Noord-Vaal Schoolboy Rugby Fixtures 2022

# DATE OPPONENT VENUE / EVENT BROADCAST
AFFIES
1 Sat.12Mar Diamantveld 40 3 Won Diamantveld Sportdag
2 Thu.17Mar Helpmekaar 21 14 Won Away
3 Sat.26Mar Paul Roos 24 18 Won NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
4 Tue.29Mar Durbanville 73 6 Won NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
5 Sat.09Apr Garsfontein 19 20 Lost Away
6 Mon.18Apr Boland Landbou 12 5 Won St John’s Easter Rugby Fest
7 Sat.23Apr Paarl Gim 29 26 Won Home
8 Fri.29Apr Oakdale 25 7 Won ABSA Wildeklawer
9 Mon.02May Glenwood 49 14 Won ABSA Wildeklawer
10 Sat.14May KES 19 13 Won Away
11 Sat.21May Grey College 24 43 Lost Home
12 Sat.28May Jeppe Home
13 Sat.04Jun Menlopark Home
14 Sat.23Jul Maritzburg College Away
15 Sat.30Jul Waterkloof Home
16 Sat.06Aug Pretoria BH Away
ALBERTON
1 Sat.05Mar Hugenote (Springs) 13 32 Lost Away
2 Sat.12Mar Driehoek 36 10 Won Home
3 Sat.26Mar Hermanus 3 34 Lost Oakdale Rugby Week
4 Mon.28Mar Vredendal 23 12 Won Oakdale Rugby Week
5 Wed.30Mar Overberg 10 30 Lost Oakdale Rugby Week
6 Sat.09Apr Florida 15 21 Lost Away
7 Sat.16Apr Hans Strijdom 18 10 Won Rustenburg Eeufees
8 Sat.14May Wesvalia 9 51 Lost Away
9 Sat.21May Die Anker 16 45 Lost Away
10 Sat.28May Centurion Away
11 Sat.04Jun Dr Malan Home
12 Thu.23Jun Potch Volkskool Home
13 Sat.06Aug Pietersburg Home
14 Sat.13Aug Secunda Home
BEN VORSTER
1 Wed.23Mar Witteberg 10 36 Lost Hansie Week
2 Fri.25Mar HTS Middelburg 11 14 Lost Hansie Week
3 Sat.26Mar Frikkie Meyer 28 29 Lost Hansie Week
4 Sat.09Apr Pietersburg 23 24 Lost Home
5 Thu.14Apr Centurion 22 12 Won KES Easter Rugby Festival
6 Sat.16Apr Eldoraigne 3 33 Lost KES Easter Rugby Festival
7 Mon.18Apr Nico Malan 19 18 Won KES Easter Rugby Festival
8 Sat.07May Transvalia 12 42 Lost Home
9 Thu.12May Rustenburg 12 50 Lost Away
10 Sat.28May Kempton Park Home
11 Sat.04Jun Middelburg Away
12 Sat.30Jul Nelspruit Home
13 Sat.06Aug Zwartkop Away
14 Sat.13Aug Montana Away
CENTURION
1 Sat.19Mar KES 15 36 Lost Away
2 Sat.09Apr Ligbron 28 31 Lost Home
3 Thu.14Apr Ben Vorster 12 22 Lost KES Easter Rugby Festival
4 Sat.16Apr Durbanville 7 66 Lost KES Easter Rugby Festival
5 Mon.18Apr Northwood 3 24 Lost KES Easter Rugby Festival
6 Sat.07May Eldoraigne 29 31 Lost Away
7 Sat.14May Secunda 0 42 Lost Away
8 Sat.21May Wesvalia 17 27 Lost Home
9 Sat.28May Alberton Home
10 Thu.23Jun Die Anker Home
11 Thu.30Jun Dr Malan Away
12 Sat.06Aug Potch Volkskool Away
13 Sat.13Aug Pietersburg Away
DIE ANKER
1 Sat.05Mar Marais Viljoen 25 17 Won Home
2 Sat.12Mar Middelburg 20 5 Won Home
3 Wed.16Mar Jeugland 31 7 Won Away
4 Sat.09Apr Montana 19 14 Won Away
5 Sat.23Apr Noordheuwel 10 21 Lost Away-NWU Prestige Quarterfinal C
6 Wed.27Apr Heidelberg VS 53 6 Won NWU Prestige Semi-Final 5-8
7 Sat.07May Rustenburg 32 26 Won NWU Prestige 5th Place P/off
8 Sat.14May Ligbron 34 17 Won Home
9 Sat.21May Alberton 45 16 Won Home
10 Sat.28May Dr Malan Home
11 Sat.11Jun Pietersburg Home
12 Thu.23Jun Centurion Away
13 Thu.30Jun Secunda Away
14 Sat.06Aug Wesvalia Away
15 Sat.13Aug Potch Volkskool Home
DR MALAN
1 Sat.12Mar Florida 13 11 Won Home
2 Wed.23Mar Piet Potgieter 32 0 Won Hansie Week
3 Sat.09Apr Wonderboom 34 13 Won Home
4 Sat.14May Potch Volkskool 13 55 Lost Home
5 Sat.21May Pietersburg 15 37 Lost Away
6 Sat.28May Die Anker Away
7 Sat.04Jun Alberton Away
8 Thu.30Jun Centurion Home
9 Sat.06Aug Secunda Away
10 Sat.13Aug Wesvalia Home
EG JANSEN
1 Sat.05Mar Transvalia 26 12 Won Home
2 Sat.12Mar Nelspruit 33 35 Lost Home
3 Sat.26Mar Oakdale 5 26 Lost NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
4 Tue.29Mar Stellenberg 24 42 Lost NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
