Western Cape Rugby Fixtures 2021 (not complete)

# DATE OPPONENT VENUE / EVENT BROADCAST
BISHOPS
1 Sat.24Apr Wynberg <38> <21> UnOff Away
2 Sat.08May SACS 29 22 Won Home
3 Sat.15May Paul Roos 36 13 Won Home SuperSport Ch211
4 Sat.29May HJS Paarl BH Away
5 Sat.12Jun Rondebosch Away
6 Sat.19Jun Boland Landbou Home
7 Sat.31Jul Paarl Gim Away
8 Sat.07Aug St Andrew’s Grey HS Festival
9 Sat.14Aug Wynberg Away
10 Sat.21Aug SACS Away
11 Sat.28Aug Rondebosch Home
BELLVILLE
1 Sat.15May HTS Bellville 26 8 Won Home
2 Sat.29May Stellenberg Away
3 Sat.19Jun Durbanville Home
BOLAND LANDBOU
1 Fri.23Apr Paul Roos 21 45 Lost Home
2 Sat.08May Drostdy 19 26 Lost Home
3 Sat.15May SACS 24 17 Won Home
4 Sat.29May Wynberg Away
5 Sat.05Jun Paarl Gim Away
6 Sat.19Jun Bishops Away
7 Sat.26Jun HJS Paarl BH Home
8 Sat.31Jul Rondebosch Home
9 Sat.07Aug Grey College Absa Wildeklawer
10 Sat.07Aug TBA Wildeklawer
11 Sat.14Aug Paul Roos Away
12 Sat.21Aug Oakdale Home
BRACKENFELL
1 Sat.08May DF Malan 13 27 Lost Home
2 Sat.15May Stellenberg 19 38 Lost Home
3 Sat.12Jun SACS Home
4 Sat.21Aug Durbanville Home
DE KUILEN
DF MALAN
1 Sat.08May Brackenfell 27 13 Won Away
2 Sat.12Jun Durbanville Away
3 Sat.14Aug Stellenberg Home
DROSTDY
1 Sat.24Apr Monument 26 28 Lost Monument Centenary Rugby Festival DigiTV VOD
2 Mon.26Apr Ben Vorster 34 20 Won Monument Centenary Rugby Festival
3 Sat.08May Boland Landbou 26 19 Won Away
4 Sat.31Jul Oakdale Home
5 Sat.07Aug Welkom Gim Absa Wildeklawer
6 Mon.09Aug Menlopark Absa Wildeklawer
7 Sat.21Aug Outeniqua Home
DURBANVILLE
1 Wed.28Apr Marais Viljoen 85 8 Won Noord-Suid
2 Sat.01May Noordheuwel 36 5 Won Noord-Suid
3 Sat.08May Parel Vallei 22 14 Won Away
4 Sat.15May Strand 55 0 Won Home
5 Sat.22May Hugenote Away
6 Sat.29May Outeniqua Home
7 Sat.05Jun Oakdale Away
8 Sat.12Jun DF Malan Home
9 Sat.19Jun Bellville Away
10 Sat.26Jun Rondebosch Home
11 Sat.31Jul Milnerton Away
12 Sat.07Aug Noord-Kaap Absa Wildeklawer
13 Mon.09Aug Welkom Gim Absa Wildeklawer
14 Sat.14Aug Tygerberg Home
15 Sat.21Aug Brackenfell Away
16 Sat.28Aug Stellenberg Away DurbanvilleStellenberg
HERMANUS
1 Sat.08May Strand 27 12 Won Home
HJS PAARL BH
1 Sat.24Apr Welkom Gim 59 21 Won Monument Centenary Rugby Festival DigiTV VOD
2 Wed.28Apr Noordheuwel 79 7 Won Noord-Suid
3 Sat.01May Monument 34 18 Won Noord-Suid
4 Sat.08May Grey College 3 37 Lost Home SuperSport Ch211
5 Sat.15May Rondebosch 30 20 Won Away
6 Sat.22May Outeniqua Away
7 Sat.29May Bishops Home
8 Sat.05Jun Paul Roos Away
9 Sat.12Jun Oakdale Home
10 Sat.19Jun Wynberg Home
11 Sat.26Jun Boland Landbou Away
12 Sat.31Jul SACS Away
13 Sat.14Aug Paarl Gim Home
HTS BELLVILLE
1 Sat.15May Bellville 8 26 Lost Away HTS BellvilleBellville
HUGENOTE
1 Sat.22May Durbanville Home
OAKDALE
1 Tue.27Apr Affies 46 21 Won Noord-Suid
2 Fri.30Apr Garsfontein 41 12 Won Noord-Suid
3 Sat.08May Stellenberg 33 19 Won Away
4 Sat.22May Paul Roos Away
5 Sat.29May Grey College Away
6 Sat.05Jun Durbanville Home
7 Sat.12Jun HJS Paarl BH Away
8 Sat.19Jun Outeniqua Home
9 Mon.19Jul Marlow Away
10 Sat.31Jul Drostdy Away
11 Sat.07Aug EG Jansen Absa Wildeklawer
12 Mon.09Aug Monument Absa Wildeklawer
13 Sat.21Aug Boland Landbou Away OakdaleBoland Landbou
OUTENIQUA
1 Sat.24Apr Noordheuwel 29 17 Won Monument Centenary Rugby Festival DigiTV VOD
2 Wed.28Apr Helpmekaar 41 14 Won Noord-Suid
3 Sat.01May Marais Viljoen 62 3 Won Noord-Suid
