FNB Classic Clashes for 2018

TELEVISED RUGBY MATCHES

DATE HOME AWAY
Sat.21Apr Maritzburg College vs Hilton
Sat.05May Daniel Pienaar vs Brandwag
Sat.12May Dale vs Queen’s
Sat.19May Affies vs Grey College
Sat.26May Glenwood vs DHS
Sat.09Jun Rondebosch vs Bishops
Sat.28Jul Selborne vs Queen’s
Sat.18Aug Grey College vs Paul Roos
Sat.11Aug New Orleans vs Klein Nederburg

FULL LIST OF SPONSORED RUGBY MATCHES ↓

 

# DATE HOME AWAY VENUE
1 Sat.17Mar Kearsney vs Northwood Durban
2 Sat.24Mar St John’s vs Parktown Johannesburg
3 Sat.21Apr Maritzburg College vs Hilton Pietermaritzburg
4 Sat.28Apr Augsburg vs Landboudal Clan William CPT
5 Fri.04May Ukhanyo vs Alexandria Alexandria (EC)
6 Sat.05May St Andrew’s vs Graeme Grahamstown
7 Sat.05May Daniel Pienaar vs Brandwag Uitenhage
8 Fri.11May Itembelihle vs Ndzondelelo Zwide – Port Elizabeth
9 Sat.12May Diamantveld vs Noord-Kaap Kimberley
10 Sat.12May Dale vs Queen’s King William Town
11 Sat.12May Sentraal vs Jim Fouche Bloemfontein
12 Sat.12May HS Upington vs HS Duineveld Upington
13 Sat.12May Schoonspruit vs Wolmaransstad Wolmaransstad
14 Sat.12May Piketberg vs Schoonspruit Malmesbury
15 Fri.18May Zweliyandila vs Ntsonkotha East London –
16 Sat.19May HTS Potch vs Potch BH Potchefstroom
17 Sat.19May Affies vs Grey College Pretoria
18 Sat.19May Hoogenhout vs Ermelo Ermelo (MP)
19 Sat.19May Zwartkop vs Eldoraigne Pretoria Centurion
20 Sat.19May Randburg vs Linden Johannesburg
21 Sat.19May Voortrekker (Beth) vs Witteberg Bethlehem
22 Fri.25May Sasolburg vs HTS Sasolburg Sasolburg
23 Sat.26May Lichtenburg vs Klerksdorp Klerksdorp
24 Sat.26May DR Malan vs Driehoek Vanderbijlpark
25 Sat.26May Glenwood vs DHS Durban
26 Sat.09Jun Wynberg vs SACS Cape Town
27 Sat.09Jun Rondebosch vs Bishops Cape Town
28 Sat.16Jun Florida vs Marais Viljoen Johannesburg / Florida
29 Sat.21Jul Aliwal- Noord vs Hangklip Queenstown
30 Sat.21Jul Welkom Gim vs Goudveld Welkom
31 Sat.28Jul Oakdale vs Marlow Cradock
32 Sat.28Jul Bergrivier vs Weltevrede Wellington
33 Sat.28Jul Selborne vs Queen’s East London
34 Sat.04Aug Pacaltsdorp vs George George
35 Sat.04Aug Humansdorp vs Newton Humansdorp PE
36 Thu.09Aug Cradock vs Gill Somerset East
37 Sat.11Aug Volkskool Graaff-Reinet vs Union Graaff-Reinet
38 Sat.18Aug Punt vs Langenhoven Gim Oudtshoorn
39 Sat.18Aug Hexvallei vs De Kruine Touws rivier
40 Sat.18Aug Cambridge vs Hudson Park East London
41 Sat.18Aug Framesby vs Nico Malan Humansdorp. PE
42 Sat.18Aug Oudtshoorn vs Outeniqua Oudtshoorn
43 Sat.18Aug Grey College vs Paul Roos Bloemfontein
44 Sat.25Aug Brackenfell vs Tygerberg Cape Town
45 Sat.05May Weston vs Treverton Howick – Mooiriver
46 Fri.25May Potch Gim vs Potch Volkskool Potchefstroom
47 Sat.11Aug New Orleans vs Klein Nederburg Paarl CPT
48 TBC Middelburg vs HTS Middelburg Middelburg (MP)
49 TBC Pietersburg vs Ben Vorster Tzaneen / Limpopo

3 Comments

  1. Paar classic clashes die naweek alleen wat borge gemis het…nie te min, dankie vir die ondersteuning! Hiers n idee, sit die bemarking span onder druk en volg die games wat krities is? Duurder maar Innoverend…..Million to Win It! :idea:

    ReplyReply

Leave a Reply