5 Thu.14Apr Framesby 19 22 Lost Kearsney Easter Rugby Fest
6 Sat.16Apr Durban HS 15 20 Lost Kearsney Easter Rugby Fest
7 Mon.18Apr Glenwood 17 10 Won Kearsney Easter Rugby Fest
8 Sat.14May Marais Viljoen 43 15 Won Home
9 Sat.21May Noordheuwel 19 18 Won Away
10 Sat.28May Waterkloof Home
11 Sat.04Jun Helpmekaar Away
12 Sat.11Jun Monument Home
13 Sat.23Jul Menlopark Away
14 Sat.30Jul HTS Middelburg Home
15 Sat.06Aug Garsfontein Away
ELDORAIGNE
1 Sat.05Mar Wilgers 38 7 Won Home
2 Sat.12Mar HTS Middelburg 42 33 Won Home
3 Wed.30Mar Kearsney 40 41 Lost North-South Derby
4 Thu.31Mar Klein Nederburg 67 7 Won North-South Derby
5 Sat.02Apr Hopefield North-South Derby
6 Sat.09Apr Secunda 41 40 Won Home
7 Thu.14Apr Jeppe Inv XV 20 12 Won KES Easter Rugby Festival
8 Sat.16Apr Ben Vorster 33 3 Won KES Easter Rugby Festival
9 Mon.18Apr KES 7 33 Lost KES Easter Rugby Festival
10 Sat.23Apr Kempton Park 14 19 Lost Away
11 Sat.07May Centurion 31 29 Won Home
12 Sat.14May Jeugland 36 24 Won Home
13 Sat.21May Zwartkop 18 12 Won Away
14 Sat.28May Lichtenburg Away
15 Sat.11Jun Ligbron Home
16 Sat.23Jul Klerksdorp Away
17 Sat.30Jul Oos-Moot Home
18 Sat.06Aug Hugenote (Springs) Away
19 Sat.13Aug Heidelberg VS Home
GARSFONTEIN
1 Sat.29Feb Rustenburg <31> <0> UnOff NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
2 Sat.07Mar Eldoraigne 67 0 Won NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
3 Sat.21Mar Welkom Gim 19 19 Drew Home
4 Sat.21Mar Welkom Gim 20 19 Won ABSA Wildeklawer
5 Tue.24Mar Duineveld 38 0 Won ABSA Wildeklawer
6 Sat.04Apr Grey College 43 13 Won Away
7 Thu.09Apr Kearsney 19 18 Won Away
8 Sat.11Apr DHS 38 26 Won Home
9 Mon.13Apr Westville 19 43 Lost Away
10 Sat.02May Waterkloof 34 8 Won Away
11 Sat.28May Marais Viljoen Away
12 Sat.04Jun Waterkloof Away
13 Sat.23Jul Helpmekaar Home
14 Sat.30Jul Noordheuwel Home
15 Sat.06Aug EG Jansen Home
HEIDELBERG VS
1 Sat.26Feb Potch Volkskool 0 15 Lost Away
2 Sat.05Mar Oosterlig 15 9 Won Away
3 Sat.12Mar Potch Gim 28 10 Won Home
4 Wed.16Mar Zwartkop 26 22 Won Away
5 Tue.29Mar Goudveld 24 15 Won Glenwood Festival
6 Thu.31Mar Grey College Inv 7 24 Lost Glenwood Festival
7 Sat.02Apr Louis Botha 17 7 Won Glenwood Festival
8 Sat.23Apr Lichtenburg 17 18 Lost Away-NWU Prestige Quarterfinal D
9 Wed.27Apr Die Anker 6 53 Lost NWU Prestige Semi-Final 5-8
10 Sat.07May Zwartkop 26 10 Won NWU Prestige 7th Place P/off
11 Sat.21May Jeugland 45 14 Won Away
12 Sat.28May Hugenote (Springs) Away
13 Sat.04Jun Oos-Moot Home
14 Sat.11Jun Klerksdorp Away
15 Sat.23Jul Ligbron Home
16 Sat.06Aug Lichtenburg Home
17 Sat.13Aug Eldoraigne Away
HELPMEKAAR
1 Sat.12Mar Michaelhouse <24> <20> UnOff Away-Practice Match
2 Thu.17Mar Affies 14 21 Lost Home
3 Sat.26Mar Durbanville 34 36 Lost NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
4 Tue.29Mar Paul Roos 30 23 Won NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
5 Thu.14Apr Graeme 10 7 Won St John’s Easter Rugby Fest
6 Sat.16Apr HJS Paarl BH 16 32 Lost St John’s Easter Rugby Fest
7 Mon.18Apr Nelspruit 10 7 Won St John’s Easter Rugby Fest
8 Sat.30Apr Paarl Gim 12 59 Lost ABSA Wildeklawer
9 Mon.02May Maritzburg College 25 16 Won ABSA Wildeklawer
10 Sat.07May Menlopark 10 6 Won Away
11 Sat.14May Noordheuwel 18 24 Lost Away
12 Sat.28May HTS Middelburg Home
13 Sat.04Jun EG Jansen Home
14 Sat.11Jun Waterkloof Away
15 Sat.23Jul Garsfontein Away
16 Sat.30Jul Monument Home
17 Sat.06Aug Marais Viljoen Home
HTS MIDDELBURG
1 Sat.26Feb Secunda 20 11 Won Home
2 Sat.05Mar Witteberg 36 15 Won Away
3 Sat.12Mar Eldoraigne 33 42 Lost Away
4 Wed.23Mar Frikkie Meyer 14 15 Lost Hansie Week
5 Fri.25Mar Ben Vorster 14 11 Won Hansie Week
6 Sat.26Mar Trio 22 9 Won Hansie Week
