Western Cape School Rugby Fixtures for 2018

# DATE OPPONENT VENUE / EVENT
BISHOPS
1 Sat.24Mar Hopefield 24 7 Won Porterville Fest
2 Thu.29Mar Grey HS 27 10 Won St Stithians Fest
3 Sat.31Mar St Stithians 35 7 Won St Stithians Fest
4 Mon.02Apr Michaelhouse 40 12 Won St Stithians Fest
5 Sat.21Apr Tygerberg 66 5 Won Home
6 Sat.05May SACS 19 7 Won Home
7 Sat.12May Paul Roos 21 44 Lost Home
8 Sat.19May Boland Landbou 14 24 Lost Home
9 Sat.26May Wynberg 33 29 Won Home
10 Sat.02Jun HJS Paarl BH 13 14 Lost Away
11 Sat.09Jun Rondebosch 25 20 Won Away
12 Sat.23Jun Kingswood <19> <10> UnOff ISRF 2018
13 Mon.25Jun Hilton <24> <17> UnOff ISRF 2018
14 Sat.21Jul Strand 81 5 Won Home
15 Sat.28Jul Paarl Gim 27 52 Lost Away
16 Sat.04Aug SACS 22 20 Won Away
17 Thu.09Aug St Andrew’s 38 22 Won Home
18 Sat.18Aug Wynberg 20 22 Lost Away
19 Sat.25Aug Rondebosch 10 10 Drew Home
BELLVILLE
1 Sat.17Mar Hermanus <5> <5> UnOff Boland Landbou R/Day
2 Sat.24Mar Drostdy 18 40 Lost Brackenfell Rugby Day
3 Thu.29Mar Rustenburg 15 24 Lost Oakdale Festival
4 Sat.31Mar Jeugland 45 0 Won Oakdale Festival
5 Mon.02Apr Zwartkop 34 0 Won Oakdale Festival
6 Sat.14Apr Tygerberg 47 7 Won Away
7 Sat.21Apr Strand 43 8 Won Away
8 Sat.05May Parel Vallei 49 8 Won Home
9 Sat.12May Brackenfell 26 20 Won Home
10 Sat.19May Worcester Gim 29 25 Won Home
11 Sat.26May SACS 22 43 Lost Away
12 Sat.02Jun Stellenberg 0 13 Lost Away
13 Sat.09Jun Durbanville 28 27 Won Home
14 Thu.12Jul Despatch 26 12 Won Home
15 Sat.14Jul Hopefield 19 6 Won Home
16 Sat.21Jul Milnerton 53 0 Won Away
17 Sat.28Jul Wynberg 7 32 Lost Home
18 Sat.04Aug Tygerberg RFC 44 12 Won Away
19 Sat.18Aug DF Malan 5 20 Lost Home
BOLAND LANDBOU
1 Tue.06Mar Menlopark <45> <10> UnOff Bulls Prestige Rugby @ Loftus
2 Sat.17Mar Garsfontein 20 24 Lost Home
3 Wed.28Mar Monument 25 26 Lost Noord-Suid Toernooi
4 Tue.03Apr Napier BHS (NZ) 59 26 Won World Schools Festival
5 Fri.06Apr Cavaliers Rugby (AUS) 67 0 Won World Schools Festival
6 Sat.14Apr Brackenfell 68 24 Won Home
7 Sat.21Apr Rondebosch 67 12 Won Home
8 Fri.27Apr Affies 14 38 Lost Wildeklawer
9 Mon.30Apr Helpmekaar 35 21 Won Wildeklawer
10 Sat.05May Wynberg 25 27 Lost Away
11 Sat.12May Framesby 20 33 Lost Away
12 Sat.19May Bishops 24 14 Won Away
13 Sat.26May Paarl Gim 38 42 Lost Away
14 Sat.09Jun HJS Paarl BH 17 22 Lost Home
15 Sat.21Jul SACS 47 24 Won Home
16 Sat.28Jul Stellenberg 31 20 Won Home
17 Sat.04Aug Paul Roos 15 30 Lost Away
18 Sat.18Aug Oakdale 56 19 Won Home
BRACKENFELL
1 Sat.17Mar Worcester Gim <5> <15> UnOff Boland Landbou R/Day
2 Tue.20Mar Wynberg 29 38 Lost Home
3 Sat.24Mar Strand 27 20 Won Home
4 Thu.29Mar New Orleans 27 14 Won TSRF
5 Sat.31Mar Klein Nederburg 38 3 Won TSRF
