Some u16 rugby results for the 2018 season to date

# DATE OPPONENT VENUE / EVENT
Affies u16A
1 Sat.17Mar Diamantveld 14 12 Won Home
2 Thu.29Mar HJS Paarl BH 13 12 Won Paarl Gim Fest
3 Sat.31Mar Paul Roos 13 18 Lost Paarl Gim Fest
4 Mon.02Apr SACS 41 27 Won Paarl Gim Fest
5 Sat.14Apr Paarl Gim 20 38 Lost Home
6 Sat.21Apr KES 15 8 Won Home
7 Sat.28Apr Oakdale 12 15 Lost Wildeklawer
8 Mon.30Apr Drostdy 17 10 Won Wildeklawer
9 Sat.05May Glenwood 37 21 Won Home
10 Sat.12May Noordheuwel 62 3 Won Home
11 Sat.19May Grey College 36 24 Won Home
12 Sat.26May Jeppe 29 29 Drew Away
13 Sat.21Jul Maritzburg College 32 37 Lost Away
14 Sat.28Jul Waterkloof 48 15 Won Away
15 Sat.04Aug Pretoria BH 43 10 Won Home
Bishops u16A
1 Sat.24Mar Weston 45 0 Won Porterville Fest
2 Thu.29Mar Jeppe 46 10 Won Jeppe Fest
3 Sat.31Mar Helpmekaar 14 20 Lost Jeppe Fest
4 Mon.02Apr KES 24 10 Won Jeppe Fest
5 Sat.21Apr Tygerberg 81 0 Won Home
6 Sat.05May SACS 24 12 Won Home
7 Sat.12May Paul Roos 30 10 Won Home
8 Sat.19May Boland Landbou 19 18 Won Home
9 Sat.26May Wynberg 20 7 Won Home
10 Sat.02Jun HJS Paarl BH 17 23 Lost Away
11 Sat.09Jun Rondebosch 20 13 Won Away
12 Sat.21Jul Strand 56 17 Won Home
13 Sat.28Jul Paarl Gim 14 33 Lost Away
14 Sat.04Aug SACS 41 5 Won Away
Boland Landbou u16A
1 Thu.29Mar Rustenburg 30 14 Won Paarl Gim Fest
2 Sat.31Mar EG Jansen 20 28 Lost Paarl Gim Fest
3 Mon.02Apr Kempton Park 26 0 Won Paarl Gim Fest
4 Sat.14Apr Brackenfell 30 23 Won Home
5 Sat.21Apr Rondebosch 12 13 Lost Home
6 Sat.05May Wynberg 17 15 Won Away
7 Sat.12May Framesby 14 17 Lost Away
8 Sat.19May Bishops 18 19 Lost Away
9 Sat.26May Paarl Gim 11 21 Lost Away
10 Sat.09Jun HJS Paarl BH 15 25 Lost Home
11 Sat.21Jul SACS 33 19 Won Home
12 Sat.28Jul Stellenberg 9 17 Lost Home
13 Sat.04Aug Paul Roos 8 46 Lost Away
Brandwag u16A
1 Sat.24Mar Queen’s 0 24 Lost Away
2 Sat.14Apr Marlow 12 19 Lost Home
3 Sat.21Apr Ithembelihle 72 0 Won Home
4 Sat.28Apr Jeppe 15 32 Lost Grey PE Fest
5 Mon.30Apr St David’s 24 17 Won Grey PE Fest
6 Sat.05May Daniel Pienaar 44 17 Won Away
7 Sat.12May Birchleigh 15 19 Lost Away
8 Sat.12May Muir 33 7 Won Away
9 Sat.26May Humansdorp 70 5 Won Home
10 Sat.02Jun Framesby 21 50 Lost Away
11 Sat.09Jun Otto Du Plessis 39 10 Won Away
12 Sat.21Jul Despatch 12 17 Lost Home
13 Sat.04Aug Nico Malan 35 24 Won Home
Dale u16A
1 Sat.10Mar Cambridge 54 7 Won Home
2 Sat.24Mar Nico Malan 54 15 Won Home
3 Sat.21Apr Stirling 31 5 Won Home
4 Sat.05May Selborne 10 40 Lost Away
5 Sat.12May Queen’s 15 24 Lost Home
6 Sat.19May Grens 36 0 Won Home
7 Sat.26May Grey HS 34 55 Lost Away
8 Sat.02Jun Muir 78 7 Won Home
9 Sat.09Jun Cambridge 47 17 Won Home
10 Sat.28Jul St Andrew’s 22 22 Drew Home
11 Sat.04Aug Selborne 19 19 Drew Home
DHS u16A
1 Sat.03Mar Sarel Cilliers 31 14 Won Home
2 Sat.17Mar Hilton 5 29 Lost Away
3 Sat.24Mar George Campbell 59 7 Won Home
4 Tue.03Apr Midstream 17 18 Lost Glenwood Fest
5 Thu.05Apr Montana 3 35 Lost Glenwood Fest
6 Sat.07Apr Grey College Inv 7 38 Lost Glenwood Fest
7 Sat.14Apr Northwood 0 58 Lost Away
8 Sat.21Apr Michaelhouse 0 50 Lost Home
9 Sat.12May Westville 0 41 Lost Away
10 Sat.19May Maritzburg College 12 48 Lost Home
11 Sat.26May Glenwood 0 60 Lost Away
12 Sat.02Jun Westville 0 45 Lost Home
13 Sat.16Jun Kearsney 15 23 Lost Home
14 Sat.21Jul Parktown 18 31 Lost Away
Durbanville u16A
1 Wed.21Mar Paarl Gim 12 51 Lost Away
2 Sat.24Mar Paul Roos 24 27 Lost Away
3 Thu.29Mar Garsfontein 7 17 Lost Paarl Gim Fest
4 Sat.31Mar Potch Gim 47 26 Won Paarl Gim Fest
5 Mon.02Apr Menlopark 27 34 Lost Paarl Gim Fest
6 Sat.14Apr DF Malan 72 0 Won Home
7 Sat.21Apr Oakdale 17 33 Lost Away
8 Thu.26Apr Wynberg 0 22 Lost Away
9 Sat.05May Hugenote 39 15 Won Away
10 Sat.12May SACS 3 17 Lost Away
11 Sat.19May Rondebosch 7 10 Lost Away