7 Sat.09Apr Kempton Park 12 12 Drew Away
8 Sat.23Apr Ermelo 33 12 Won Home
9 Sat.07May Garsfontein 26 38 Lost Home
10 Sat.14May Middelburg 15 31 Lost Home
11 Sat.21May Monument X X Canc. Griep in Middelburg
12 Sat.28May Helpmekaar Away
13 Sat.04Jun Noordheuwel Away
14 Sat.11Jun Menlopark Home
15 Sat.30Jul EG Jansen Away
16 Sat.30Jul Glenwood Away
17 Sat.06Aug Waterkloof Away
18 Sat.13Aug Marais Viljoen Home
HUGENOTE (SPRINGS)
1 Sat.05Mar Alberton 32 13 Won Home
2 Sat.12Mar Wesvalia 12 14 Lost Home
3 Sat.09Apr Rustenburg 16 27 Lost Home
4 Sat.23Apr Montana 0 48 Lost Home-NWU Prestige Playoff 2
5 Wed.27Apr Marais Viljoen 17 41 Lost NWU Prestige Semi-Final 13-16
6 Sat.07May Oosterlig 47 7 Won NWU Prestige 15th Place P/off
7 Sat.14May Oos-Moot 0 15 Lost Away
8 Sat.21May Lichtenburg 17 24 Lost Away
9 Sat.28May Heidelberg VS Home
10 Sat.04Jun Klerksdorp Home
11 Sat.23Jul Jeugland Away
12 Sat.06Aug Eldoraigne Home
13 Sat.13Aug Ligbron Away
JEPPE
1 Wed.16Mar Pretoria BH 16 10 Won Away
2 Thu.31Mar Framesby 0 19 Lost Grey Rugby Festival
3 Sat.02Apr Rondebosch 17 13 Won Grey Rugby Festival
4 Wed.06Apr Monument 13 45 Lost Away
5 Sat.09Apr St John’s 29 28 Won Home
6 Sat.16Apr Hudson Park 16 10 Won KES Easter Rugby Festival
7 Mon.18Apr Dale 14 10 Won KES Easter Rugby Festival
8 Sat.23Apr Westville 0 15 Lost Home
9 Sat.30Apr Pretoria BH 36 12 Won Home
10 Sat.07May KES 26 27 Lost Home
11 Sat.14May St David’s 10 70 Lost Home
12 Sat.21May Northwood 9 8 Won Away
13 Sat.28May Affies Away
14 Sat.04Jun St Stithians Away
15 Sat.23Jul Parktown Away
16 Sat.30Jul KES Away
JEUGLAND
1 Sat.12Mar Montana 3 47 Lost Home
2 Wed.16Mar Die Anker 7 31 Lost Home
3 Sat.26Mar Brackenfell 17 34 Lost Oakdale Rugby Week
4 Mon.28Mar Augsburg 10 22 Lost Oakdale Rugby Week
5 Wed.30Mar Westering 10 9 Won Oakdale Rugby Week
6 Sat.09Apr Middelburg 0 50 Lost Away
7 Sat.23Apr Wesvalia 7 26 Lost Away-NWU Prestige Playoff 1
8 Wed.27Apr Oosterlig 50 21 Won NWU Prestige Semi-Final 13-16
9 Sat.14May Eldoraigne 24 36 Lost Away
10 Sat.21May Heidelberg VS 14 45 Lost Home
11 Sat.28May Klerksdorp Home
12 Sat.11Jun Lichtenburg Away
13 Sat.23Jul Hugenote (Springs) Home
14 Sat.06Aug Ligbron Away
15 Sat.13Aug Oos-Moot Away
KEMPTON PARK
1 Wed.09Mar Klerksdorp 25 24 Won Home
2 Sat.26Mar Brandwag (Uitenhage) 12 80 Lost Oakdale Rugby Week
3 Mon.28Mar Hermanus 12 19 Lost Oakdale Rugby Week
4 Wed.30Mar Upington 26 26 Drew Oakdale Rugby Week
5 Sat.09Apr HTS Middelburg 12 12 Drew Home
6 Sat.23Apr Eldoraigne 19 14 Won Home
7 Sat.07May Nelspruit 7 21 Lost Home
8 Sat.14May Transvalia 26 36 Lost Away
9 Sat.28May Ben Vorster Away
10 Sat.04Jun Montana Home
11 Sat.23Jul Middelburg Away
12 Sat.30Jul Zwartkop Home
13 Sat.13Aug Rustenburg Home
KES
1 Sat.19Mar Centurion 36 15 Won Home
2 Thu.31Mar Nico Malan 20 12 Won Grey Rugby Festival
3 Sat.02Apr Grey HS 15 22 Lost Grey Rugby Festival
4 Sat.09Apr St Stithians 59 12 Won Home
5 Thu.14Apr Queen’s 37 36 Won KES Easter Rugby Festival
6 Sat.16Apr Dale 32 3 Won KES Easter Rugby Festival
7 Mon.18Apr Eldoraigne 33 7 Won KES Easter Rugby Festival
8 Sat.23Apr Pretoria BH 31 25 Won Away
9 Sat.30Apr Parktown 29 0 Won Home
10 Sat.07May Jeppe 27 26 Won Away
11 Sat.14May Affies 13 19 Lost Home
12 Sat.21May St John’s 33 7 Won Away
13 Sat.28May St Alban’s Away
14 Sat.23Jul Pretoria BH Venue unconfirmed
15 Sat.30Jul Jeppe Home
16 Sat.06Aug Maritzburg College Away
KLERKSDORP
1 Sat.05Mar Louis Botha 10 7 Won Fichardtpark Sportdag
2 Wed.09Mar Kempton Park 24 25 Lost Away
3 Wed.30Mar Daniel Pienaar 17 9 Won North-South Derby
4 Thu.31Mar Drostdy 15 33 Lost North-South Derby
5 Sat.02Apr Worcester Gim 12 36 Lost North-South Derby
