No Image

Newlands Rugby Day 2019 – maybe the last one at the famous old ground

12 Mar, 2019 beet 46
SLOT SCHOOL SCHOOL BROADCAST
: Tue 12-Mar-2019
15h00 Collegians RFC <0> <10> Busy Bee Click here for match link
15h46 Kasselvlei <5> <25> Parel Vallei Click here for match link
16h32 Milnerton <5> <0> Brackenfell
17h18 Wynberg <15> <0> Bellville Click here for match link
18h04 SACS <25> <10> Stellenberg Click here for match link
18h50 Rondebosch <10> <10> Boland Landbou Click here for match link
19h36 Paul Roos <5> <0> HJS Paarl BH Click here for match link
No Image

Graeme Rugby Day 2019

10 Mar, 2019 beet 10
No Image

Parktown u14 Festival

10 Mar, 2019 beet 0
No Image

Durban North College Rugby Festival 2019

28 Feb, 2019 beet 1

Durban North College, situated a short walking distance away from the Umgeni River mouth, will host the biggest KwaZulu-Natal high school rugby festival of 2019 from Friday, 15 March to Wednesday, 20 March (school holidays).

No Image

Boland Landbou Rugby Day 2019

27 Feb, 2019 beet 0

Saturday 02 March 2019

No Image

Fichardtpark Sportdag 2019

23 Feb, 2019 beet 0

Most of the who’s who of the Central region will descend on HS Fichardtpark in Bloemfontein for the first big get together in a part of the country where Rugby-Day festivals are very popular.…

No Image

Glenwood Festival 2019

20 Feb, 2019 beet 2

At Glenwood High School in Durban…

No Image

Kingswood 125th Festival – fixtures

15 Feb, 2019 beet 5
No Image

Border Schools Rugby Day 2019

1 Feb, 2019 beet 1
SLOT DATE SCHOOL SCHOOL BROADCAST
09h00 Sat.09Mar Gonubie De Vos Malan
10h10 Sat.09Mar Chief Boklein Lillyfontein
11h20 Sat.09Mar Port Rex Phillip Mtywaku
12h40 Sat.09Mar Grens Zanempucuko
13h50 Sat.09Mar Queen’s Cambridge
15h00 Sat.09Mar Dale Stirling
16h10 Sat.09Mar Selborne Hudson Park
No Image

Porterville Sports Festival 2019

29 Jan, 2019 beet 0
No Image

St John’s Easter Rugby Festival 2019 – who’s attending

27 Dec, 2018 beet 0
SLOT SCHOOL SCHOOL BROADCAST
DAY 1 : Thu 18-Apr-2019
1 St Alban’s NSW CHS
2 Windhoek Gim Graeme
3 HJS Paarl BH Golden Lions Inv
4 St Charles Daniel Pienaar
5 Nelspruit St David’s
6 Helpmekaar Stellenberg
7 St John’s Noordheuwel
DAY 2 : Sat 20-Apr-2019
1 St David’s Golden Lions Inv
2 St Charles Graeme
3 Noordheuwel NSW CHS
4 Helpmekaar St Alban’s
5 Stellenberg Nelspruit
6 St John’s Daniel Pienaar
7 HJS Paarl BH Windhoek Gim
DAY 3 : Mon 22-Apr-2019
1 St Charles Noordheuwel
2 Stellenberg Golden Lions Inv
3 Graeme St David’s
4 Helpmekaar Windhoek Gim
5 St Alban’s Daniel Pienaar
6 St John’s NSW CHS
7 HJS Paarl BH Nelspruit