12 Sat.26May Strand 52 10 Won Away
13 Sat.02Jun Brackenfell 50 7 Won Away
14 Sat.09Jun Bellville 27 19 Won Away
15 Sat.21Jul Worcester gim 24 19 Won Home
16 Sat.28Jul De Kuilen 53 3 Won Home
17 Sat.04Aug Outeniqua 3 62 Lost Home
EG Jansen u16A
1 Sat.03Mar Nelspruit 38 12 Won Home
2 Thu.29Mar Diamantveld 50 12 Won Paarl Gim Fest
3 Sat.31Mar Boland Landbou 28 20 Won Paarl Gim Fest
4 Mon.02Apr Paarl Gim 13 24 Lost Paarl Gim Fest
5 Wed.11Apr Rustenburg 35 19 Won Home
6 Sat.14Apr Eldoraigne 53 22 Won Away
7 Sat.21Apr Menlopark 29 29 Drew Away
8 Sat.28Apr Grey College 19 38 Lost Wildeklawer
9 Mon.30Apr Oakdale 28 0 Won Wildeklawer
10 Sat.05May Garsfontein 7 33 Lost Tuks Reeks
11 Sat.12May Nelspruit 40 12 Won Away
12 Sat.19May Garsfontein 27 29 Lost Away
13 Sat.26May HTS Middelburg 52 22 Won Home
14 Sat.02Jun Transvalia 38 5 Won Home
15 Sat.09Jun Helpmekaar 32 25 Won Away
16 Sat.16Jun Monument 19 18 Won Home
17 Sat.04Aug Menlopark 26 26 Drew Away
Framesby u16A
1 Sat.10Mar Humansdorp 75 0 Won Home
2 Sat.17Mar St Andrew’s 23 14 Won Home
3 Sat.24Mar Kingswood 49 17 Won Away
4 Thu.29Mar Monument 7 15 Lost Paarl Gim Fest
5 Sat.31Mar Noordheuwel 45 0 Won Paarl Gim Fest
6 Mon.02Apr Grey College 17 59 Lost Paarl Gim Fest
7 Sat.14Apr Pearson 31 5 Won Away
8 Sat.21Apr Daniel Pienaar 78 0 Won Home
9 Sat.28Apr Hudson park 7 8 Lost Grey PE Fest
10 Mon.30Apr Paarl Gim 0 92 Lost Grey PE Fest
11 Sat.05May Grens 50 15 Won Home
12 Sat.12May Boland Landbou 17 14 Won Home
13 Sat.26May Marlow 15 10 Won Away
14 Sat.02Jun Brandwag 50 21 Won Home
15 Sat.21Jul Grey HS 12 19 Lost Away
16 Sat.28Jul Outeniqua 3 58 Lost Away
17 Sat.04Aug Oakdale 19 26 Lost Home
Garsfontein u16A
1 Sat.03Mar HTS Middelburg 26 9 Won Home
2 Sat.17Mar Kempton Park 17 0 Won Home
3 Sat.24Mar Transvalia 50 10 Won Away
4 Thu.29Mar Durbanville 17 7 Won Paarl Gim Fest
5 Sat.31Mar Grey College 20 48 Lost Paarl Gim Fest
6 Mon.02Apr Oakdale 34 19 Won Paarl Gim Fest
7 Sat.14Apr Pietersburg 90 0 Won Home
8 Sat.21Apr Monument 7 14 Lost Away
9 Sat.05May EG Jansen 33 7 Won Tuks Reeks
10 Sat.12May HTS Middelburg 20 15 Won Away
11 Sat.19May EG Jansen 29 27 Won Home
12 Sat.26May Menlopark 34 21 Won Home
13 Sat.09Jun Monument 41 29 Won Away
14 Sat.21Jul Helpmekaar 29 25 Won Home
15 Sat.28Jul Nelspruit 29 20 Won Home
16 Sat.04Aug Transvalia 24 18 Won Away
Glenwood u16A
1 Sat.10Mar Stirling 46 0 Won Home
2 Sat.24Mar Maritzburg College 21 35 Lost Home
3 Tue.03Apr Jim Fouche 38 0 Won Glenwood Fest
4 Thu.05Apr Goudveld 17 18 Lost Glenwood Fest
5 Sat.07Apr Potch Volkskool 49 0 Won Glenwood Fest
6 Sat.14Apr Westville 33 26 Won Away
7 Sat.21Apr Kearsney 46 12 Won Home
8 Sat.28Apr Stellenberg 17 15 Won Wildeklawer
9 Mon.30Apr Outeniqua 21 29 Lost Wildeklawer
10 Sat.05May Affies 21 37 Lost Away
11 Sat.19May Monument 10 26 Lost Away
12 Sat.26May DHS 60 0 Won Home
13 Sat.16Jun Maritzburg College 43 17 Won Home
14 Sat.21Jul HTS Middelburg 27 19 Won Away
15 Sat.04Aug Grey College 5 40 Lost Home
Grey College u16A
1 Sat.17Mar Welkom Gim 50 7 Won Home
2 Thu.29Mar Paarl Gim 14 31 Lost Paarl Gim Fest
3 Sat.31Mar Garsfontein 48 20 Won Paarl Gim Fest
4 Mon.02Apr Framesby 59 17 Won Paarl Gim Fest
5 Sat.14Apr Waterkloof 58 0 Won Home
6 Sat.28Apr EG Jansen 38 19 Won Wildeklawer
7 Mon.30Apr Monument 10 20 Lost Wildeklawer
8 Sat.05May HJS Paarl BH 31 10 Won Away
9 Sat.12May Selborne 38 19 Won Home
10 Sat.19May Affies 24 36 Lost Away
11 Sat.28Jul Grey HS 28 16 Won Away
12 Sat.04Aug Glenwood 40 5 Won Away
Grey HS u16A
1 Sat.24Mar Graeme 31 7 Won Away
2 Thu.29Mar Parktown 27 7 Won Jeppe Fest
3 Sat.31Mar Jeppe 7 14 Lost Jeppe Fest
4 Mon.02Apr St Charles 29 11 Won Jeppe Fest
5 Sat.14Apr Daniel Pienaar 69 0 Won Away
6 Sat.21Apr Paul Roos 19 27 Lost Away
7 Sat.28Apr Marlow 45 16 Won Grey PE Fest