6 Sat.09Apr Transvalia 27 23 Won Home
7 Sat.07May Marais Viljoen 28 17 Won NWU Prestige 13th Place P/off
8 Sat.14May Lichtenburg 23 22 Won Away
9 Sat.21May Ligbron 20 31 Lost Away
10 Sat.28May Jeugland Away
11 Sat.04Jun Hugenote (Springs) Away
12 Sat.11Jun Heidelberg VS Home
13 Sat.23Jul Eldoraigne Home
14 Sat.06Aug Oos-Moot Home
LICHTENBURG
1 Sat.05Mar Jim Fouche 17 33 Lost Fichardtpark Sportdag
2 Sat.12Mar Marais Viljoen 31 24 Won Away
3 Wed.16Mar Potch Volkskool 24 24 Drew Away
4 Sat.26Mar Upington 14 7 Won Oakdale Rugby Week
5 Mon.28Mar Hugenote 17 0 Won Oakdale Rugby Week
6 Wed.30Mar Brandwag (Uitenhage) 18 36 Lost Oakdale Rugby Week
7 Fri.08Apr Oos-Moot 10 18 Lost Home
8 Thu.14Apr Voortrekker (Beth) 17 19 Lost Rustenburg Eeufees
9 Sat.16Apr Frikkie Meyer 0 29 Lost Rustenburg Eeufees
10 Sat.23Apr Heidelberg VS 18 17 Won Home-NWU Prestige Quarterfinal D
11 Wed.27Apr Noordheuwel 0 45 Lost NWU Prestige Semi-Final 1-4
12 Sat.07May Oos-Moot 10 5 Won NWU Prestige 3rd Place P/off
13 Sat.14May Klerksdorp 22 23 Lost Home
14 Sat.21May Hugenote (Springs) 24 17 Won Home
15 Sat.28May Eldoraigne Home
16 Sat.11Jun Jeugland Home
17 Sat.23Jul Oos-Moot Away
18 Sat.30Jul Ligbron Away
19 Sat.06Aug Heidelberg VS Away
LIGBRON
1 Mon.28Mar Maritzburg College 13 47 Lost Fichardtpark Rugby Festival
2 Sat.09Apr Centurion 31 28 Won Away
3 Sat.23Apr EG Jansen 2nd XV 39 19 Won Away
4 Sat.14May Die Anker 17 34 Lost Away
5 Sat.21May Klerksdorp 31 20 Won Home
6 Sat.28May Oos-Moot Away
7 Sat.11Jun Eldoraigne Away
8 Sat.23Jul Heidelberg VS Away
9 Sat.30Jul Lichtenburg Home
10 Sat.06Aug Jeugland Home
11 Sat.13Aug Hugenote (Springs) Home
MARAIS VILJOEN
1 Sat.05Mar Die Anker 17 25 Lost Away
2 Sat.12Mar Lichtenburg 24 31 Lost Home
3 Wed.16Mar Oos-Moot 20 34 Lost Away
4 Wed.30Mar Worcester Gim 31 45 Lost North-South Derby
5 Thu.31Mar Kearsney 17 16 Won North-South Derby
6 Sat.02Apr Drostdy 25 45 Lost North-South Derby
7 Sat.09Apr Potch Volkskool 13 10 Won Home
8 Sat.23Apr Potch Gim 5 12 Lost Home-NWU Prestige Playoff 4
9 Wed.27Apr Hugenote (Springs) 41 17 Won NWU Prestige Semi-Final 13-16
10 Sat.07May Klerksdorp 17 28 Lost NWU Prestige 13th Place P/off
11 Sat.14May EG Jansen 15 43 Lost Away
12 Sat.21May Waterkloof 11 17 Lost Home
13 Sat.28May Garsfontein Home
14 Sat.11Jun Noordheuwel Away
15 Sat.23Jul Monument Home
16 Sat.30Jul Menlopark Home
17 Sat.06Aug Helpmekaar Away
18 Sat.13Aug HTS Middelburg Away
MENLOPARK
1 Fri.25Mar HJS Paarl BH 6 31 Lost NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
2 Mon.28Mar Drostdy 15 31 Lost NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
3 Sat.09Apr Nelspruit 18 20 Lost Away
4 Sat.23Apr Transvalia 24 17 Won Away
5 Sat.30Apr Durban HS 15 31 Lost Away-ABSA Wildeklawer
6 Mon.02May Stellenberg 17 42 Lost ABSA Wildeklawer
7 Sat.07May Helpmekaar 6 10 Lost Home
8 Sat.14May Waterkloof 6 7 Lost Home
9 Sat.21May Garsfontein 8 34 Lost Away
10 Sat.28May Noordheuwel Home
11 Sat.04Jun Affies Away
12 Sat.11Jun HTS Middelburg Away
13 Sat.23Jul EG Jansen Home
14 Sat.30Jul Marais Viljoen Away
15 Sat.06Aug Monument Away
MIDDELBURG
1 Sat.05Mar Ermelo 31 0 Won Home
2 Sat.12Mar Die Anker 5 20 Lost Away
3 Wed.30Mar Drostdy 31 40 Lost North-South Derby
4 Thu.31Mar Worcester Gim 29 38 Lost North-South Derby
5 Sat.02Apr Kearsney 35 15 Won North-South Derby
6 Sat.09Apr Jeugland 50 0 Won Home
7 Wed.13Apr Montana 33 25 Won Away
8 Sat.23Apr Rustenburg 22 17 Won Away-NWU Prestige Quarterfinal A
9 Wed.27Apr Oos-Moot 17 13 Won NWU Prestige Semi-Final 1-4
10 Sat.07May Noordheuwel 21 32 Lost NWU Prestige Final
11 Sat.14May HTS Middelburg 31 15 Won Away
12 Sat.21May Nelspruit X X Canc. Griep in Middelburg
13 Sat.28May Rustenburg Home
