 Sat.20Jul Brackenfell Home
15 Sat.27Jul Hermanus Away
16 Sat.03Aug Stellenberg Away
17 Sat.17Aug Bellville Home
DROSTDY
1 Sat.02Mar Stellenberg 7 13 Lost Boland Landbou R/D
2 Tue.05Mar Montana <15> <10> UnOff Bulls Prestige R/D – Loftus
3 Sat.09Mar HJS Paarl BH 3 64 Lost Porterville S/D
4 Sat.16Mar Transvalia XV 106 3 Won North-South Fest
5 Mon.18Mar Ben Vorster 26 12 Won North-South Fest
6 Wed.20Mar Marais Viljoen 45 19 Won North-South Fest
7 Sat.06Apr Oakdale 40 42 Lost Away
8 Thu.18Apr HTS Middelburg 19 14 Won Kearsney ERF
9 Sat.20Apr Welkom Gim 16 32 Lost Kearsney ERF
10 Mon.22Apr DHS 27 19 Won Kearsney ERF
11 Thu.02May Affies 22 38 Lost Wildeklawer
12 Sat.04May Monument 20 28 Lost Wildeklawer
13 Sat.11May Framesby 29 35 Lost Home
14 Sat.20Jul Duineveld Home
15 Sat.27Jul Tygerberg Away
16 Sat.03Aug Noord-Kaap Away
DURBANVILLE
1 Sat.02Mar Hermanus <40> <0> UnOff Boland Landbou R/D
2 Sat.09Mar Paarl Gim 0 32 Lost Brackenfell S/D
3 Fri.15Mar EG Jansen 18 30 Lost Noord-Suid
4 Tue.19Mar Waterkloof 15 63 Lost Noord-Suid
5 Sat.06Apr SACS 33 24 Won Home
6 Sat.13Apr Oakdale 14 28 Lost Home
7 Sat.27Apr Hugenote 36 15 Won Home
8 Sat.04May DF Malan 81 0 Won Away
9 Sat.11May Tygerberg 62 14 Won Away
10 Sat.25May Brackenfell 71 10 Won Home
11 Sat.01Jun Parel Vallei 94 5 Won Home
12 Sat.13Jul Bellville Home
13 Sat.20Jul WP Dev Home
14 Sat.27Jul Outeniqua Away
15 Sat.03Aug Milnerton Away
16 Sat.17Aug Stellenberg Home
HERMANUS
1 Sat.02Mar Durbanville <0> <40> UnOff Boland Landbou R/D
2 Sat.16Mar Alberton 43 22 Won Oakdale Festival
3 Mon.18Mar Potch Gim 26 34 Lost Oakdale Festival
4 Wed.20Mar Jeugland 12 21 Lost Oakdale Festival
5 Sat.13Apr Hugenote 17 14 Won Away
6 Sat.27Apr Swartland 17 13 Won Home
7 Sat.18May Worcester Gim 35 22 Won Home
8 Sat.13Jul Brackenfell Away
9 Sat.27Jul DF Malan Home
10 Sat.03Aug Strand Home
HJS PAARL BH
1 Tue.05Mar Cuba (Arg) 32 12 Won Home
2 Sat.09Mar Drostdy 64 3 Won Porterville S/D
3 Tue.12Mar Paul Roos <0> <5> UnOff Newlands R/D
4 Sat.16Mar Helpmekaar 20 20 Drew Noord-Suid
5 Tue.19Mar Monument 35 31 Won Noord-Suid
6 Sat.06Apr Outeniqua 34 26 Won Home
7 Sat.13Apr SACS X X Canc. Home-SACS withdrew
8 Thu.18Apr Golden Lions Inv 66 7 Won St John’s ERF
9 Sat.20Apr Windhoek Gim 64 0 Won St John’s ERF
10 Mon.22Apr Nelspruit 40 0 Won St John’s ERF
11 Thu.02May Glenwood 55 7 Won Wildeklawer
12 Sat.04May Affies 39 12 Won Wildeklawer
13 Sat.11May Grey College 24 43 Lost Away
14 Sat.25May Paul Roos 29 16 Won Home
15 Sat.01Jun Bishops 41 23 Won Away
16 Sat.08Jun Wynberg X X Canc. Home-Wynberg withdrew
17 Sat.13Jul Oakdale Away
