u17 Interprovincial Sevens 2018

TEAMS

Blou Bulle Boland
LJ Viljoen Oos-Moot Keane Gelant Drostdy
AJ Johnson Garsfontein Rowan Heneke Swartberg
H Rothman Garsfontein Gavin Armstrong Langeberg
Keenan Wessels Menlopark Leagan Jagman Klein Nederburg
Geraldo Flusk Garsfontein Antonio Vywer Bredasdorp
L Adams Menlopark Hugo Mostert Drostdy
Bjorn van Wyk Affies Tristan Foroa Bredasdorp
C Kamffer Affies Wynand du Plessis Drostdy
Rowan Cloete Garsfontein Heindrich van Coller Drostdy
R Damons Overkruin Nathan Engelbrecht Hopefield
Ruan de Lange Oos-Moot Elron McLeod Drostdy
J Jacobs Waterkloof Elmar Mkonsini Swartberg
Border Eastern Province
Josh Jonas Hudson Park Siviwe Zondani Grey HS
Jaylon Hamman Dale Litha Adam Grey HS
Raiden Masters Selborne Brendan Wilke Framesby
Daniel Engole Selborne Troy Delport Marlow Landbou
Jonathan Gerber Grens Jordan Lombard Kingswood
Ronaldo Daniels Grens Octavian Muller Brandwag
Romario Fields Grens Hlumelo Klaas Grey HS
Mzwamazizi Ngalo Dale Terrance Goliath Brandwag
Daimon O’Connell Selborne Ambesa Zinzile Marlow Landbou
Marcello Flemmer Hudson Park Hannes Shemonday Daniel Pienaar
Mbasa Jubisa Dale Cheldon Kapp Daniel Pienaar
Siyanda Tyakume Hudson Park Liyema Matyolweni Grey HS
Free State Golden Lions
Lesley Botha Grey College Izan Esterhuizen Monument
Ian Small-Smith Grey College Christiaan Bezuidenhout Helpmekaar
Sonwabo Sokoyi Grey College Hennie du Randt Monument
Sisonke Vumazonke Grey College Marquin Uren Monument
JT Odendaal Grey College Herschelle Goodman Monument
Pieter Joubert Grey College Henco van Wyk Monument
Jaco Cloete Grey College Diego Swartz Randburg
Joubert Schoeman Grey College Dewald Holtzhausen Monument
Marcell Muller Grey College Tiaan Botes Helpmekaar
Ethan Liberty Grey College Maurice Marks Randburg
Paschal Ekeji Grey College Jaydian Petrus Randburg
Franco Knoetze Grey College Reuben Barnard Monument
Griffons Griqualand West
Rian Olivier Goudveld Neil Schwartz Diamantveld
Neil Harmse Goudveld Sello Maketlo Diamantveld
Keke Morabe Welkom Gim Tracer Gous Upington
Haydn November Hentie Cilliers Alnino Lorten Noord-Kaap
Dylan Smith Goudveld Elzandro Fredericks Noord-Kaap
Jaime Heynes Welkom Gim Revano Muller Noord-Kaap
Juan-Roscoe Ruiters Witteberg Gladwinn Strauss Duineveld
Heinrich Cloete Goudveld Jean Engelbrecht Diamantveld
Jaco Weideman Goudveld Devin Steenkamp Noord-Kaap
Marchant Jacobs Welkom Gim Naidn Jaarts Upington
Fernando Gelant Witteberg Herman Visser Duineveld
Marco Weideman Goudveld Rushane Alexander Postmasburg
Leopards Limpopo Blue Bulls
Goodwin Nchocho HTS Klerksdorp Sean Roulsten Ben Vorster
Richard Champion Lichtenburg Lennard Joubert Ben Vorster
Leander Wiese Klerksdorp Renzo du Plessis Ben Vorster
Aubrey Reynecke Lichtenburg Junior Mizi Piet Potgieter
Isrome Phatudi Klerksdorp Wiehann van der Kolf Piet Potgieter
Billy Jacobs Potch Gim Brandon Cronjé Pietersburg
Wimpie Venter Lichtenburg William Mohlaloga Piet Potgieter
Giovanni Pestana Potch Gim Tendai Kgopa Pietersburg
Ruben Oosthuizen Lichtenburg Franko Coetzee Pietersburg
Dirkie Pretorius Wagpos Jeandré Moos Pietersburg
Lebo Thakholi HTS Klerksdorp Taylor du Plessis Pietersburg
Mosa Mathanjana Wesvalia Danie Potgieter Merensky
Pumas SA LSEN
Johannes Maré HTS Middelburg Tristan Schwartz Agulhas Sch. of Skills
Ricardo Schonfeldt HTS Middelburg Tsetse Kawaya Westcliff
Chyle van Zyl HTS Middelburg Kevin Ngwenya Belvedere
Franco van Rooyen Nelspruit Rivano Do-Amaral Kempton Panorama
Walter Visser Ermelo Sinethemba Damane Westview
Cyle Visagie HTS Middelburg Chae Rouilon Belvedere
Sifiso Dlamini Middelburg Joshua Visagie Westcliff
Jackson Madiba Steelcrest Chezlin Oosthuizen Belvedere
Qhama Sinkila Lowveld HS Shadley Gertze Agulhas Sch. of Skills
Sakhile Mdluli Rob Ferreira Tiaan Botha Die Anker
Janrico Vermeulen Nelspruit Heinrich Arends Agulhas Sch. of Skills
Jan Joubert Middelburg Michael Williams Westcliff
Sharks South Western Districts
Siyemukela Ndlovu Northwood Johann Muller Langenhoven Gim
Connor De Bruyn Kearsney Vernon Paulo Oakdale
James Moodie Michaelhouse Sybrand van Dyk Oakdale
Nico Steyn Glenwood Dylan Smith George
Tics Nela Hilton Ashwin Botha Oakdale
Marthino van Wyk Glenwood Alwich van der Linde Oakdale
Anele Nzimande Maritzburg College Tino Signe Oakdale
Freddie Slabbert Glenwood Justin Wolmarans Bridgeton
Mambo Mkhize Westville Michel Stemmet Oakdale
Ntokozo Makhaza Northwood Keaton Bush Oakdale
Akker Grove Westville Mattheus Fortuin George
Simelela Nkomo Westville Cleflo Witbooi Oakdale
Henk Gouws Glenwood
Valke Western Province
Franco Enslin EG Jansen Gideon van Wyk HJS Paarl BH
Garren Morris EG Jansen Eben-Ezer Tshimanga Wynberg
Uli Wiese Transvalia Jarrod Cairns Paul Roos
Hope Ngoy Birchleigh Tyler Bocks HJS Paarl BH
Derik Bierman Hugenote Brian Dosemba Milnerton
Cameron le Vack EG Jansen Hedley Hadlow Stellenberg
Louis de Bruyn EG Jansen Bobby Alexander Paarl Gim
Keagan Balfour EG Jansen Henry Davids Hamlets
Frederick Malgas Heidelberg Quan Horne HJS Paarl BH
Kevin Viljoen Vereeniging Gim Tiaan Swanepoel Paarl Gim
Tiaan Venter Kempton Park Javier Farmer HJS Paarl BH
Duan Bloem EG Jansen Dalvon Blood Rondebosch