14 Sat.04Jun Ben Vorster Home
15 Sat.23Jul Kempton Park Home
16 Sat.30Jul Montana Away
17 Sat.06Aug Transvalia Away
18 Sat.13Aug Zwartkop Away
MONTANA
1 Sat.05Mar Waterkloof 11 29 Lost Home
2 Sat.12Mar Jeugland 47 3 Won Away
3 Tue.29Mar Pionier 62 3 Won Glenwood Festival
4 Thu.31Mar Voortrekker (Beth) 0 12 Lost Glenwood Festival
5 Sat.02Apr Jim Fouche 27 8 Won Glenwood Festival
6 Sat.09Apr Die Anker 14 19 Lost Home
7 Wed.13Apr Middelburg 25 33 Lost Home
8 Sat.23Apr Hugenote (Springs) 48 0 Won Away-NWU Prestige Playoff 2
9 Wed.27Apr Potch Gim 42 5 Won NWU Prestige Semi-Final 9-12
10 Sat.07May Wesvalia 14 5 Won NWU Prestige 9th Place P/off
11 Sat.21May Transvalia 20 19 Won Home
12 Sat.28May Nelspruit Away
13 Sat.04Jun Kempton Park Away
14 Mon.11Jul Rustenburg Away
15 Sat.23Jul Zwartkop Home
16 Sat.30Jul Middelburg Home
17 Sat.13Aug Ben Vorster Home
MONUMENT
1 Sat.05Mar Pietersburg <> <> UnOff Away-Practice Match
2 Sat.12Mar Welkom Gim 45 20 Won Home
3 Sat.26Mar Paarl Gim 19 42 Lost NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
4 Tue.29Mar Oakdale 41 18 Won NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
5 Wed.06Apr Jeppe 45 13 Won Home
6 Thu.14Apr Westville 33 20 Won Kearsney Easter Rugby Fest
7 Sat.16Apr Marlow 12 7 Won Kearsney Easter Rugby Fest
8 Mon.18Apr Durban HS 7 5 Won Kearsney Easter Rugby Fest
9 Sat.23Apr Nelspruit 38 16 Won Away
10 Sat.30Apr Outeniqua 7 18 Lost ABSA Wildeklawer
11 Mon.02May HJS Paarl BH 3 27 Lost ABSA Wildeklawer
12 Sat.07May Waterkloof x x Canc. Postponed
13 Sat.14May Garsfontein 43 19 Won Home
14 Sat.21May HTS Middelburg X X Canc. Griep in Middelburg
15 Sat.28May Grey College Away
16 Sat.11Jun EG Jansen Away
17 Tue.19Jul Pretoria BH Home
18 Sat.23Jul Marais Viljoen Away
19 Sat.30Jul Helpmekaar Away
20 Sat.06Aug Menlopark Home
21 Sat.13Aug Noordheuwel Home
NELSPRUIT
1 Sat.05Mar Secunda 14 18 Lost Home
2 Sat.12Mar EG Jansen 35 33 Won Away
3 Fri.25Mar Pretoria BH 20 13 Won NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
4 Sat.09Apr Menlopark 20 18 Won Home
5 Thu.14Apr St John’s 24 5 Won St John’s Easter Rugby Fest
6 Sat.16Apr Paul Roos 3 40 Lost St John’s Easter Rugby Fest
7 Mon.18Apr Helpmekaar 7 10 Lost St John’s Easter Rugby Fest
8 Sat.23Apr Monument 16 38 Lost Home
9 Sat.07May Kempton Park 21 7 Won Away
10 Sat.14May Zwartkop 31 3 Won Home
11 Sat.21May Middelburg X X Canc. Griep in Middelburg
12 Sat.28May Montana Home
13 Sat.23Jul Rustenburg Away
14 Sat.30Jul Ben Vorster Away
15 Sat.13Aug Transvalia Home
NOORDHEUWEL
1 Sat.12Mar Rustenburg 20 26 Lost Away
2 Wed.16Mar Hugenote 57 13 Won Home
3 Sat.26Mar Glenwood 33 47 Lost NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
4 Tue.29Mar Welkom Gim 35 22 Won NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
5 Sat.09Apr Wesvalia 12 11 Won Away
6 Thu.14Apr Boland Landbou 25 25 Drew St John’s Easter Rugby Fest
7 Sat.16Apr St David’s 60 5 Won St John’s Easter Rugby Fest
8 Mon.18Apr St John’s 17 5 Won St John’s Easter Rugby Fest
9 Sat.23Apr Die Anker 21 10 Won Home-NWU Prestige Quarterfinal C
10 Wed.27Apr Lichtenburg 45 0 Won NWU Prestige Semi-Final 1-4
11 Sat.07May Middelburg 32 21 Won NWU Prestige Final
12 Sat.14May Helpmekaar 24 18 Won Home
13 Sat.21May EG Jansen 18 19 Lost Home
14 Sat.28May Menlopark Away
15 Sat.04Jun HTS Middelburg Home
16 Sat.11Jun Marais Viljoen Home
17 Sat.23Jul Waterkloof Away
18 Sat.30Jul Garsfontein Away
19 Sat.06Aug Glenwood Away
20 Sat.13Aug Monument Away
OOS-MOOT
1 Sat.12Mar Potch Volkskool 14 21 Lost Home
2 Wed.16Mar Marais Viljoen 34 20 Won Home
3 Sat.26Mar Strand 12 19 Lost Oakdale Rugby Week
4 Mon.28Mar Swartland 13 12 Won Oakdale Rugby Week
5 Wed.30Mar Robertson 45 28 Won Oakdale Rugby Week