8 Mon.30Apr St Stithians 64 31 Won Grey PE Fest
9 Sat.05May Queen’s 37 36 Won Away
10 Sat.12May Wynberg 42 31 Won Home
11 Sat.26May Dale 55 34 Won Home
12 Sat.02Jun St Andrew’s 10 24 Lost Home
13 Sat.21Jul Framesby 19 12 Won Home
14 Sat.28Jul Grey College 16 28 Lost Home
Helpmekaar u16A
1 Sat.10Mar Eldoraigne 41 7 Won Home
2 Sat.17Mar Waterkloof 41 20 Won Away
3 Thu.29Mar KES 31 7 Won Jeppe Fest
4 Sat.31Mar Bishops 20 14 Won Jeppe Fest
5 Mon.02Apr Northwood 17 19 Lost Jeppe Fest
6 Sat.28Apr Duineveld 38 3 Won Wildeklawer
7 Mon.30Apr HJS Paarl BH 21 18 Won Wildeklawer
8 Sat.12May Transvalia 22 7 Won Home
9 Sat.19May Ben Vorster 26 12 Won Home
10 Sat.26May Nelspruit 48 11 Won Away
11 Sat.02Jun HTS Middelburg 59 14 Won Home
12 Sat.09Jun EG Jansen 25 32 Lost Home
13 Sat.16Jun Menlopark 36 12 Won Away
14 Sat.21Jul Garsfontein 25 29 Lost Away
15 Sat.28Jul Parktown 41 17 Won Home
16 Sat.04Aug Monument 15 18 Lost Home
Hilton u16A
1 Sat.17Mar DHS 29 5 Won Home
2 Wed.11Apr St John’s 44 14 Won Home
3 Thu.12Apr St Benedict’s 39 10 Won Home
4 Sat.14Apr St Alban’s 26 5 Won Home
5 Sat.21Apr Maritzburg College 17 33 Lost Away
6 Sat.28Apr Kearsney 8 0 Won Home
7 Sat.05May Michaelhouse 13 15 Lost Away
8 Sat.12May Pretoria BH 26 0 Won Away
9 Sat.26May Westville 28 35 Lost Home
10 Sat.02Jun Kearsney 23 7 Won Away
11 Sat.09Jun St Charles 15 17 Lost Away
12 Sat.16Jun Michaelhouse 7 15 Lost Home
HJS Paarl BH u16A
1 Sat.24Mar Klein Nederburg 39 0 Won Porterville Fest
2 Thu.29Mar Affies 12 13 Lost Paarl Gim Fest
3 Sat.31Mar Menlopark 15 38 Lost Paarl Gim Fest
4 Mon.02Apr Nelspruit 32 28 Won Paarl Gim Fest
5 Sat.14Apr Outeniqua 21 26 Lost Away
6 Sat.21Apr Wynberg 7 13 Lost Home
7 Sat.28Apr Waterkloof 19 0 Won Wildeklawer
8 Mon.30Apr Helpmekaar 18 21 Lost Wildeklawer
9 Sat.05May Grey College 10 31 Lost Home
10 Sat.19May Paul Roos 14 13 Won Away
11 Sat.02Jun Bishops 23 17 Won Home
12 Sat.09Jun Boland Landbou 25 15 Won Away
13 Sat.21Jul Oakdale 17 11 Won Home
14 Sat.28Jul SACS 22 5 Won Away
15 Sat.04Aug Paarl Gim 15 22 Lost Home
HTS Middelburg u16A
1 Sat.03Mar Garsfontein 9 26 Lost Away
2 Sat.03Mar Rustenburg 21 26 Lost Away
3 Sat.17Mar Transvalia 26 26 Drew Home
4 Sat.24Mar Pietersburg 94 5 Won Home
5 Thu.29Mar Marlow 12 7 Won Paarl Gim Fest
6 Sat.31Mar Outeniqua 18 31 Lost Paarl Gim Fest
7 Mon.02Apr Bellville 7 18 Lost Paarl Gim Fest
8 Sat.14Apr Monument 3 34 Lost Away
9 Sat.21Apr Kempton Park 21 24 Lost Away
10 Sat.28Apr Diamantveld 6 11 Lost Wildeklawer
11 Mon.30Apr Duineveld 24 7 Won Wildeklawer
12 Sat.05May Eldoraigne 0 0 Drew Tuks Reeks
13 Sat.12May Garsfontein 15 20 Lost Home
14 Sat.19May Transvalia 29 24 Won Away
15 Sat.26May EG Jansen 22 52 Lost Away
16 Sat.02Jun Helpmekaar 14 59 Lost Away
17 Sat.09Jun Menlopark 36 39 Lost Home
18 Sat.21Jul Glenwood 19 27 Lost Home
19 Sat.28Jul Monument 10 45 Lost Home
20 Sat.04Aug Nelspruit 17 30 Lost Away
Hudson Park u16A
1 Sat.17Mar Grens 36 12 Won Home
2 Sat.24Mar St Andrew’s 15 22 Lost Home
3 Sat.14Apr Cambridge 39 5 Won Home
4 Sat.21Apr Port Rex 36 10 Won Home
5 Sat.28Apr Framesby 8 7 Won Grey PE Fest
6 Mon.30Apr Nico Malan 33 12 Won Grey PE Fest
7 Sat.05May Kingswood 31 19 Won Away
8 Sat.12May Pearson 12 5 Won Home
9 Sat.19May Queen’s 22 12 Won Home
10 Sat.26May Graeme 27 10 Won Away
11 Sat.09Jun Stirling 23 0 Won Away
12 Sat.16Jun Grens 27 22 Won Home
13 Sat.21Jul Selborne 16 28 Lost Home
14 Sat.28Jul Stirling 41 8 Won Home
Jeppe u16A
1 Sat.17Mar St John’s 19 0 Won Home
2 Sat.24Mar St Alban’s 74 5 Won Home
3 Thu.29Mar Bishops 10 46 Lost Jeppe Fest
4 Sat.31Mar Grey HS 14 7 Won Jeppe Fest
5 Mon.02Apr Die Anker 58 5 Won Jeppe Fest
6 Sat.14Apr KES 38 17 Won Away
7 Sat.21Apr Westville 12 18 Lost Home
8 Sat.28Apr Brandwag 32 15 Won Grey PE Fest
9 Mon.30Apr Selborne 10 22 Lost Grey PE Fest