6 Mon.02Apr Schoonspruit 41 10 Won TSRF
7 Sat.14Apr Boland Landbou 24 68 Lost Away
8 Sat.21Apr WP Talent IP 44 5 Won Home
9 Sat.28Apr HTS Middelburg 20 25 Lost KleinKaroo Toernooi
10 Mon.30Apr Duineveld 5 10 Lost KleinKaroo Toernooi
11 Sat.05May Stellenberg 0 47 Lost Home
12 Sat.12May Bellville 20 26 Lost Away
13 Sat.19May Milnerton 22 7 Won Away
14 Sat.26May Hottentots Holland 79 3 Won Home
15 Sat.02Jun Durbanville 11 13 Lost Home
16 Sat.09Jun Western Cape SS X X Canc. Home
17 Sat.14Jul Volkskool Graaff-Reinet 33 19 Won Home
18 Sat.21Jul Hermanus X X Canc. Home
19 Sat.28Jul WP Hub 72 6 Won Home
20 Sat.04Aug Hugenote 18 14 Won Home
21 Sat.18Aug Parel Vallei 50 0 Won Away
22 Sat.25Aug Tygerberg 8 19 Lost Home
DE KUILEN
1 Thu.29Mar Piketberg 0 10 Lost TSRF
2 Sat.31Mar Weston 19 17 Won TSRF
3 Mon.02Apr New Orleans 19 42 Lost TSRF
4 Sat.14Apr Kasselsvlei 23 32 Lost Home
5 Sat.21Apr WP Talent IP X X Canc. Home
6 Sat.28Apr Oudtshoorn 15 7 Won KleinKaroo Toernooi
7 Mon.30Apr Bridgton 34 7 Won KleinKaroo Toernooi
8 Sat.05May Swartland 20 26 Lost Away
9 Sat.12May Strand 0 36 Lost Away
10 Sat.19May DF Malan 5 33 Lost Away
11 Sat.26May Monument Park 11 10 Won Away
12 Sat.02Jun HTS Bellville 29 15 Won Home
13 Sat.21Jul Hamlets RFC 29 14 Won Home
14 Sat.28Jul Durbanville 0 52 Lost Away
15 Sat.18Aug Worcester Gim 19 17 Won Away
DF MALAN
1 Sat.17Mar Charlie Hofmeyr 37 0 Won Away
2 Sat.24Mar Swartland 37 3 Won Home
3 Tue.03Apr Potch Volkskool 29 28 Won Glenwood Festival
4 Thu.05Apr Trinityhouse 19 10 Won Glenwood Festival
5 Sat.07Apr Goudveld 22 22 Drew Glenwood Festival
6 Sat.14Apr Durbanville 6 52 Lost Away
7 Sat.05May Tygerberg 25 22 Won Home
8 Tue.15May Kasselsvlei X X Canc. Away
9 Sat.19May De Kuilen 33 5 Won Home
10 Sat.26May Stellenberg 26 33 Lost Home
11 Sat.02Jun Parel Vallei 54 14 Won Away
12 Sat.09Jun HTS Bellville 45 0 Won Away
13 Sat.16Jun Hugenote 29 12 Won Away
14 Thu.12Jul Schoonspruit 33 21 Won Away
15 Sat.14Jul Despatch 26 5 Won Home
16 Sat.21Jul Oudtshoorn X X Canc. Home
17 Sat.28Jul Strand 29 17 Won Away
18 Sat.04Aug Monument Park 64 0 Won Home
19 Sat.18Aug Bellville 20 5 Won Away
DROSTDY
1 Sat.17Mar Stellenberg 36 19 Won Boland Landbou R/Day
2 Sat.24Mar Bellville 40 18 Won Brackenfell Rugby Day
3 Thu.29Mar Glenwood 24 29 Lost Kearsney Easter Rugby Fest
4 Sat.31Mar Welkom Gim 22 14 Won Kearsney Easter Rugby Fest
5 Mon.02Apr Selborne 29 26 Won Kearsney Easter Rugby Fest
6 Thu.05Apr Middelburg 36 19 Won North-South @ Middelburg
7 Sat.07Apr Marais Viljoen 59 14 Won North-South @ Middelburg
8 Mon.09Apr Transvalia 30 21 Won North-South @ Middelburg
9 Sat.14Apr Oakdale 34 37 Lost Home
10 Fri.27Apr Grey College 5 47 Lost Wildeklawer
11 Mon.30Apr Menlopark 22 16 Won Wildeklawer