6 Fri.08Apr Lichtenburg 18 10 Won Away
7 Sat.23Apr Zwartkop 45 24 Won Home-NWU Prestige Quarterfinal B
8 Wed.27Apr Middelburg 13 17 Lost NWU Prestige Semi-Final 1-4
9 Sat.07May Lichtenburg 5 10 Lost NWU Prestige 3rd Place P/off
10 Sat.14May Hugenote (Springs) 15 0 Won Home
11 Sat.28May Ligbron Home
12 Sat.04Jun Heidelberg VS Away
13 Sat.23Jul Lichtenburg Home
14 Sat.30Jul Eldoraigne Away
15 Sat.06Aug Klerksdorp Away
16 Sat.13Aug Jeugland Home
PARKTOWN
1 Thu.31Mar Northwood 5 20 Lost Grey Rugby Festival
2 Sat.02Apr Muir 15 19 Lost Grey Rugby Festival
3 Sat.09Apr St David’s 27 23 Won Away
4 Thu.14Apr Wynberg 7 49 Lost St Stithians Easter Rugby Fest
5 Sat.16Apr Clifton 14 20 Lost St Stithians Easter Rugby Fest
6 Mon.18Apr Bishops 10 26 Lost St Stithians Easter Rugby Fest
7 Sat.23Apr Springs 55 0 Won Home
8 Sat.30Apr KES 0 29 Lost Away
9 Sat.07May Pretoria BH 7 14 Lost Away
10 Sat.14May St John’s 7 29 Lost Away
11 Sat.23Jul Jeppe Home
12 Sat.06Aug Durban HS Away
PIETERSBURG
1 Sat.05Mar Monument <> <> UnOff Home-Practice Match
2 Sat.09Apr Ben Vorster 24 23 Won Away
3 Sat.21May Dr Malan 37 15 Won Home
4 Sat.28May Secunda Away
5 Sat.04Jun Potch Volkskool Away
6 Sat.11Jun Die Anker Away
7 Thu.30Jun Wesvalia Home
8 Sat.06Aug Alberton Away
9 Sat.13Aug Centurion Home
POTCH VOLKSKOOL
1 Sat.26Feb Heidelberg VS 15 0 Won Home
2 Sat.12Mar Oos-Moot 21 14 Won Away
3 Wed.16Mar Lichtenburg 24 24 Drew Home
4 Sat.09Apr Marais Viljoen 10 13 Lost Away
5 Sat.23Apr Oosterlig 31 5 Won Home-NWU Prestige Playoff 3
6 Sat.07May Potch Gim 32 19 Won NWU Prestige 11th Place P/off
7 Sat.14May Dr Malan 55 13 Won Away
8 Sat.21May Secunda 23 22 Won Home
9 Sat.28May Potch Gim Home
10 Sat.04Jun Pietersburg Home
11 Sat.11Jun Wesvalia Away
12 Thu.23Jun Alberton Away
13 Sat.06Aug Centurion Home
14 Sat.13Aug Die Anker Away
PRETORIA BH
1 Sat.12Mar Garsfontein <0> <31> UnOff Home-Practice Match
2 Wed.16Mar Jeppe 10 16 Lost Home
3 Fri.25Mar Nelspruit 13 20 Lost NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
4 Sat.09Apr Maritzburg College 5 28 Lost Away
5 Thu.14Apr Glenwood 12 27 Lost Kearsney Easter Rugby Fest
6 Sat.16Apr Framesby 14 14 Drew Kearsney Easter Rugby Fest
7 Mon.18Apr Marlow 21 10 Won Kearsney Easter Rugby Fest
8 Sat.23Apr KES 25 31 Lost Home
9 Sat.30Apr Jeppe 12 36 Lost Away
10 Sat.07May Parktown 14 7 Won Home
11 Wed.11May St Stithians 59 10 Won Home
12 Sat.14May Hilton 7 22 Lost Home
13 Sat.21May St Alban’s 24 22 Won Home
14 Sat.28May St David’s Venue unconfirmed
15 Sat.04Jun St John’s Home
16 Sat.11Jun St Benedict’s Venue unconfirmed
17 Tue.19Jul Monument Away
18 Sat.23Jul KES Venue unconfirmed
19 Sat.23Jul Grey College Away
20 Sat.30Jul Maritzburg College Home
21 Sat.06Aug Affies Home
RUSTENBURG
1 Sat.05Mar Wesvalia 22 16 Won Away
2 Sat.12Mar Noordheuwel 26 20 Won Home
3 Sat.26Mar Diamantveld 5 26 Lost Oakdale Rugby Week
4 Mon.28Mar Pearson 5 11 Lost Oakdale Rugby Week
5 Wed.30Mar Strand 29 26 Won Oakdale Rugby Week
6 Sat.09Apr Hugenote (Springs) 27 16 Won Away
7 Sat.16Apr Trio 22 10 Won Rustenburg Eeufees
8 Sat.23Apr Middelburg 17 22 Lost Home-NWU Prestige Quarterfinal A
9 Wed.27Apr Zwartkop 32 10 Won NWU Prestige Semi-Final 5-8
10 Sat.07May Die Anker 26 32 Lost NWU Prestige 5th Place P/off
11 Thu.12May Ben Vorster 50 12 Won Home
12 Sat.28May Middelburg Away
13 Sat.04Jun Zwartkop Away
14 Mon.11Jul Montana Home
15 Sat.23Jul Nelspruit Home
16 Sat.30Jul Transvalia Away
17 Sat.13Aug Kempton Park Away
SECUNDA
1 Sat.26Feb HTS Middelburg 11 20 Lost Away
2 Sat.05Mar Nelspruit 18 14 Won Away
3 Sat.12Mar John Vorster 43 6 Won Home
4 Wed.30Mar Hamiltons 14 22 Lost North-South Derby
5 Thu.31Mar Hopefield 22 14 Won North-South Derby