6 Comments

  1. Is dit nie omtrent dieselfde span wat hulle rieme teen Boishaai styf geloop het in die Paarl toernooi nie?..Wys jou dat n skole span met spelers wat bekend is met mekaar beter vertoon as n Provinsiale span. WP kon net die plaat finaal wen en het teen Vrystaat in QF verloor. Miskien moes WP ook maar soos Vrystaat gemaak het en een skool gekies het om hulle te gaan verteenwoordig!

    ReplyReply
  2. @BoishaaiPa: Dit is nogal interessant dat die WP en Lions beide onoorwonne in hul afdelings was. Die Bulls wat 2de was na WP (het 31 – 5 verloor in hul afdeling), klop die Lions in die kwarteind. Die Lions het in hul afdeling die Vrystaat (2de in hul afdeling)maklik met 47 – 17 gewen. Die 2 poelwenners verloor toe in die kwarteind.
    Geen span was dus onoorwonne in die toernooi nie.
    Ek het nie die WP / Vrystaat wedstryd gesien nie maar verstaan dat die WP se geelkaart hulle aan die einde die wedstryd gekos het.
    Nietemin geluk aan Bobby Joubert en sy Grey / Vrystaat-span.

    ReplyReply
  3. @BuffelsCM: Dit was omtrent n klomp snaakse permutasie uitslae…WP klop Bulls en Lions maar verloor OVS, OVS klop WP en OP en verloor Lions…Bulls klop Lions maar verloor OP en WP..Lions klop OVS maar verloor WP en Bulls. Die tydsberekening van die verlore was die verskil!

    ReplyReply

Leave a Reply