12 Sat.05May Hermanus 41 25 Won Home
13 Sat.19May Outeniqua 25 18 Won Home
14 Sat.26May Rondebosch 37 43 Lost Away
15 Sat.02Jun Tygerberg 76 19 Won Home
16 Sat.21Jul Duineveld 34 28 Won Away
17 Sat.04Aug Noord-Kaap 40 22 Won Home
18 Fri.10Aug Diamantveld 83 19 Won Home
DURBANVILLE
1 Sat.10Mar Hermanus 52 0 Won Home
2 Sat.17Mar Porterville <40> <10> UnOff Boland Landbou R/Day
3 Sat.17Mar Langenhoven Gim <25> <0> UnOff Boland Landbou R/Day
4 Wed.21Mar Paarl Gim 0 38 Lost Away
5 Sat.24Mar Milnerton 26 13 Won Brackenfell Rugby Day
6 Wed.28Mar Waterkloof 17 22 Lost Noord-Suid Toernooi
7 Sat.31Mar EG Jansen 28 43 Lost Noord-Suid Toernooi
8 Sat.14Apr DF Malan 52 6 Won Home
9 Sat.21Apr Oakdale 21 39 Lost Away
10 Thu.26Apr Wynberg 17 24 Lost Away
11 Sat.05May Hugenote 24 24 Drew Away
12 Sat.12May SACS 13 17 Lost Away
13 Sat.19May Rondebosch 15 30 Lost Away
14 Sat.26May Strand 38 15 Won Away
15 Sat.02Jun Brackenfell 13 11 Won Away
16 Sat.09Jun Bellville 27 28 Lost Away
17 Thu.12Jul Piketburg 68 0 Won Away
18 Sat.14Jul Pate’s GS (Eng) 52 5 Won Home
19 Sat.21Jul Worcester Gim 47 0 Won Home
20 Sat.28Jul De Kuilen 52 0 Won Home
21 Sat.04Aug Outeniqua 13 47 Lost Home
22 Sat.18Aug Stellenberg 7 36 Lost Away
HJS PAARL BH
1 Sat.24Mar Grens 64 8 Won Porterville Fest
2 Wed.04Apr Jaquares (ARG) 10 19 Lost World Schools Festival
3 Sat.07Apr Christchurch BHS (NZ) 25 7 Won World Schools Festival
4 Sat.14Apr Outeniqua 21 10 Won Away
5 Sat.21Apr Wynberg 32 28 Won Away
6 Sat.28Apr Waterkloof 53 10 Won Wildeklawer
7 Mon.30Apr Affies 19 14 Won Wildeklawer
8 Sat.05May Grey College 20 34 Lost Home
9 Sat.19May Paul Roos 8 44 Lost Away
10 Sat.02Jun Bishops 14 13 Won Home
11 Sat.09Jun Boland Landbou 22 17 Won Away
12 Sat.21Jul Oakdale 29 47 Lost Home
13 Sat.28Jul SACS 25 10 Won Away
14 Sat.04Aug Paarl Gim 24 21 Won Home
HUGENOTE
1 Sat.10Mar Tygerberg 39 25 Won Home
2 Sat.17Mar SACS <5> <20> UnOff Boland Landbou R/Day
3 Sat.17Mar Marais Viljoen 29 50 Lost Away
4 Sat.24Mar Hermanus 17 24 Lost Away
5 Thu.29Mar Kempton Park 14 35 Lost Oakdale Festival
6 Sat.31Mar Klerksdorp 14 14 Drew Oakdale Festival
7 Mon.02Apr Wesvalia 24 12 Won Oakdale Festival
8 Sat.28Apr Welkom Gim 10 31 Lost Wildeklawer
9 Mon.30Apr Diamantveld 28 17 Won Wildeklawer
10 Sat.05May Durbanville 24 24 Drew Home
11 Sat.12May Worcester Gim 26 21 Won Away
12 Sat.19May Oudtshoorn 32 22 Won Away
13 Sat.16Jun DF Malan 12 29 Lost Home
14 Sat.21Jul Charlie Hofmeyr 24 23 Won Away
15 Sat.04Aug Brackenfell 14 18 Lost Away
16 Tue.07Aug Labori 43 13 Won Home
17 Sat.18Aug Swartland 36 14 Won Home
OAKDALE
1 Sat.24Mar Liceo Mendoza (Arg) 46 12 Won Brackenfell Rugby Day
2 Thu.29Mar Grey Cherries 31 19 Won Oakdale Festival