6 Sat.02Apr Daniel Pienaar 46 13 Won North-South Derby
7 Sat.09Apr Eldoraigne 40 41 Lost Away
8 Sat.14May Centurion 42 0 Won Home
9 Sat.21May Potch Volkskool 22 23 Lost Away
10 Sat.28May Pietersburg Home
11 Thu.23Jun Wesvalia Away
12 Thu.30Jun Die Anker Home
13 Sat.06Aug Dr Malan Home
14 Sat.13Aug Alberton Away
ST ALBAN’S
1 Sat.19Mar St John’s 7 21 Lost Home
2 Sat.26Mar St Stithians 24 15 Won Away
3 Sat.09Apr St Benedict’s 34 10 Won Away
4 Thu.14Apr St Andrew’s 15 29 Lost St Stithians Easter Rugby Fest
5 Sat.16Apr Grey HS 19 34 Lost St Stithians Easter Rugby Fest
6 Mon.18Apr Michaelhouse 9 37 Lost St Stithians Easter Rugby Fest
7 Sat.14May Clifton 12 46 Lost Home
8 Sat.21May Pretoria BH 22 24 Lost Away
9 Sat.28May KES Home
10 Sat.04Jun Clifton Away
11 Sat.04Jun Northcliff Home
12 Sat.11Jun St David’s Away
ST BENEDICT’S
1 Sat.19Mar Rondebosch 0 52 Lost Wynberg Rugby Festival
2 Mon.21Mar HTS Bellville 24 6 Won Wynberg Rugby Festival
3 Sat.26Mar Leeuwenhof 26 15 Won Home
4 Sat.02Apr St John’s 18 55 Lost Away
5 Sat.09Apr St Alban’s 10 34 Lost Home
6 Thu.14Apr Hilton 3 62 Lost St John’s Easter Rugby Fest
7 Sat.16Apr Lions Inv XV 38 21 Won St John’s Easter Rugby Fest
8 Mon.18Apr St Charles 7 19 Lost St John’s Easter Rugby Fest
9 Sat.07May St Stithians 31 34 Lost Home
10 Sat.11Jun Pretoria BH Venue unconfirmed
ST DAVID’S
1 Sat.26Mar St John’s 19 33 Lost Home
2 Sat.09Apr Parktown 23 27 Lost Home
3 Thu.14Apr St Charles 19 12 Won St John’s Easter Rugby Fest
4 Sat.16Apr Noordheuwel 5 60 Lost St John’s Easter Rugby Fest
5 Mon.18Apr Lions Inv XV 31 0 Won St John’s Easter Rugby Fest
6 Sat.07May Northcliff 37 22 Won Home
7 Sat.14May Jeppe 70 10 Won Away
8 Sat.21May St Andrew’s School 17 3 Won Away
9 Sat.28May Pretoria BH Venue unconfirmed
10 Sat.11Jun St Alban’s Home
ST JOHN’S
1 Sat.19Mar St Alban’s 21 7 Won Away
2 Sat.26Mar St David’s 33 19 Won Away
3 Sat.02Apr St Benedict’s 55 18 Won Home
4 Sat.09Apr Jeppe 28 29 Lost Away
5 Thu.14Apr Nelspruit 5 24 Lost St John’s Easter Rugby Fest
6 Sat.16Apr Graeme 7 28 Lost St John’s Easter Rugby Fest
7 Mon.18Apr Noordheuwel 5 17 Lost St John’s Easter Rugby Fest
8 Sat.30Apr Grey HS 7 33 Lost Selborne 150th Jubilee Festival
9 Mon.02May Queen’s 15 27 Lost Selborne 150th Jubilee Festival
10 Sat.07May St Andrew’s School 67 8 Won Home
11 Sat.14May Parktown 29 7 Won Home
12 Sat.21May KES 7 33 Lost Home
13 Sat.28May Michaelhouse Away
14 Sat.04Jun Pretoria BH Away
15 Sat.11Jun St Stithians Home
ST STITHIANS
1 Sat.19Mar Wynberg 7 45 Lost Wynberg Rugby Festival
2 Mon.21Mar Duineveld 0 26 Lost Wynberg Rugby Festival
3 Sat.26Mar St Alban’s 15 24 Lost Home
4 Sat.09Apr KES 12 59 Lost Away
5 Thu.14Apr Clifton 15 10 Won St Stithians Easter Rugby Fest
6 Sat.16Apr Michaelhouse 3 36 Lost St Stithians Easter Rugby Fest
7 Mon.18Apr St Andrew’s 7 50 Lost St Stithians Easter Rugby Fest
8 Sat.07May St Benedict’s 34 31 Won Away
9 Wed.11May Pretoria BH 10 59 Lost Away
10 Sat.21May Northcliff 36 26 Won Away
11 Sat.04Jun Jeppe Home
12 Sat.11Jun St John’s Away
TRANSVALIA
1 Sat.05Mar EG Jansen 12 26 Lost Away
2 Sat.12Mar Waterkloof 3 12 Lost Away
3 Wed.30Mar Hopefield 43 17 Won North-South Derby
4 Thu.31Mar Daniel Pienaar 40 10 Won North-South Derby
5 Sat.02Apr New Orleans North-South Derby
6 Sat.09Apr Klerksdorp 23 27 Lost Away
7 Sat.23Apr Menlopark 17 24 Lost Home
8 Sat.07May Ben Vorster 42 12 Won Away
9 Sat.14May Kempton Park 36 26 Won Home
10 Sat.21May Montana 19 20 Lost Away
11 Sat.28May Zwartkop Home
12 Sat.30Jul Rustenburg Home
13 Sat.06Aug Middelburg Home
14 Sat.13Aug Nelspruit Away
WATERKLOOF
1 Sat.05Mar Montana 29 11 Won Away
2 Sat.12Mar Transvalia 12 3 Won Home