4 Sat.22May HJS Paarl BH Home
5 Sat.29May Durbanville Away
6 Sat.19Jun Oakdale Away
7 Sat.26Jun Paarl Gim Away
8 Sat.31Jul Stellenberg Home
9 Sat.07Aug Menlopark Absa Wildeklawer
10 Mon.09Aug Grey College Absa Wildeklawer
11 Sat.14Aug Framesby Home
12 Sat.21Aug Drostdy Away
PAARL GIM
1 Sat.24Apr Grey College 18 16 Won Monument Centenary Rugby Festival DigiTV VOD
2 Tue.27Apr Garsfontein 84 0 Won Noord-Suid
3 Sat.01May Helpmekaar 52 5 Won Noord-Suid
4 Sat.08May Paul Roos 25 10 Won Home
5 Sat.15May Wynberg 31 6 Won Away
6 Sat.29May Rondebosch Away
7 Sat.05Jun Boland Landbou Home
8 Sat.19Jun SACS Home
9 Sat.26Jun Outeniqua Home
10 Sat.31Jul Bishops Home
11 Sat.14Aug HJS Paarl BH Away
PAREL VALLEI
1 Sat.08May Durbanville 14 22 Lost Home
2 Sat.22May Stellenberg Home
PAUL ROOS
1 Fri.23Apr Boland Landbou 45 21 Won Away
2 Sat.08May Paarl Gim 10 25 Lost Away
3 Sat.15May Bishops 13 36 Lost Away SuperSport Ch211
4 Sat.22May Oakdale Home
5 Sat.29May SACS Away
6 Sat.05Jun HJS Paarl BH Home
7 Sat.12Jun Grey HS Home
8 Sat.19Jun Rondebosch Home
9 Sat.31Jul Wynberg Home
10 Sat.14Aug Boland Landbou Home
11 Sat.21Aug Grey College Away
RONDEBOSCH
1 Sat.08May Wynberg 5 19 Lost Home
2 Sat.15May HJS Paarl BH 20 30 Lost Home
3 Sat.22May SACS Away
4 Sat.29May Paarl Gim Home
5 Sat.05Jun Stellenberg Home
6 Sat.12Jun Bishops Home
7 Sat.19Jun Paul Roos Away
8 Sat.26Jun Durbanville Away
9 Sat.31Jul Boland Landbou Away
10 Sat.14Aug SACS Home
11 Sat.21Aug Wynberg Away
12 Sat.28Aug Bishops Away
SACS
1 Sat.08May Bishops 22 29 Lost Away
2 Sat.15May Boland Landbou 17 24 Lost Away
3 Sat.22May Rondebosch Home
4 Sat.29May Paul Roos Home
5 Sat.05Jun Tygerberg Away
6 Sat.12Jun Brackenfell Away
7 Sat.19Jun Paarl Gim Away
8 Sat.26Jun Wynberg Away
9 Sat.31Jul HJS Paarl BH Home
10 Sat.14Aug Rondebosch Away
11 Sat.21Aug Bishops Home
12 Sat.28Aug Wynberg Home
STELLENBERG
1 Sat.24Apr Helpmekaar 34 12 Won Monument Centenary Rugby Festival DigiTV VOD
2 Tue.27Apr Monument 34 33 Won Noord-Suid
3 Fri.30Apr HTS Middelburg 19 10 Won Noord-Suid
4 Sat.08May Oakdale 19 33 Lost Home
5 Sat.15May Brackenfell 38 19 Won Away
6 Sat.22May Parel Vallei Away
7 Sat.29May Bellville Home
8 Sat.05Jun Rondebosch Away
9 Sat.12Jun Milnerton Away
10 Sat.19Jun Tygerberg Home
11 Sat.31Jul Outeniqua Away
12 Sat.07Aug Affies Absa Wildeklawer
13 Mon.09Aug EG Jansen Absa Wildeklawer
14 Sat.14Aug DF Malan Away
15 Sat.21Aug Melkbosstrand Home
16 Sat.28Aug Durbanville Home
STRAND
1 Sat.08May Hermanus 12 27 Lost Away
2 Sat.15May Durbanville 0 55 Lost Away
SWARTLAND
1 Sat.08May Worcester Gim 20 17 Won Home
TYGERBERG
1 Sat.05Jun SACS Home
2 Sat.19Jun Stellenberg Away
3 Sat.14Aug Durbanville Away
WORCESTER GIM
1 Sat.08May Swartland 17 20 Lost Away
WYNBERG
1 Sat.24Apr Bishops <21> <38> UnOff Home
2 Sat.08May Rondebosch 19 5 Won Away
3 Sat.15May Paarl Gim 6 31 Lost Home
4 Sat.22May Grey HS Away
5 Sat.29May Boland Landbou Home
6 Sat.19Jun HJS Paarl BH Away
7 Sat.26Jun SACS Home
8 Sat.31Jul Paul Roos Away
9 Sat.14Aug Bishops Home
10 Sat.21Aug Rondebosch Home
11 Sat.28Aug SACS Away

5 Comments

  1. Dinge sal verander na die naweek, veral as Weskaap skole teen mekaar begin speel, maar op die stadium is daar 17 wenne en 1 verloor vir Weskaap skole.

    ReplyReply
  2. Beet, why are the Paul Roos vs Boland Landbou games not part of results

    ReplyReply

Leave a Reply