18 Sat.20Jul Boland Landbou Home
19 Sat.27Jul Rondebosch Away
20 Sat.03Aug Paarl Gim Away
HTS BELLVILLE
1 Sat.09Mar Jan van Riebeeck 32 10 Won Brackenfell S/D
2 Sat.16Mar Lutzville 14 7 Won TSRF
3 Mon.18Mar Paulus Joubert 55 0 Won TSRF
4 Wed.20Mar Worcester Gim 20 20 Drew TSRF
5 Sat.06Apr Kasselvlei 19 13 Won Home
6 Sat.13Apr Primrose RFC 19 13 Won Away
7 Sat.27Apr Vredenburg 22 6 Won Away
8 Sat.04May Excelsior SS 36 0 Won Home
9 Sat.11May Hottentots-Holland 19 34 Lost Away
10 Sat.18May Monument Park 24 20 Won Away
11 Sat.25May Milnerton 19 33 Lost Away
12 Sat.01Jun Hamlets RFC 31 5 Won Home
13 Sat.13Jul De Kuilen Home
14 Sat.13Jul JG Meiring Home
15 Sat.20Jul Tableview Away
16 Sat.27Jul WP Hubs Home
17 Sat.03Aug Labori Away
18 Sat.17Aug Strand Home
HUGENOTE
1 Fri.01Mar Tygerberg 29 17 Won Home
2 Sat.16Mar Potch Gim 28 29 Lost Oakdale Festival
3 Mon.18Mar Zwartkop 17 17 Drew Oakdale Festival
4 Wed.20Mar Kempton Park 18 17 Won Oakdale Festival
5 Sat.06Apr Klein Nederberg 30 15 Won Home
6 Sat.13Apr Hermanus 14 17 Lost Home
7 Sat.27Apr Durbanville 15 36 Lost Away
8 Sat.04May Worcester Gim 32 18 Won Home
9 Sat.11May Outeniqua 7 71 Lost Away
10 Sat.25May Wynberg 6 29 Lost Away
11 Sat.01Jun Overberg X X Canc. Home-Cancelled
12 Sat.08Jun DF Malan 14 20 Lost Away
13 Sat.13Jul Charlie Hofmeyr Home
14 Sat.20Jul Strand Home
15 Sat.03Aug Brackenfell Home
16 Sat.17Aug Swartland Away
OAKDALE
1 Sat.09Mar Stellenberg 10 21 Lost Brackenfell S/D
2 Sat.16Mar HTS Middelburg 33 3 Won Oakdale Festival
3 Mon.18Mar San Isidro (Arg) 0 10 Lost Oakdale Festival
4 Wed.20Mar Diamantveld 29 17 Won Oakdale Festival
5 Sat.06Apr Drostdy 42 40 Won Home
6 Sat.13Apr Durbanville 28 14 Won Away
7 Sat.27Apr Paarl Gim 25 51 Lost Away
8 Thu.02May Garsfontein 14 31 Lost Wildeklawer
9 Sat.04May Menlopark 10 32 Lost Wildeklawer
10 Sat.18May Outeniqua 17 23 Lost Away
11 Sat.13Jul HJS Paarl BH Home
12 Sat.20Jul Marlow Away
13 Sat.27Jul Framesby Home
14 Sat.03Aug Grey College Home
15 Sat.10Aug Boland Landbou Home
OUTENIQUA
1 Sat.02Mar Pueyreddon (Arg) X X Canc. Loeriefees
2 Sat.09Mar Brackenfell 65 0 Won Brackenfell S/D
3 Sat.16Mar Garsfontein 24 28 Lost Noord-Suid
4 Tue.19Mar Affies 20 27 Lost Noord-Suid
5 Sat.06Apr HJS Paarl BH 26 34 Lost Away
6 Sat.27Apr Stellenberg 15 10 Won Away
7 Thu.02May Grey College 7 64 Lost Wildeklawer
8 Sat.04May Noord-Kaap 50 7 Won Wildeklawer
9 Sat.11May Hugenote 71 7 Won Home
10 Sat.18May Oakdale 23 17 Won Home
11 Sat.25May Langenhoven Gim X X Canc. Away-L/Gim cancelled
12 Sat.20Jul Paarl Gim Home
13 Sat.27Jul Durbanville Home