10 Sat.05May St Benedict’s 54 27 Won Away
11 Sat.19May St Stithians 61 21 Won Away
12 Sat.26May Affies 29 29 Drew Home
13 Sat.02Jun Pretoria BH 60 20 Won Away
14 Sat.21Jul Waterkloof 14 21 Lost Away
15 Sat.28Jul KES 19 20 Lost Home
16 Sat.04Aug Parktown 24 0 Won Away
Kearsney u16A
1 Sat.10Mar Michaelhouse 14 10 Won Home
2 Sat.17Mar Northwood 20 19 Won Home
3 Thu.05Apr Transvalia 26 24 Won North-South Fest
4 Sat.07Apr Middelburg 19 7 Won North-South Fest
5 Mon.09Apr Marais Viljoen 3 0 Won North-South Fest
6 Sat.21Apr Glenwood 12 46 Lost Away
7 Sat.28Apr Hilton 0 8 Lost Away
8 Sat.05May Westville 17 21 Lost Home
9 Sat.12May Maritzburg College 28 50 Lost Away
10 Sat.26May St Stithians 49 13 Won Home
11 Sat.02Jun Hilton 7 23 Lost Home
12 Sat.09Jun St Benedict’s 20 25 Lost Away
13 Sat.16Jun DHS 23 15 Won Away
Kempton Park u16A
1 Sat.03Mar Pietersburg 49 5 Won Away
2 Sat.17Mar Garsfontein 0 17 Lost Away
3 Thu.29Mar Michaelhouse 10 12 Lost Paarl Gim Fest
4 Sat.31Mar Stellenberg 5 20 Lost Paarl Gim Fest
5 Mon.02Apr Boland Landbou 0 26 Lost Paarl Gim Fest
6 Wed.11Apr Monument 5 31 Lost Home
7 Sat.14Apr Transvalia 29 25 Won Away
8 Sat.21Apr HTS Middelburg 24 21 Won Home
9 Sat.05May Rustenburg 17 36 Lost Tuks Reeks
10 Sat.19May Montana 26 10 Won Home
11 Sat.26May Eldoraigne 7 26 Lost Away
12 Sat.02Jun Zwartkop 47 5 Won Home
13 Sat.09Jun Noordheuwel 27 15 Won Home
14 Sat.21Jul Marais Viljoen 12 17 Lost Away
15 Sat.28Jul Centurion 50 19 Won Away
16 Sat.04Aug Rustenburg 7 26 Lost Home
KES u16A
1 Sat.17Mar St Stithians 8 7 Won Home
2 Thu.29Mar Helpmekaar 7 31 Lost Jeppe Fest
3 Sat.31Mar Westville 24 7 Won Jeppe Fest
4 Mon.02Apr Bishops 10 24 Lost Jeppe Fest
5 Sat.14Apr Jeppe 17 38 Lost Home
6 Sat.21Apr Affies 8 15 Lost Away
7 Sat.05May Maritzburg College 24 31 Lost Home
8 Sat.12May St Benedict’s 35 10 Won Away
9 Sat.19May Waterkloof 21 22 Lost Home
10 Sat.26May Parktown 28 13 Won Home
11 Sat.02Jun St John’s 34 13 Won Home
12 Sat.21Jul Pretoria BH 15 15 Drew Away
13 Sat.28Jul Jeppe 20 19 Won Away
14 Sat.04Aug Maritzburg College 12 24 Lost Away
Maritzburg College u16A
1 Sat.17Mar St Charles 25 10 Won Home
2 Sat.24Mar Glenwood 35 21 Won Away
3 Thu.29Mar Voortrekker (Beth) 57 10 Won Festival
4 Sat.31Mar Welkom Gim 69 10 Won Festival
5 Mon.02Apr Grens 64 10 Won Festival
6 Sat.14Apr Pretoria BH 42 10 Won Home
7 Sat.21Apr Hilton 33 17 Won Home
8 Thu.26Apr Northwood 31 26 Won Away
9 Sat.05May KES 31 24 Won Away
10 Sat.12May Kearsney 50 28 Won Home
11 Sat.19May DHS 48 12 Won Away
12 Sat.02Jun Michaelhouse 29 27 Won Away
13 Sat.09Jun Westville 22 32 Lost Away
14 Sat.16Jun Glenwood 17 43 Lost Away
15 Sat.21Jul Affies 37 32 Won Home
16 Sat.28Jul Pretoria BH 20 26 Lost Away
17 Sat.04Aug KES 24 12 Won Home
Marlow u16A
1 Sat.17Mar Duineveld 27 19 Won Away
2 Sat.24Mar Selborne 5 10 Lost Graeme R/D
3 Thu.29Mar HTS Middelburg 7 12 Lost Paarl Gim Fest
4 Sat.31Mar Rustenburg 23 29 Lost Paarl Gim Fest
5 Mon.02Apr Eldoraigne 9 14 Lost Paarl Gim Fest
6 Sat.14Apr Brandwag 19 12 Won Away
7 Sat.28Apr Grey HS 16 45 Lost Grey PE Fest
8 Mon.30Apr Otto du Plessis 56 7 Won Grey PE Fest
9 Sat.12May Nico Malan 0 10 Lost Away
10 Sat.26May Framesby 10 15 Lost Home
11 Sat.02Jun Queen’s 26 25 Won Home
12 Sat.21Jul St Andrew’s 15 14 Won Away
13 Sat.28Jul Oakdale 3 29 Lost Away
14 Sat.04Aug Daniel Pienaar 53 0 Won Home
Menlopark u16A
1 Sat.03Mar Rustenburg 50 15 Won Home
2 Sat.17Mar Nelspruit 48 19 Won Away
3 Sat.24Mar Eldoraigne 38 13 Won Away
4 Thu.29Mar Paul Roos 24 7 Won Paarl Gim Fest
5 Sat.31Mar HJS Paarl BH 38 15 Won Paarl Gim Fest
6 Mon.02Apr Durbanville 34 27 Won Paarl Gim Fest
7 Sat.21Apr EG Jansen 29 29 Drew Home
8 Sat.28Apr Outeniqua 25 31 Lost Wildeklawer
9 Mon.30Apr Stellenberg 25 9 Won Wildeklawer
10 Sat.05May Monument 23 29 Lost Tuks Reeks Final
