Western Cape Rugby Fixtures 2024

# DATE OPPONENT VENUE / EVENT
BISHOPS
1 Thu.21Mar Michaelhouse Bishops 175th Fest
2 Sat.23Mar St Andrew’s Bishops 175th Fest
3 Sat.30Mar Dale KES Easter R/F
4 Mon.01Apr KES KES Easter R/F
5 Sat.13Apr Boland Landbou Home
6 Sat.20Apr Milnerton Home
7 Sat.27Apr Wynberg Home
8 Sat.04May SACS Away
9 Sat.11May Stellenberg Away
10 Sat.18May HJS Paarl BH Home
11 Sat.25May Hottentots Holland Away
12 Sat.01Jun Rondebosch Home
13 Sat.06Jul St Andrew’s Home
14 Sat.13Jul Paarl Gim Away
15 Sat.20Jul Paul Roos Away
16 Sat.03Aug Wynberg Away
17 Sat.10Aug SACS Home
18 Sat.17Aug Rondebosch Away
BOLAND LANDBOU
1 Sat.09Mar Milnerton Home-Oesfees
2 Sat.16Mar Outeniqua Away
3 Thu.28Mar Maritzburg College St John’s Easter R/F
4 Sat.30Mar Hilton St John’s Easter R/F
5 Mon.01Apr Hans Moore St John’s Easter R/F
6 Sat.06Apr Paarl Gim Away
7 Sat.13Apr Bishops Away
8 Sat.20Apr Stellenberg Home
9 Thu.02May Helpmekaar Absa Wildeklawer
10 Sat.04May Monument Absa Wildeklawer
11 Sat.11May Wynberg Away
12 Sat.25May SACS Home
13 Sat.13Jul Durbanville Away
14 Sat.20Jul Rondebosch Home
15 Sat.27Jul HJS Paarl BH Home
16 Sat.03Aug Paul Roos Away
17 Sat.17Aug Oakdale Home
DROSTDY
1 Sat.02Mar Brackenfell Home-Drostdy S/D
2 Sat.09Mar Stellenberg Away
3 Sat.16Mar Paul Roos Away
4 Fri.22Mar Nelspruit NMI Toyota Noord Suid
5 Mon.25Mar EG Jansen NMI Toyota Noord Suid
6 Sat.06Apr Hugenote Away
7 Sat.13Apr Framesby Home
8 Wed.24Apr Worcester Gim Home
9 Thu.02May Welkom Gim Absa Wildeklawer
10 Sat.04May Glenwood Absa Wildeklawer
11 Sat.11May Durbanville Home
12 Sat.25May Swartland Home
13 Sat.13Jul Hopefield Away
14 Sat.20Jul Oakdale Home
15 Sat.27Jul Hermanus Away
16 Sat.03Aug Tygerberg Away
17 Wed.07Aug Brackenfell Away
18 Sat.17Aug Outeniqua Home
DURBANVILLE
1 Sat.09Mar HJS Paarl BH Porterville
2 Sat.16Mar SACS Wynberg Festival
3 Sat.23Mar Waterkloof NMI Toyota Noord Suid
4 Tue.26Mar Monument NMI Toyota Noord Suid
5 Sat.06Apr Wynberg Away
6 Sat.13Apr Strand Home
7 Sat.20Apr Outeniqua Away
8 Thu.02May Dale Grey Rugby Festival
9 Sat.04May Queen’s Grey Rugby Festival
10 Sat.11May Drostdy Away
11 Sat.18May Brackenfell Away
12 Sat.25May Hottentots Holland Home
13 Sat.13Jul Boland Landbou Home
14 Sat.20Jul Tygerberg Home
15 Sat.27Jul Paarl Gim Away
16 Sat.17Aug Stellenberg Away
HJS PAARL BH
1 Sat.09Mar Durbanville Porterville
2 Fri.22Mar Jeppe NMI Toyota Noord Suid
3 Mon.25Mar Garsfontein NMI Toyota Noord Suid
4 Sat.30Mar KES KES Easter R/F
5 Mon.01Apr Pretoria BH KES Easter R/F
6 Sat.06Apr Oakdale Home
7 Sat.13Apr Wynberg Home
8 Sat.20Apr Paul Roos Away
9 Wed.01May Affies Absa Wildeklawer
10 Sat.04May Durban HS Absa Wildeklawer
11 Sat.11May Grey College Away
12 Sat.18May Bishops Away
13 Sat.25May Rondebosch Home
14 Sat.13Jul Stellenberg Home
15 Sat.20Jul SACS Away