14 Sat.03Aug Framesby Away
PAARL GIM
1 Sat.09Mar Durbanville 32 0 Won Brackenfell S/D
2 Sat.16Mar Monument 43 29 Won Noord-Suid
3 Tue.19Mar Menlopark 38 23 Won Noord-Suid
4 Tue.26Mar Africa Pacific Dragons 50 24 Won World Schools Fest
5 Fri.29Mar Hartpury 41 12 Won World Schools Fest
6 Sat.06Apr Bishops 31 10 Won Away
7 Sat.13Apr Affies 46 19 Won Home
8 Sat.27Apr Oakdale 51 25 Won Home
9 Thu.02May Transvalia 73 7 Won Wildeklawer
10 Sat.04May Grey College 33 47 Lost Wildeklawer
11 Sat.18May Paul Roos 42 15 Won Away
12 Sat.25May SACS 41 19 Won Away
13 Sat.01Jun Boland Landbou 59 3 Won Away
14 Sat.13Jul Rondebosch Home
15 Sat.20Jul Outeniqua Away
16 Sat.27Jul Wynberg Home
17 Sat.03Aug HJS Paarl BH Home
PAREL VALLEI
1 Sat.02Mar Worcester Gim <5> <5> UnOff Boland Landbou R/D
2 Sat.02Mar Fairbairn <> <> UnOff Boland Landbou R/D
3 Tue.12Mar Kasselvlei <5> <25> UnOff Newlands R/D
4 Thu.21Mar Milnerton 43 12 Won Wynberg Festival
5 Sat.23Mar Langa XV 103 0 Won Wynberg Festival
6 Sat.06Apr DF Malan 40 24 Won Away
7 Sat.27Apr Bellville 17 24 Lost Home
8 Sat.11May Rondebosch 11 73 Lost Away
9 Sat.18May Strand 3 19 Lost Away
10 Sat.01Jun Durbanville 5 94 Lost Away
11 Sat.13Jul Tygerberg Away
12 Sat.20Jul Bishops Home
13 Sat.27Jul Brackenfell Away
14 Sat.03Aug Worcester Gim Away
15 Sat.17Aug Pearson Away
PAUL ROOS
1 Tue.12Mar HJS Paarl BH <5> <0> UnOff Newlands R/D
2 Wed.27Mar Southlands BHS 93 5 Won World Schools Fest
3 Sat.30Mar Napier BHS 62 7 Won World Schools Fest
4 Sat.06Apr Rondebosch 31 7 Won Away
5 Sat.13Apr Grey HS 24 18 Won Away
6 Sun.28Apr Kyota Kogakuin (Japan) 49 7 Won SANIX
7 Mon.29Apr Toin Gakuen 34 13 Won SANIX
8 Wed.01May Enisei-STM (Rus) 54 5 Won SANIX
9 Thu.02May Exeter (Eng) 75 0 Won SANIX QF
10 Sat.04May Waverley (Aus) 41 21 Won SANIX SF
11 Sun.05May St Peter’s (NZ) 52 5 Won SANIX FINAL
12 Sat.18May Paarl Gim 15 42 Lost Home
13 Sat.25May HJS Paarl BH 16 29 Lost Away
14 Sat.13Jul Wynberg Away
15 Sat.20Jul SACS Away
16 Sat.03Aug Boland Landbou Away
17 Sat.17Aug Grey College Home
RONDEBOSCH
1 Tue.12Mar Boland Landbou <10> <10> UnOff Newlands R/D
2 Thu.21Mar San Isidro (Arg) 26 34 Lost Wynberg Festival
3 Sat.23Mar Tygerberg 66 12 Won Wynberg Festival
4 Sat.06Apr Paul Roos 7 31 Lost Home
5 Sat.13Apr Boland Landbou 36 26 Won Home
6 Thu.18Apr St Andrew’s 17 10 Won St Stithians Rugby Fest
7 Sat.20Apr Grey HS 18 17 Won St Stithians Rugby Fest
8 Mon.22Apr Northcliff 38 5 Won St Stithians Rugby Fest
9 Sat.27Apr Brackenfell 26 5 Won Home
10 Sat.04May Wynberg 28 17 Won Away
11 Sat.11May Parel Vallei 73 11 Won Home
12 Sat.18May SACS 27 8 Won Home