3 Sat.31Mar Lichtenburg 38 0 Won Oakdale Festival
4 Tue.03Apr Namibia XV  67 7 Won World Schools Festival
5 Fri.06Apr St Ignatius (USA) 67 19 Won World Schools Festival
6 Sat.14Apr Drostdy 37 34 Won Away
7 Sat.21Apr Durbanville 39 21 Won Home
8 Sat.28Apr Noord-Kaap 56 24 Won Wildeklawer
9 Mon.30Apr EG Jansen 46 22 Won Wildeklawer
10 Sat.19May Paarl Gim 39 47 Lost Home
11 Sat.26May Outeniqua 42 35 Won Home
12 Sat.02Jun Paul Roos 21 42 Lost Home
13 Sat.21Jul HJS Paarl BH 47 29 Won Away
14 Sat.28Jul Marlow 47 3 Won Home
15 Sat.04Aug Framesby 33 6 Won Away
16 Sat.18Aug Boland Landbou 19 56 Lost Away
OUTENIQUA
1 Sat.24Mar Rondebosch <> <> UnOff Practice Match
2 Wed.28Mar Garsfontein 22 50 Lost Noord-Suid Toernooi
3 Sat.31Mar Menlopark 19 20 Lost Noord-Suid Toernooi
4 Tue.03Apr St Ignatius (USA) 91 0 Won World Schools Festival
5 Fri.06Apr Italian All Stars 47 13 Won World Schools Festival
6 Sat.14Apr HJS Paarl BH 10 21 Lost Home
7 Sat.28Apr EG Jansen 34 31 Won Wildeklawer
8 Mon.30Apr Glenwood 13 27 Lost Wildeklawer
9 Sat.12May Stellenberg 31 22 Won Home
10 Sat.19May Drostdy 18 25 Lost Away
11 Sat.26May Oakdale 35 42 Lost Away
12 Sat.02Jun Langenhoven Gim 50 7 Won Home
13 Sat.21Jul Paarl Gim 0 57 Lost Away
14 Sat.28Jul Framesby 22 14 Won Home
15 Sat.04Aug Durbanville 47 13 Won Away
16 Sat.18Aug Oudtshoorn X X Canc. Away
PAARL GIM
1 Wed.21Mar Durbanville 38 0 Won Home
2 Wed.28Mar EG Jansen 56 32 Won Noord-Suid Toernooi
3 Sat.31Mar Waterkloof 57 20 Won Noord-Suid Toernooi
4 Wed.04Apr Rhino Rugby (USA) 84 7 Won World Schools Festival
5 Sat.07Apr Jaquares (ARG) 38 36 Won World Schools Festival
6 Sat.14Apr Affies 41 21 Won Away
7 Sat.21Apr SACS 54 38 Won Home
8 Sat.28Apr Monument 34 31 Won Wildeklawer
9 Mon.30Apr Welkom Gim 24 7 Won Wildeklawer
10 Sat.05May Paul Roos 13 32 Lost Home
11 Sat.12May Rondebosch 69 28 Won Away
12 Sat.19May Oakdale 47 39 Won Away
13 Sat.26May Boland Landbou 42 38 Won Home
14 Sat.02Jun Wynberg 29 6 Won Away
15 Sat.21Jul Outeniqua 57 0 Won Home
16 Sat.28Jul Bishops 52 27 Won Home
17 Sat.04Aug HJS Paarl BH 21 24 Lost Away
PAREL VALLEI
1 Sat.21Apr Stellenberg 10 74 Lost Away
2 Sat.05May Bellville 8 49 Lost Away
3 Sat.12May Hermanus 12 57 Lost Away
4 Sat.26May Tygerberg 17 31 Lost Home
5 Sat.02Jun DF Malan 14 54 Lost Home
6 Sat.21Jul Monument Park 17 26 Lost Away
7 Sat.28Jul Worcester Gim 9 12 Lost Home
8 Sat.04Aug Pearson 11 23 Lost Home
9 Sat.18Aug Brackenfell 0 50 Lost Home
PAUL ROOS
1 Thu.15Mar Swartland <101> <0> UnOff Home
2 Thu.29Mar Golden Lions Inv 78 10 Won St John’s Easter Rugby Fest
3 Sat.31Mar Daniel Pienaar 68 5 Won St John’s Easter Rugby Fest
4 Mon.02Apr Nelspruit 68 0 Won St John’s Easter Rugby Fest
5 Sat.14Apr SACS 70 21 Won Home
6 Sat.21Apr Grey HS 43 8 Won Home