3 Fri.25Mar Welkom Gim 29 11 Won NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
4 Mon.28Mar Grey College 37 57 Lost NMI Toyota Menlyn Noord-Suid
5 Thu.14Apr Durban HS 5 23 Lost Kearsney Easter Rugby Fest
6 Sat.16Apr Kearsney 10 12 Lost Kearsney Easter Rugby Fest
7 Mon.18Apr Noord-Kaap 27 7 Won Kearsney Easter Rugby Fest
8 Sat.30Apr Diamantveld 19 17 Won Home-ABSA Wildeklawer
9 Mon.02May Drostdy 15 14 Won ABSA Wildeklawer
10 Sat.07May Monument x x Canc. Postponed
11 Sat.14May Menlopark 7 6 Won Away
12 Sat.21May Marais Viljoen 17 11 Won Away
13 Sat.28May EG Jansen Away
14 Sat.04Jun Garsfontein Home
15 Sat.11Jun Helpmekaar Home
16 Sat.23Jul Noordheuwel Home
17 Sat.30Jul Affies Away
18 Sat.06Aug HTS Middelburg Home
WESVALIA
1 Sat.26Feb Fichardtpark 3 29 Lost Away
2 Sat.05Mar Rustenburg 16 22 Lost Home
3 Sat.12Mar Hugenote (Springs) 14 12 Won Away
4 Tue.29Mar Voortrekker (Beth) 10 7 Won Glenwood Festival
5 Thu.31Mar Pionier 19 18 Won Glenwood Festival
6 Sat.02Apr DHS Inv 5 7 Lost Glenwood Festival
7 Sat.09Apr Noordheuwel 11 12 Lost Home
8 Thu.14Apr Hans Strijdom 43 24 Won Rustenburg Eeufees
9 Sat.16Apr John Vorster 3 15 Lost Rustenburg Eeufees
10 Sat.23Apr Jeugland 26 7 Won Home-NWU Prestige Playoff 1
11 Wed.27Apr Potch VS NWU Prestige Semi-Final 9-12
12 Sat.07May Montana 5 14 Lost NWU Prestige 9th Place P/off
13 Sat.14May Alberton 51 9 Won Home
14 Sat.21May Centurion 27 17 Won Away
15 Sat.11Jun Potch Volkskool Home
16 Thu.23Jun Secunda Home
17 Thu.30Jun Pietersburg Away
18 Sat.06Aug Die Anker Home
19 Sat.13Aug Dr Malan Away
ZWARTKOP
1 Sat.05Mar Ellisras 31 11 Won Home
2 Sat.12Mar Oosterlig 38 8 Won Home
3 Wed.16Mar Heidelberg VS 22 26 Lost Home
4 Sat.26Mar Pearson 0 54 Lost Oakdale Rugby Week
5 Mon.28Mar Langenhoven Gim 12 24 Lost Oakdale Rugby Week
6 Wed.30Mar Parel Vallei 24 17 Won Oakdale Rugby Week
7 Sat.09Apr Potch Gim 23 17 Won Away
8 Sat.23Apr Oos-Moot 24 45 Lost Away-NWU Prestige Quarterfinal B
9 Wed.27Apr Rustenburg 10 32 Lost NWU Prestige Semi-Final 5-8
10 Sat.07May Heidelberg VS 10 26 Lost NWU Prestige 7th Place P/off
11 Sat.14May Nelspruit 3 31 Lost Away
12 Sat.21May Eldoraigne 12 18 Lost Home
13 Sat.28May Transvalia Away
14 Sat.04Jun Rustenburg Home
15 Sat.23Jul Montana Away
16 Sat.30Jul Kempton Park Away
17 Sat.06Aug Ben Vorster Home
18 Sat.13Aug Middelburg Home

11 Comments

  1. Ek kyk nou deur Garsfontein se uitslae en besef dat hierdie manne n goeie kans het om onder die top 2 te eindig met die games wat hulle oor het. Ek weet enige iets kan gebeur maar ek dink hul gaan moeilik geklop word. En dan moet ons ook vir Affies in gedagte hou. Jammer dat die sterker WP skole nie meer games teen hulle kan speel nie.

    ReplyReply
  2. @Gimnasias: Soos die seisoen vorder en Garsies hul krag kan volhou, sal hulle al hoe meer gereeld sterkter opposisie deur n hele seisoen he, op die pad vorentoe.

    ReplyReply
  3. @Wonder: Ja nee, daai was n moerse wen. Ek weet nie of enige skool daarbo met hulle kan meeding nie. Affies sal sterk staan maar die ander glo ek nie. Dis waarom ek wil he hul moet meer gereeld met ons skole hieronder meeding.

    ReplyReply
  4. @JongMatie: Dit is nie nodig om so pedanties oor Garsfontein te wees nie.
    Ons kry die punt…
    Gun hulle ook n plekkie in die son, hulle speel puik rugby en vir n skool wat slegs 30 jaar oud is, asook n gemengede skool is, doen hulle fantasties!!!

    ReplyReply
  5. @JongMatie: Dieselfde kan van PR gesê word.
    Vir my het Paarl Gim die pasaangeër geword die afgelope aantal jare – ondanks die 2 verlore vanjaar.
    Grey is ‘n kortkop 2e en Paarl Boys 3e.
    Maar in ‘n spesifieke jaar kan dinge baie anders lyk.

    ReplyReply

Leave a Reply