11 Sat.19May Nelspruit 30 18 Won Home
12 Sat.26May Garsfontein 21 34 Lost Away
13 Sat.02Jun Waterkloof 39 10 Won Home
14 Sat.09Jun HTS Middelburg 39 36 Won Away
15 Sat.16Jun Helpmekaar 12 36 Lost Home
16 Sat.21Jul Monument 15 18 Lost Away
17 Sat.28Jul Transvalia 66 20 Won Away
18 Sat.04Aug EG Jansen 26 26 Drew Home
Michaelhouse u16A
1 Sat.10Mar Kearsney 10 14 Lost Away
2 Sat.17Mar Westville 7 51 Lost Away
3 Thu.29Mar Kempton Park 12 10 Won Paarl Gim Fest
4 Sat.31Mar SACS 14 41 Lost Paarl Gim Fest
5 Mon.02Apr Potch Gim 60 12 Won Paarl Gim Fest
6 Sat.21Apr DHS 50 0 Won Away
7 Sat.28Apr St Charles 33 12 Won Home
8 Sat.05May Hilton 15 13 Won Home
9 Sat.12May Northwood 24 38 Lost Home
10 Sat.26May St John’s 43 12 Won Home
11 Sat.02Jun Maritzburg College 27 29 Lost Home
12 Sat.09Jun Clifton 52 0 Won Home
13 Sat.16Jun Hilton 15 7 Won Away
Monument u16A
1 Sat.03Mar Transvalia 24 10 Won Away
2 Sat.17Mar Pietersburg 69 0 Won Home
3 Thu.29Mar Framesby 15 7 Won Paarl Gim Fest
4 Sat.31Mar Oakdale 15 17 Lost Paarl Gim Fest
5 Mon.02Apr Outeniqua 3 18 Lost Paarl Gim Fest
6 Wed.11Apr Kempton Park 31 5 Won Away
7 Sat.14Apr HTS Middelburg 34 3 Won Home
8 Sat.21Apr Garsfontein 14 7 Won Home
9 Sat.28Apr Drostdy 25 12 Won Wildeklawer
10 Mon.30Apr Grey College 20 10 Won Wildeklawer
11 Sat.05May Menlopark 29 23 Won Tuks Reeks Final
12 Sat.12May Waterkloof 45 8 Won Home
13 Sat.19May Glenwood 26 10 Won Home
14 Sat.26May Transvalia 31 18 Won Away
15 Sat.02Jun Nelspruit 64 22 Won Home
16 Sat.09Jun Garsfontein 29 41 Lost Home
17 Sat.16Jun EG Jansen 18 19 Lost Away
18 Sat.21Jul Menlopark 18 15 Won Home
19 Sat.28Jul HTS Middelburg 45 10 Won Away
20 Sat.04Aug Helpmekaar 18 15 Won Away
Nelspruit u16A
1 Sat.03Mar EG Jansen 12 38 Lost Away
2 Sat.17Mar Menlopark 19 48 Lost Home
3 Thu.29Mar SACS 7 28 Lost Paarl Gim Fest
4 Sat.31Mar Bellville 10 24 Lost Paarl Gim Fest
5 Mon.02Apr HJS Paarl BH 28 32 Lost Paarl Gim Fest
6 Sat.14Apr Rustenburg 10 33 Lost Away
7 Sat.21Apr Eldoraigne 10 14 Lost Home
8 Sat.05May Transvalia 21 57 Lost Tuks Reeks
9 Sat.12May EG Jansen 12 40 Lost Home
10 Sat.19May Menlopark 18 30 Lost Away
11 Sat.26May Helpmekaar 11 48 Lost Home
12 Sat.02Jun Monument 22 64 Lost Away
13 Sat.21Jul Transvalia 20 19 Won Home
14 Sat.28Jul Garsfontein 20 29 Lost Away
15 Sat.04Aug HTS Middelburg 30 17 Won Home
Northwood u16A
1 Sat.17Mar Kearsney 19 20 Lost Away
2 Sat.24Mar Westville 25 19 Won Away
3 Thu.29Mar Lichtenburg 36 12 Won Jeppe Fest
4 Sat.31Mar Randburg 24 10 Won Jeppe Fest
5 Mon.02Apr Helpmekaar 19 17 Won Jeppe Fest
6 Sat.14Apr DHS 58 0 Won Home
7 Sat.21Apr St Charles 24 10 Won Away
8 Thu.26Apr Maritzburg College 26 31 Lost Home
9 Sat.05May Parktown 35 0 Won Away
10 Sat.12May Michaelhouse 38 24 Won Away
11 Sat.19May Clifton 56 7 Won Away
12 Sat.26May St Charles 17 20 Lost Home
13 Sat.02Jun St Benedict’s 17 10 Won Home
Oakdale u16A
1 Thu.29Mar Noordheuwel 30 7 Won Paarl Gim Fest
2 Sat.31Mar Monument 17 15 Won Paarl Gim Fest
3 Mon.02Apr Garsfontein 19 34 Lost Paarl Gim Fest
4 Sat.14Apr Drostdy 5 17 Lost Away
5 Sat.21Apr Durbanville 33 17 Won Home
6 Sat.28Apr Affies 15 12 Won Wildeklawer
7 Mon.30Apr EG Jansen 0 28 Lost Wildeklawer
8 Sat.19May Paarl Gim 8 22 Lost Home
9 Sat.26May Outeniqua 32 29 Won Home
10 Sat.02Jun Paul Roos 38 21 Won Home
11 Sat.21Jul HJS Paarl BH 11 17 Lost Away
12 Sat.28Jul Marlow 29 3 Won Home
13 Sat.04Aug Framesby 26 19 Won Away
Outeniqua u16A
1 Thu.29Mar Waterkloof 40 3 Won Paarl Gim Fest
2 Sat.31Mar HTS Middelburg 31 18 Won Paarl Gim Fest
3 Mon.02Apr Monument 18 3 Won Paarl Gim Fest
4 Sat.14Apr HJS Paarl BH 26 21 Won Home
5 Sat.28Apr Menlopark 31 25 Won Wildeklawer
6 Mon.30Apr Glenwood 29 21 Won Wildeklawer
7 Sat.12May Stellenberg 48 14 Won Home
8 Sat.19May Drostdy 34 25 Won Away