7 Sat.28Apr Menlopark 68 25 Won Wildeklawer
8 Mon.30Apr Waterkloof 63 12 Won Wildeklawer
9 Sat.05May Paarl Gim 32 13 Won Away
10 Sat.12May Bishops 44 21 Won Away
11 Sat.19May HJS Paarl BH 44 8 Won Home
12 Sat.02Jun Oakdale 42 21 Won Away
13 Sat.21Jul Wynberg 73 14 Won Home
14 Sat.28Jul Rondebosch 44 17 Won Home
15 Sat.04Aug Boland Landbou 30 15 Won Home
16 Sat.18Aug Grey College 26 28 Lost Away
RONDEBOSCH
1 Sat.24Mar Outeniqua <> <> UnOff Practice Match
2 Thu.29Mar Parktown 35 12 Won St Stithians Fest
3 Sat.31Mar Kingswood 15 10 Won St Stithians Fest
4 Mon.02Apr Maritzburg College 41 3 Won St Stithians Fest
5 Mon.09Apr Napier BHS (NZ) 30 28 Won Home
6 Sat.14Apr Wynberg 19 31 Lost Home
7 Sat.21Apr Boland Landbou 12 67 Lost Away
8 Thu.26Apr Tordos (Arg) 34 7 Won Home
9 Sat.12May Paarl Gim 28 69 Lost Home
10 Sat.19May Durbanville 30 15 Won Home
11 Sat.26May Drostdy 43 37 Won Home
12 Sat.02Jun SACS 24 5 Won Away
13 Sat.09Jun Bishops 20 25 Lost Home
14 Sat.21Jul Stellenberg 12 31 Lost Home
15 Sat.28Jul Paul Roos 17 44 Lost Away
16 Sat.04Aug Wynberg 22 24 Lost Away
17 Sat.18Aug SACS 29 24 Won Home
18 Sat.25Aug Bishops 10 10 Drew Away
SACS
1 Sat.17Mar Hugenote <20> <5> UnOff Boland Landbou R/Day
2 Thu.29Mar Maritzburg College 35 7 Won St Stithians Fest
3 Sat.31Mar Michaelhouse 34 10 Won St Stithians Fest
4 Mon.02Apr Kingswood 17 10 Won St Stithians Fest
5 Sat.14Apr Paul Roos 21 70 Lost Away
6 Sat.21Apr Paarl Gim 38 54 Lost Away
7 Sat.05May Bishops 7 19 Lost Away
8 Sat.12May Durbanville 17 13 Won Home
9 Sat.19May Stellenberg 22 25 Lost Home
10 Sat.26May Bellville 43 22 Won Home
11 Sat.02Jun Rondebosch 5 24 Lost Home
12 Sat.09Jun Wynberg 22 46 Lost Away
13 Sun.24Jun Zimbabwe u18 38 21 Won Away
14 Tue.26Jun St John’s 61 26 Won Away
15 Thu.28Jun Peterhouse (Zim) 48 21 Won Away
16 Sat.21Jul Boland Landbou 24 47 Lost Away
17 Sat.28Jul HJS Paarl BH 10 25 Lost Home
18 Sat.04Aug Bishops 20 22 Lost Home
19 Sat.18Aug Rondebosch 24 29 Lost Away
20 Sat.25Aug Wynberg 17 30 Lost Home
STELLENBERG
1 Sat.10Mar WP RDP 59 7 Won Home
2 Sat.17Mar Drostdy 19 36 Lost Boland Landbou R/Day
3 Wed.28Mar Menlopark 10 42 Lost Noord-Suid Toernooi
4 Sat.31Mar Monument 19 41 Lost Noord-Suid Toernooi
5 Sat.14Apr Strand 76 0 Won Away
6 Sat.21Apr Parel Vallei 74 10 Won Home
7 Sat.28Apr Glenwood 13 52 Lost Wildeklawer
8 Mon.30Apr Noord-Kaap 52 12 Won Wildeklawer
9 Sat.05May Brackenfell 47 0 Won Away
10 Sat.12May Outeniqua 22 31 Lost Away
11 Sat.19May SACS 25 22 Won Away
12 Sat.26May DF Malan 33 26 Won Away
13 Sat.02Jun Bellville 13 0 Won Home
14 Sat.09Jun Milnerton 54 5 Won Home
15 Sat.21Jul Rondebosch 31 12 Won Away
16 Sat.28Jul Boland Landbou 20 31 Lost Away
17 Sat.04Aug Tygerberg 24 7 Won Home