13 Sat.01Jun Stellenberg 19 26 Lost Away
14 Sat.08Jun Bishops 26 36 Lost Away
15 Sat.13Jul Paarl Gim Away
16 Sat.20Jul Wynberg Home
17 Sat.27Jul HJS Paarl BH Home
18 Sat.03Aug SACS Away
19 Sat.17Aug Bishops Home
SACS
1 Sat.09Mar Bellville 19 5 Won Brackenfell S/D
2 Tue.12Mar Stellenberg <25> <10> UnOff Newlands R/D
3 Sat.16Mar St Andrew’s 13 27 Lost Graeme R/D
4 Tue.26Mar Zambezi Steelers 43 24 Won World Schools Fest
5 Fri.29Mar World Schools XV 15 25 Lost World Schools Fest
6 Sat.06Apr Durbanville 24 33 Lost Away
7 Sat.13Apr HJS Paarl BH X X Canc. Away-SACS withdrew
8 Thu.18Apr Kingswood 20 10 Won St Stithians Rugby Fest
9 Mon.22Apr Prince Edward (Zim) 34 14 Won St Stithians Rugby Fest
10 Mon.22Apr St Stithians X X Canc. St Stithians Rugby Fest
11 Sat.27Apr DF Malan 43 5 Won Home
12 Sat.04May Bishops 21 39 Lost Home
13 Sat.11May Brackenfell 33 15 Won Home
14 Sat.18May Rondebosch 8 27 Lost Away
15 Sat.25May Paarl Gim 19 41 Lost Home
16 Sat.01Jun Wynberg 20 6 Won Home
17 Sat.13Jul Boland Landbou Home
18 Sat.20Jul Paul Roos Home
19 Sat.27Jul Bishops Away
20 Sat.03Aug Rondebosch Home
21 Sat.17Aug Wynberg Away
STELLENBERG
1 Sat.02Mar Drostdy 13 7 Won Boland Landbou R/D
2 Sat.09Mar Oakdale 21 10 Won Brackenfell S/D
3 Tue.12Mar SACS <10> <25> UnOff Newlands R/D
4 Fri.15Mar Affies 21 28 Lost Noord-Suid
5 Tue.19Mar EG Jansen 45 32 Won Noord-Suid
6 Sat.06Apr Brackenfell 31 10 Won Home
7 Sat.13Apr Wynberg 7 6 Won Away
8 Thu.18Apr Helpmekaar 8 10 Lost St John’s ERF
9 Sat.20Apr Nelspruit 13 5 Won St John’s ERF
10 Sat.27Apr Outeniqua 10 15 Lost Home
11 Wed.01May Diamantveld 22 19 Won Wildeklawer
12 Sat.04May Welkom Gim 43 26 Won Wildeklawer
13 Sat.25May Boland Landbou 38 51 Lost Home
14 Sat.01Jun Rondebosch 26 19 Won Home
15 Sat.13Jul Bishops Home
16 Sat.20Jul Tygerberg Away
17 Sat.27Jul Bellville Away
18 Sat.03Aug DF Malan Home
19 Sat.17Aug Durbanville Away
STRAND
1 Tue.26Feb Dunalastair (Chi) 26 22 Won Home
2 Sat.02Mar Brackenfell <> <> UnOff Boland Landbou R/D
3 Sat.09Mar Labori 15 17 Lost Brackenfell S/D
4 Sat.16Mar Middelburg 24 46 Lost North-South Fest
5 Mon.18Mar Marais Viljoen 17 47 Lost North-South Fest
6 Wed.20Mar Ben Vorster 0 57 Lost North-South Fest
7 Sat.06Apr Bellville 15 21 Lost Away
8 Tue.16Apr DF Malan 20 12 Won Away
9 Sat.27Apr Charlie Hofmeyr 10 10 Drew Home
10 Sat.04May Tygerberg 24 50 Lost Away
11 Sat.11May WP Dev 29 9 Won Home
12 Sat.18May Parel Vallei 19 3 Won Home
13 Sat.13Jul Swartland Away
14 Sat.20Jul Hugenote Away
15 Sat.27Jul De Kuilen Away
16 Sat.03Aug Hermanus Away
17 Sat.17Aug HTS Bellville Away