9 Sat.26May Oakdale 29 32 Lost Away
10 Sat.02Jun Langenhoven Gim Home
11 Sat.21Jul Paarl Gim 15 25 Lost Away
12 Sat.28Jul Framesby 58 3 Won Home
13 Sat.04Aug Durbanville 62 3 Won Away
Paarl Gim u16A
1 Wed.21Mar Durbanville 51 12 Won Home
2 Sat.24Mar Drostdy 27 14 Won Home
3 Thu.29Mar Grey College 31 14 Won Paarl Gim Fest
4 Sat.31Mar Waterkloof 46 5 Won Paarl Gim Fest
5 Mon.02Apr EG Jansen 24 13 Won Paarl Gim Fest
6 Sat.14Apr Affies 38 20 Won Away
7 Sat.21Apr SACS 33 5 Won Home
8 Sat.28Apr Selborne 22 7 Won Grey PE Fest
9 Mon.30Apr Framesby 92 0 Won Grey PE Fest
10 Sat.05May Paul Roos 43 10 Won Home
11 Sat.12May Rondebosch 27 10 Won Away
12 Sat.19May Oakdale 22 8 Won Away
13 Sat.26May Boland Landbou 21 11 Won Home
14 Sat.02Jun Wynberg 15 7 Won Away
15 Sat.21Jul Outeniqua 25 15 Won Home
16 Sat.28Jul Bishops 33 14 Won Home
17 Sat.04Aug HJS Paarl BH 22 15 Won Away
Paul Roos u16A
1 Sat.24Mar Durbanville 27 24 Won Home
2 Thu.29Mar Menlopark 7 24 Lost Paarl Gim Fest
3 Sat.31Mar Affies 18 13 Won Paarl Gim Fest
4 Mon.02Apr Noordheuwel 44 10 Won Paarl Gim Fest
5 Sat.14Apr SACS 18 7 Won Home
6 Sat.21Apr Grey HS 27 19 Won Home
7 Sat.05May Paarl Gim 10 43 Lost Away
8 Sat.12May Bishops 10 30 Lost Away
9 Sat.19May HJS Paarl BH 13 14 Lost Home
10 Sat.02Jun Oakdale 21 38 Lost Away
11 Sat.21Jul Wynberg 14 3 Won Home
12 Sat.28Jul Rondebosch 26 16 Won Home
13 Sat.04Aug Boland Landbou 46 8 Won Home
Pretoria BH u16A
1 Thu.29Mar Westville 19 35 Lost Jeppe Fest
2 Sat.31Mar St Charles 23 10 Won Jeppe Fest
3 Mon.02Apr Ben Vorster 12 24 Lost Jeppe Fest
4 Sat.14Apr Maritzburg College 10 42 Lost Away
5 Sat.21Apr Parktown 45 0 Won Home
6 Wed.25Apr Zwartkop 5 25 Lost Away
7 Sat.05May St Alban’s 33 13 Won Home
8 Sat.12May Hilton 0 26 Lost Home
9 Sat.19May St John’s 36 14 Won Away
10 Sat.26May St Benedict’s 15 32 Lost Away
11 Sat.02Jun Jeppe 20 60 Lost Home
12 Sat.09Jun St Stithians 44 27 Won Away
13 Sat.21Jul KES 15 15 Drew Home
14 Sat.28Jul Maritzburg College 26 20 Won Home
15 Sat.04Aug Affies 10 43 Lost Away
Queen’s u16A
1 Sat.10Mar Despatch 50 7 Won Grens R/D
2 Sat.24Mar Brandwag 24 0 Won Home
3 Sat.14Apr Stirling 31 5 Won Home
4 Sat.21Apr Selborne 14 33 Lost Away
5 Sat.28Apr Nico Malan 30 19 Won Grey PE Fest
6 Mon.30Apr Muir 64 14 Won Grey PE Fest
7 Sat.05May Grey HS 36 37 Lost Home
8 Sat.12May Dale 24 15 Won Away
9 Sat.19May Hudson Park 12 22 Lost Away
10 Sat.02Jun Marlow 25 26 Lost Away
11 Sat.09Jun Graeme 17 10 Won Home
12 Sat.21Jul Grens 49 24 Won Home
13 Sat.28Jul Selborne 10 10 Drew Away
14 Sat.04Aug St Andrew’s 26 24 Won Away
Rondebosch u16A
1 Sat.14Apr Wynberg 7 39 Lost Home
2 Sat.21Apr Boland Landbou 13 12 Won Away
3 Sat.12May Paarl Gim 10 27 Lost Home
4 Sat.19May Durbanville 10 7 Won Home
5 Sat.26May Drostdy 14 24 Lost Home
6 Sat.02Jun SACS 12 17 Lost Away
7 Sat.09Jun Bishops 13 20 Lost Home
8 Sat.21Jul Stellenberg 13 14 Lost Home
9 Sat.28Jul Paul Roos 16 26 Lost Away
10 Sat.04Aug Wynberg 18 27 Lost Home
Rustenburg u16A
1 Sat.03Mar Menlopark 15 50 Lost Away
2 Sat.03Mar HTS Middelburg 26 21 Won Home
3 Sat.17Mar Eldoraigne 12 17 Lost Home
4 Thu.29Mar Boland Landbou 14 30 Lost Paarl Gim Fest
5 Sat.31Mar Marlow 29 23 Won Paarl Gim Fest
6 Mon.02Apr Stellenberg 14 11 Won Paarl Gim Fest
7 Wed.11Apr EG Jansen 19 35 Lost Away
8 Sat.14Apr Nelspruit 33 10 Won Home
9 Sat.05May Kempton Park 36 17 Won Tuks Reeks
10 Sat.12May Montana 81 3 Won Home
11 Sat.26May Zwartkop 31 9 Won Away
12 Sat.02Jun Centurion 60 7 Won Home
13 Sat.16Jun Noordheuwel 36 7 Won Home
14 Sat.21Jul Eldoraigne 31 10 Won Away
15 Sat.28Jul Marais Viljoen 14 13 Won Away
16 Sat.04Aug Kempton Park 26 7 Won Away
SACS u16A
1 Thu.29Mar Nelspruit 28 7 Won Paarl Gim Fest
2 Sat.31Mar Michaelhouse 41 14 Won Paarl Gim Fest
3 Mon.02Apr Affies 27 41 Lost Paarl Gim Fest