18 Sat.18Aug Durbanville 36 7 Won Home
STRAND
1 Sat.24Mar Brackenfell 20 27 Lost Away
2 Thu.29Mar Overberg 10 13 Lost Oakdale Festival
3 Sat.31Mar Wesvalia 36 14 Won Oakdale Festival
4 Mon.02Apr Jeugland 12 15 Lost Oakdale Festival
5 Sat.14Apr Stellenberg 0 76 Lost Home
6 Sat.21Apr Bellville 8 43 Lost Home
7 Sat.05May Charlie Hofmeyr 32 19 Won Home
8 Sat.12May De Kuilen 36 0 Won Home
9 Sat.19May WP Talent IP <> <> UnOff Home
10 Sat.26May Durbanville 15 38 Lost Home
11 Thu.12Jul Volkskool Graaff-Reinet 33 8 Won Home
12 Sat.14Jul Gill 24 17 Won Home
13 Sat.21Jul Bishops 5 81 Lost Away
14 Sat.28Jul DF Malan 17 29 Lost Home
15 Sat.04Aug Hermanus 15 28 Lost Home
16 Tue.07Aug Swartland 17 16 Won Home
17 Sat.18Aug Hottentots Holland 38 14 Won Home
SWARTLAND
1 Thu.15Mar Paul Roos <0> <101> UnOff Away
2 Sat.24Mar DF Malan 3 37 Lost Away
3 Thu.29Mar Klein Nederburg 17 29 Lost TSRF
4 Sat.31Mar Hottentots Holland 42 0 Won TSRF
5 Mon.02Apr Porterville 26 12 Won TSRF
6 Sat.14Apr Worcester Gim 24 47 Lost Away
7 Sat.21Apr Hermanus 27 25 Won Home
8 Tue.24Apr Schoonspruit 19 24 Lost Home
9 Sat.05May De Kuilen 26 20 Won Home
10 Sat.12May Charlie Hofmeyr 15 18 Lost Away
11 Sat.19May Langenhoven Gim 24 27 Lost Home
12 Sat.26May Robertson 24 10 Won Home
13 Sat.02Jun Vredenburg 15 0 Won Away
14 Thu.12Jul Pate’s GS (Eng) 49 14 Won Home
15 Sat.14Jul Labori 52 21 Won Home
16 Sat.28Jul Tygerberg 13 12 Won Home
17 Sat.04Aug Hopefield 14 32 Lost Away
18 Tue.07Aug Strand 16 17 Lost Away
19 Sat.18Aug Hugenote 14 36 Lost Away
TYGERBERG
1 Sat.10Mar Hugenote 25 39 Lost Away
2 Thu.29Mar Bridgton 34 7 Won TSRF
3 Sat.31Mar Schoonspruit 40 21 Won TSRF
4 Mon.02Apr Bellville South 15 28 Lost TSRF
5 Sat.14Apr Bellville 7 47 Lost Home
6 Sat.21Apr Bishops 5 66 Lost Away
7 Sat.05May DF Malan 22 25 Lost Away
8 Sat.12May Monument Park 61 6 Won Away
9 Sat.19May WP Hub 85 6 Won Home
10 Sat.26May Parel Vallei 31 17 Won Away
11 Sat.02Jun Drostdy 19 76 Lost Away
12 Thu.12Jul Worcester Gim 26 0 Won Home
13 Sat.14Jul Piketberg 29 5 Won Home
14 Sat.21Jul HTS Bellville 63 5 Won Away
15 Wed.25Jul Hottentots Holland X X Canc. Home
16 Sat.28Jul Swartland 12 13 Lost Away
17 Sat.04Aug Stellenberg 7 24 Lost Away
18 Tue.14Aug Elsiesrivier 125 0 Won Home
19 Sat.25Aug Brackenfell 19 8 Won Away
WORCESTER GIM
1 Sat.17Mar Brackenfell <15> <5> UnOff Boland Landbou R/Day
2 Sat.24Mar Punt 24 29 Lost Away
3 Sat.14Apr Swartland 47 24 Won Home
4 Tue.24Apr Ashton 43 12 Won Home
5 Sat.28Apr Oos-Moot 24 50 Lost KleinKaroo Toernooi
6 Mon.30Apr Sentraal 8 36 Lost KleinKaroo Toernooi
7 Sat.12May Hugenote 21 26 Lost Home
8 Sat.19May Bellville 25 29 Lost Away
9 Sat.26May Hermanus 28 18 Won Home
10 Sat.02Jun Charlie Hofmeyr X X Canc. Away