SWARTLAND
1 Sat.16Mar Groenberg 12 21 Lost TSRF
2 Mon.18Mar Bridgton 17 7 Won TSRF
3 Wed.20Mar Monument Park 24 14 Won TSRF
4 Sat.06Apr Worcester Gim 28 13 Won Home
5 Tue.23Apr Schoonspruit 19 38 Lost Away
6 Sat.27Apr Hermanus 13 17 Lost Away
7 Sat.04May Charlie Hofmeyr 24 26 Lost Home
8 Sat.11May De Kuilen 29 5 Won Away
9 Sat.18May Robertson 22 34 Lost Away
10 Sat.25May Vredenburg 57 6 Won Home
11 Sat.13Jul Strand Home
12 Sat.20Jul Stellenbosch Away
13 Sat.27Jul Hopefield Home
14 Sat.03Aug Tygerberg Away
15 Sat.17Aug Hugenote Home
TYGERBERG
1 Fri.01Mar Hugenote 17 29 Lost Away
2 Sat.09Mar Porterville 14 14 Drew Porterville S/D
3 Thu.21Mar Soweto XV 19 17 Won Wynberg Festival
4 Sat.23Mar Rondebosch 12 66 Lost Wynberg Festival
5 Mon.25Mar Pearson 20 26 Lost Wynberg Festival
6 Sat.06Apr Milnerton 43 31 Won Home
7 Sat.13Apr WP Dev Home
8 Sat.27Apr Boland Landbou 17 61 Lost Away
9 Sat.04May Strand 50 24 Won Home
10 Sat.11May Durbanville 14 62 Lost Home
11 Sat.18May DF Malan 22 24 Lost Home
12 Sat.25May Bellville 45 41 Won Home
13 Sat.01Jun Monument Park X X Canc. Home
14 Sat.13Jul Parel Vallei Home
15 Sat.20Jul Stellenberg Home
16 Sat.27Jul Drostdy Home
17 Sat.03Aug Swartland Home
18 Sat.17Aug Brackenfell Home
WORCESTER GIM
1 Sat.02Mar Parel Vallei <5> <5> UnOff Boland Landbou R/D
2 Sat.02Mar Hopefield <> <> UnOff Boland Landbou R/D
3 Sat.16Mar DF Malan 24 20 Won TSRF
4 Mon.18Mar Schoonspruit 20 25 Lost TSRF
5 Wed.20Mar HTS Bellville 20 20 Drew TSRF
6 Sat.06Apr Swartland 13 28 Lost Away
7 Sat.13Apr Punt 28 12 Won Home
8 Sat.27Apr Robertson 26 31 Lost Home
9 Sat.04May Hugenote 18 32 Lost Away
10 Sat.11May Bellville 25 31 Lost Home
11 Sat.18May Hermanus 22 35 Lost Away
12 Sat.20Jul Vredenburg Away
13 Sat.27Jul Charlie Hofmeyr Away
14 Sat.03Aug Parel Vallei Home
15 Sat.17Aug De Kuilen Away
WYNBERG
1 Tue.05Mar Brackenfell <> <> UnOff Away-Chukka practice match
2 Tue.12Mar Bellville <15> <0> UnOff Newlands R/D
3 Thu.21Mar Pearson 53 10 Won Wynberg Festival
4 Sat.23Mar KES 18 27 Lost Wynberg Festival
5 Sat.06Apr Boland Landbou 31 62 Lost Away
6 Sat.13Apr Stellenberg 6 7 Lost Home
7 Thu.18Apr Hudson Park 37 0 Won KES Festival
8 Sat.20Apr Jeppe X X Canc. KES Festival
9 Sat.27Apr Grey HS 27 27 Drew Home
10 Sat.04May Rondebosch 17 28 Lost Home
11 Sat.18May Bishops 40 60 Lost Home
12 Sat.25May Hugenote 29 6 Won Home
13 Sat.01Jun SACS 6 20 Lost Away
14 Sat.08Jun HJS Paarl BH X X Canc. Away-Wynberg withdrew
15 Sat.13Jul Paul Roos Home
16 Sat.20Jul Rondebosch Away
17 Sat.27Jul Paarl Gim Away
18 Fri.09Aug Bishops Away
19 Sat.17Aug SACS Home