4 Sat.14Apr Paul Roos 7 18 Lost Away
5 Sat.21Apr Paarl Gim 5 33 Lost Away
6 Sat.28Apr King’s (NZ) 26 17 Won Home
7 Sat.05May Bishops 12 24 Lost Away
8 Sat.12May Durbanville 17 3 Won Home
9 Sat.19May Stellenberg 21 14 Won Home
10 Sat.26May Bellville 24 0 Won Home
11 Sat.02Jun Rondebosch 17 12 Won Home
12 Sat.09Jun Wynberg 12 13 Lost Away
13 Sat.21Jul Boland Landbou 19 33 Lost Away
14 Sat.28Jul HJS Paarl BH 5 22 Lost Home
15 Sat.04Aug Bishops 5 41 Lost Home
Selborne u16A
1 Sat.24Mar Marlow 10 5 Won Graeme R/D
2 Sat.14Apr Grens 41 12 Won Home
3 Sat.21Apr Queen’s 33 14 Won Home
4 Sat.28Apr Paarl Gim 7 22 Lost Grey PE Fest
5 Mon.30Apr Jeppe 22 10 Won Grey PE Fest
6 Sat.05May Dale 40 10 Won Home
7 Sat.12May Grey College 19 38 Lost Away
8 Sat.26May St Andrew’s 36 14 Won Away
9 Sat.02Jun Cambridge 66 10 Won Away
10 Sat.16Jun Stirling 64 5 Won Home
11 Sat.21Jul Hudson Park 28 16 Won Away
12 Sat.28Jul Queen’s 10 10 Drew Home
13 Sat.04Aug Dale 19 19 Drew Away
St Andrew’s u16A
1 Sat.17Mar Framesby 14 23 Lost Away
2 Sat.24Mar Hudson park 22 15 Won Away
3 Sat.28Apr St Stithians 34 26 Won Grey PE Fest
4 Sat.05May Graeme 30 17 Won Home
5 Sat.12May Daniel Pienaar 42 17 Won Home
6 Sat.19May Cambridge 35 17 Won Away
7 Sat.26May Selborne 14 36 Lost Home
8 Sat.02Jun Grey HS 24 10 Won Away
9 Sat.09Jun Pearson 48 3 Won Away
10 Sat.16Jun Kingswood 23 22 Won Away
11 Sat.21Jul Marlow 14 15 Lost Home
12 Sat.28Jul Dale 22 22 Drew Away
13 Sat.04Aug Queen’s 24 26 Lost Home
St Charles u16A
1 Sat.17Mar Maritzburg College 10 25 Lost Away
2 Thu.29Mar St Benedict’s 22 20 Won Jeppe Fest
3 Sat.31Mar Pretoria BH 10 23 Lost Jeppe Fest
4 Mon.02Apr Grey HS 11 29 Lost Jeppe Fest
5 Sat.21Apr Northwood 10 24 Lost Home
6 Sat.28Apr Michaelhouse 12 33 Lost Away
7 Sat.05May Clifton 55 0 Won Home
8 Sat.26May Northwood 20 17 Won Away
9 Sat.02Jun St Alban’s 61 0 Won Away
10 Sat.09Jun Hilton 17 15 Won Home
11 Sat.16Jun St David’s 31 11 Won Home
St John’s u16A
1 Sat.17Mar Jeppe 0 19 Lost Away
2 Sat.07Apr St Stithians 3 28 Lost Home
3 Wed.11Apr Hilton 14 44 Lost Away
4 Thu.12Apr St Alban’s 12 12 Drew ISRF
5 Sat.14Apr Curro Nelspruit 38 22 Won ISRF
6 Sat.05May Florida 42 0 Won Home
7 Sat.12May St Alban’s 21 5 Won Away
8 Sat.19May Pretoria BH 14 36 Lost Home
9 Sat.26May Michaelhouse 12 43 Lost Away
10 Sat.02Jun KES 13 34 Lost Away
11 Sat.09Jun St David’s 13 15 Lost Away
12 Sat.16Jun St Benedict’s 21 10 Won Home
St Stithians u16A
1 Sat.17Mar KES 7 8 Lost Away
2 Sat.07Apr St John’s 28 3 Won Away
3 Sat.28Apr St Andrew’s 26 34 Lost Grey PE Fest
4 Mon.30Apr Grey HS 31 64 Lost Grey PE Fest
5 Sat.05May St David’s 24 28 Lost Home
6 Sat.12May Parktown 5 12 Lost Away
7 Sat.19May Jeppe 21 61 Lost Home
8 Sat.26May Kearsney 13 49 Lost Away
9 Sat.09Jun Pretoria BH 27 44 Lost Home
10 Sat.16Jun St Alban’s 40 17 Won Away
Stellenberg u16A
1 Sat.10Mar WP RDP North 55 5 Won Home
2 Sat.17Mar Hopefield 22 8 Won Home
3 Thu.29Mar Centurion 44 3 Won Paarl Gim Fest
4 Sat.31Mar Kempton Park 20 5 Won Paarl Gim Fest
5 Mon.02Apr Rustenburg 11 14 Lost Paarl Gim Fest
6 Sat.14Apr Strand 25 8 Won Away
7 Sat.21Apr Parel Vallei 26 10 Won Home
8 Sat.28Apr Glenwood 15 17 Lost Wildeklawer
9 Mon.30Apr Menlopark 9 25 Lost Wildeklawer
10 Sat.05May Brackenfell 22 19 Won Home
11 Sat.12May Outeniqua 14 48 Lost Away
12 Sat.19May SACS 14 21 Lost Away
13 Sat.26May DF Malan 50 0 Won Away
14 Sat.02Jun Bellville 17 7 Won Home
15 Sat.09Jun Milnerton 26 13 Won Home
16 Sat.21Jul Rondebosch 14 13 Won Away
17 Sat.28Jul Boland Landbou 17 9 Won Away
18 Sat.04Aug Tygerberg 35 5 Won Home
Transvalia u16A
1 Sat.03Mar Monument 10 24 Lost Home
2 Sat.17Mar HTS Middelburg 26 26 Drew Away
3 Sat.24Mar Garsfontein 10 50 Lost Home
4 Thu.05Apr Kearsney 24 26 Lost North-South Fest
5 Sat.07Apr Daniel Pienaar 33 5 Won North-South Fest