11 Thu.12Jul Tygerberg 0 26 Lost Away
12 Sat.21Jul Durbanville 0 47 Lost Away
13 Sat.28Jul Parel Vallei 12 9 Won Away
14 Sat.04Aug Vredenburg 17 5 Won Away
15 Sat.18Aug De Kuilen 17 19 Lost Home
WYNBERG
1 Tue.20Mar Brackenfell 38 29 Won Away
2 Thu.29Mar Noordheuwel 50 7 Won KES Festival
3 Sat.31Mar KES 23 17 Won KES Festival
4 Mon.02Apr Muir 81 0 Won KES Festival
5 Sat.14Apr Rondebosch 31 19 Won Away
6 Sat.21Apr HJS Paarl BH 28 32 Lost Home
7 Thu.26Apr Durbanville 24 17 Won Home
8 Sat.05May Boland Landbou 27 25 Won Home
9 Sat.12May Grey HS 36 33 Won Away
10 Sat.19May WCSS X X Canc. Home
11 Sat.26May Bishops 29 33 Lost Away
12 Sat.02Jun Paarl Gim 6 29 Lost Home
13 Sat.09Jun SACS 46 22 Won Home
14 Sat.21Jul Paul Roos 14 73 Lost Away
15 Sat.28Jul Bellville 32 7 Won Away
16 Sat.04Aug Rondebosch 24 22 Won Home
17 Sat.18Aug Bishops 22 20 Won Home
18 Sat.25Aug SACS 30 17 Won Away

5 Comments

  1. Boishaai vs Paarl Gim interskole is 4 Augustus 2018, Boishaai tuis. Wedsryd is egter op Faure straat stadion(neutraal)

    ReplyReply
  2. Dit is sopas bekend gemaak dat Andre Tredoux aangestel is as Boishaai se nuwe senior hulp afrigter. Tredoux moet die groot skoene volstaan van Elmo Wolfaardt, wat na baie jare die tuig neergelê het, en aangestel is as Klein Boishaai se Direkteur van Rugby.

    Volgens ingeligtes, sal Tredoux, wat ook reeds baie sukses behaal het met junior spelers (o.a. by die Luiperds en Cheetahs), n uitstekende bydrae kan maak tot Boishaai se reeds indrukwekkende afrigtingspan onder leiding van Sean Erasmus.
    Volgens betroubare bronne, was Tredoux die uitverkorene uit n lys van hoogs bekwame afrigters wat aansoek gedoen het vir die pos.
    Baie welkom by die Boishaai familie, Andre !

    Beet ! Maybe you can do a story on Andre,s cv. etc. ?

    ReplyReply
  3. @Kattes-Strofes: Goeie nuus, daar was baie manne wat aansoek gedoen het. Ek sien Boland Lanbou se seccies coach is ook nou by Boishaai, hy help by die O/14 A en B. Ek hoor ook Sean gaan dalk langer bly weet jy iets daarvan?

    Ek was Saterdag by Boishaai/PRG krieket en toe gou by Klein Boishaai se o/13 rugbyproewe en Elmo het klaar dinge daar onder beheer. Hulle het ‘n klomp lekker seuns, Klein Boishaai gaan sterk wees die jaar. My geld is op Lochnerhof en Klein Boishaai vir die Marlow finaal. Klink my daar is reeds vyf Lochnerhof seuns wat volgende jaar Boishaai toe kom.

    Ek kan nie wag vir die seisoen nie. Die seuns lyk baie sterk, ‘n klomp seuns van die seccies en chiefs het bietjie gewerk die vakansie. Ewan Roos lyk veral goed en toe wen hy nog sy 100 meter uitdun by die interhuis atletiek? Ek hoop net hy word nie weer beseer nie.

    ReplyReply

Leave a Reply