15 Comments

  1. As ek so tussen die lyne lees lyk dit of Outeniqua vs HTS Drostdy iets van die verlede is. Ons speel teen Hugenote van Wellington in hulle plek.

    ReplyReply
  2. Hi Beet. The Boishaai fixtures, that was posted on their website today, shows the following matches that are not included in your list:

    5 March – Cuba touring sides

    9 March – Porterville sports festival

    6 April – Outeniqua

    20 April – St. Johns

    27 April – Drosdy (You have Wynberg in this slot)

    11 May – Grey Bloem

    27 July – Rondebosch

    ReplyReply
  3. Brakkies 2019 Fixtures

    2 March – Boland Landbou Sports day – Away
    8/9 March – Brakkies sport festival – Home
    16-20 March – Oakdale festival – Away
    6 April – Stellenberg – Away
    13 April – WPTI/RDP – Home
    27 April – Rondebosch – Away
    4 May – Bellville – Home
    11 May – SACS – Away
    18 May – Milnerton – Home
    25 May – Durbanville – Away
    1 June – WP HUBS – Home
    4-6 July – Swartland festival
    13 July – Hermanus – Home
    20 July – DF Malan – Away
    27 July – Parel Vallei – Home
    3 August – Hugenote – Away
    7 August – Dundee – Home
    17 August – Tygerberg – Away

    ReplyReply
  4. @PaarlBok: Paul Roos 1st XV/ 2nd XV squad will be in Japan on the Bishops interschools date so only their junior teams and lower u19 teams will all be in action on that derby day.

    ReplyReply
  5. The Brackenfell Sports Festival on Friday 8 and Saturday 9 March, wiil once again host a great line-up of schools. This festival, organised by Brakkies highly regarded sports organiser, Stokkies Truter, are considered the biggest schools sports festival in the country (some argue even in the world) and will include no less than 50 netball teams,52 hockey teams and 82 rugby teams.

    The 1st team rugby programme will have some mouth watering match-ups.The programme and starting times, will still be finalised. The following 1st team matches will be played on the Saturday (in no particular order):

    HTS Bellville vs Jan van Riebeeck
    Fairmont vs Bredasdorp
    Melkbostrand vs Strand
    Edgemead vs Montana
    Bosmansdam vs Martin Oosthuizen
    Fairburn vs Bonnievale
    Milnerton vs SACS
    Bellville vs Wynberg
    Stellenberg vs Oakdale
    Durbanville vs Paarl Gim
    Brackenfell vs Outeniqua

    ReplyReply
  6. @AntonT: die wedstryd teen Oakdale is geskuif tot wanneer en is die res van die wedstryde steeds dieselfde.
    Baie dankie vir die terugvoer.
    NS: te veel kommer oor Stellenberg, hulle gaan dit vat ongeag log positions…GO Kwaggas

    ReplyReply
  7. @beet: Thanks for putting this all together. Please see the fixtures / results for Wynberg for the season (some are missing at this stage)

    12 March: Bellville: 15-0 (won) [Newlands Day]
    21 March: Pearson 53-10 (won) [Wynberg Festival]
    23 March: KES 18-27 (lost) [Wynberg Festival]
    6 April: Boland Landbou 31-62 (lost)
    13 April: Stellenberg 6-7 (lost)
    18 April: Hudson Park 37-0 (won) [KES Festival]
    20 April: Jeppe (No Result) [KES Festival]
    27 April: Grey High 27-27 (drew)
    4 May: Rondebosch
    18 May: Bishops
    25 May: Hugenote
    1 June: SACS
    13 July: Paul Roos
    20 July: Rondebosch
    27 July: Paarl Gym
    9 August: Bishops
    17 August: SACS

    ReplyReply
  8. @Wondermaar: Slegs die O/19A en B het nie gespeel nie aangesien hulle in Japan was. Die res van die spanne het wel gespeel

    ReplyReply

Leave a Reply