6 Mon.09Apr Drostdy 14 64 Lost North-South Fest
7 Sat.14Apr Kempton Park 25 29 Lost Home
8 Sat.21Apr Pietersburg 59 12 Won Home
9 Sat.05May Nelspruit 57 21 Won Tuks Reeks
10 Sat.12May Helpmekaar 7 22 Lost Away
11 Sat.19May HTS Middelburg 24 29 Lost Home
12 Sat.26May Monument 18 31 Lost Home
13 Sat.02Jun EG Jansen 5 38 Lost Away
14 Sat.21Jul Nelspruit 19 20 Lost Away
15 Sat.28Jul Menlopark 20 66 Lost Home
16 Sat.04Aug Garsfontein 18 24 Lost Home
Waterkloof u16A
1 Sat.03Mar Montana 26 21 Won Home
2 Sat.17Mar Helpmekaar 20 41 Lost Home
3 Thu.29Mar Outeniqua 3 40 Lost Paarl Gim Fest
4 Sat.31Mar Paarl Gim 5 46 Lost Paarl Gim Fest
5 Mon.02Apr Duineveld 27 27 Drew Paarl Gim Fest
6 Sat.14Apr Grey College 0 58 Lost Away
7 Sat.28Apr HJS Paarl BH 0 19 Lost Wildeklawer
8 Mon.30Apr Diamantveld 9 7 Won Wildeklawer
9 Sat.12May Monument 8 45 Lost Away
10 Sat.19May KES 22 21 Won Away
11 Sat.26May Noordheuwel 29 5 Won Away
12 Sat.02Jun Menlopark 10 39 Lost Away
13 Sat.21Jul Jeppe 21 14 Won Home
14 Sat.28Jul Affies 15 48 Lost Home
Westville u16A
1 Sat.17Mar Michaelhouse 51 7 Won Home
2 Sat.24Mar Northwood 19 25 Lost Home
3 Thu.29Mar Pretoria BH 35 19 Won Jeppe Fest
4 Sat.31Mar KES 7 24 Lost Jeppe Fest
5 Mon.02Apr Zwartkop 29 12 Won Jeppe Fest
6 Sat.14Apr Glenwood 26 33 Lost Home
7 Sat.21Apr Jeppe 18 12 Won Away
8 Sat.05May Kearsney 21 17 Won Away
9 Sat.12May DHS 41 0 Won Home
10 Sat.26May Hilton 35 28 Won Away
11 Sat.02Jun DHS 45 0 Won Away
12 Sat.09Jun Maritzburg College 32 22 Won Home
Wynberg u16A
1 Sat.14Apr Rondebosch 39 7 Won Away
2 Sat.21Apr HJS Paarl BH 13 7 Won Away
3 Thu.26Apr Durbanville 22 0 Won Home
4 Sat.05May Boland Landbou 15 17 Lost Home
5 Sat.12May Grey HS 31 42 Lost Away
6 Sat.26May Bishops 7 20 Lost Away
7 Sat.02Jun Paarl Gim 7 15 Lost Home
8 Sat.09Jun SACS 13 12 Won Home
9 Sat.21Jul Paul Roos 3 14 Lost Away
10 Sat.28Jul Bellville 24 16 Won Away
11 Sat.04Aug Rondebosch 27 18 Won Away

7 Comments

  1. @Beet – All the under age results. This is very interesting. Thank you also.
    I see difficult times for us this coming weekend then.

    ReplyReply
  2. Soos ek dit het … Menlo gelykop gespeel teen EGJ, maar gaan deur na Tuks finaal op grond van beter punte verskil … teen Monnas. EGJ het ‘n skitterende o/16 span en gaan moeilik gestop word in Virseker.

    ReplyReply
  3. @AbsolutMenlo: Laas jaar net omgekeerde met die reels van die toernooi wat in ons guns is die jaar. Sterkte vorentoe vir daai EG 16 span. Hulle is goed hoor.

    ReplyReply
  4. Dit is hartseer om te sien hoe ons Nellies week na week verloor. Mens weet nie eintlik wat om te doen nie. Is die ander skole te sterk vir ons, of is maar net dood eenvoudig in verkeerde liga en hoort elders? Is nie lekker nie, daar is van die seuns wat al opgehou jol het en eerder niks doen as om so te verloor…..

    ReplyReply
  5. @Beet: Ben Vorster u16 unbeaten this year so far. Think they deserve inclusion in this list :wink: They played at Jeppe fest, won PUK series , not too shabby team

    ReplyReply
  6. @Vyfster: I have no issues including BV but before doing so someone has to commit to sending me all their results of u14A, u15A and u16A to date and commit to sending through results for the rest of the season.

    ReplyReply
  7. Paarl Gim en Outeniqua het tussen hulle nou 20 wedstryde gewen en geen verloor. Die enigste span teen wie albei gespeel het is Waterkloof. Gim 46 – 5. Outeniqua 40 – 3.
    Toe die twee spanne in hul 0/14 jaar teen mekaar gespeel het, het Outeniqua gewen in die Paarl. O/15 het Gim gewen in George. Dit was ook die enigste wedstryd wat die span van Outeniqua die afgelope drie jaar verloor het. Dit gaan groot wees wanneer die twee spanne mekaar in die tweede week na die vakansie pak.

    ReplyReply

Leave a Reply