16 Sat.27Jul Boland Landbou Away
17 Sat.03Aug Paarl Gim Home
OAKDALE
1 Sat.09Mar Ligbron Kwagga Sportdag
2 Sat.16Mar Rondebosch Wynberg Festival
3 Fri.22Mar Garsfontein NMI Toyota Noord Suid
4 Mon.25Mar Helpmekaar NMI Toyota Noord Suid
5 Sat.06Apr HJS Paarl BH Away
6 Sat.13Apr Stellenberg Home
7 Sat.20Apr Framesby Away
8 Thu.02May Durban HS Absa Wildeklawer
9 Sat.04May Affies Absa Wildeklawer
10 Sat.18May Outeniqua Home
11 Sat.25May Paarl Gim Home
12 Sat.13Jul Paul Roos Home
13 Sat.20Jul Drostdy Away
14 Sat.27Jul Marlow Home
15 Sat.03Aug Grey College Home
16 Sat.17Aug Boland Landbou Away
OUTENIQUA
1 Sat.09Mar Noordheuwel Kwagga Sportdag
2 Sat.16Mar Boland Landbou Home
3 Sat.23Mar Pretoria BH NMI Toyota Noord Suid
4 Tue.26Mar Menlopark NMI Toyota Noord Suid
5 Sat.06Apr TBA Bellville S/D
6 Sat.13Apr Grey College Away
7 Sat.20Apr Durbanville Home
8 Sat.27Apr Parel Vallei Home
9 Thu.02May Waterkloof Absa Wildeklawer
10 Sat.04May Kirkham Absa Wildeklawer
11 Sat.18May Oakdale Away
12 Sat.20Jul Stellenberg Away
13 Sat.27Jul Upington Home
14 Sat.17Aug Drostdy Away
PAARL GIM
1 Sat.16Mar Stellenberg Away
2 Sat.23Mar Monument NMI Toyota Noord Suid
3 Tue.26Mar Pretoria BH NMI Toyota Noord Suid
4 Sat.06Apr Boland Landbou Home
5 Sat.13Apr Affies Away
6 Sat.20Apr Grey College Home
7 Sat.27Apr SACS Home
8 Thu.02May EG Jansen Absa Wildeklawer
9 Sat.04May Helpmekaar Absa Wildeklawer
10 Sat.11May Rondebosch Away
11 Sat.18May Paul Roos Home
12 Sat.25May Oakdale Away
13 Sat.13Jul Bishops Home
14 Sat.20Jul Wynberg Away
15 Sat.27Jul Durbanville Home
16 Sat.03Aug HJS Paarl BH Away
PAUL ROOS
1 Sat.16Mar Drostdy Home
2 Sat.23Mar Affies NMI Toyota Noord Suid
3 Tue.26Mar Waterkloof NMI Toyota Noord Suid
4 Sat.13Apr Rondebosch Away
5 Sat.20Apr HJS Paarl BH Home
6 Sat.27Apr Grey HS Away
7 Thu.02May Monument Absa Wildeklawer
8 Sat.04May Maritzburg College Absa Wildeklawer
9 Sat.11May SACS Away
10 Sat.18May Paarl Gim Away
11 Sat.25May Wynberg Away
12 Sat.13Jul Oakdale Away
13 Sat.20Jul Bishops Home
14 Sat.27Jul Stellenberg Away
15 Sat.03Aug Boland Landbou Home
16 Sat.17Aug Grey College Home
RONDEBOSCH
1 Sat.16Mar Oakdale Wynberg Festival
2 Sat.23Mar Durban HS at Kings Park
3 Thu.28Mar Westville Kearsney Easter R/F
4 Sat.30Mar Kearsney Kearsney Easter R/F
5 Mon.01Apr Rustenburg Kearsney Easter R/F
6 Sat.06Apr Milnerton Home
7 Sat.13Apr Paul Roos Home
8 Sat.20Apr SACS Home
9 Sat.27Apr Melkbosstrand Away
10 Sat.04May Wynberg Away
11 Sat.11May Paarl Gim Home
12 Sat.25May HJS Paarl BH Away
13 Sat.01Jun Bishops Away
14 Sat.13Jul Hottentots Holland Home
15 Sat.20Jul Boland Landbou Away
16 Sat.03Aug SACS Away
17 Sat.10Aug Wynberg Home
18 Sat.17Aug Bishops Home
SACS
1 Sat.16Mar Durbanville Wynberg Festival
2 Thu.21Mar Grey HS Bishops 175th Fest
3 Sat.23Mar Michaelhouse Bishops 175th Fest
4 Thu.28Mar Graeme St John’s Easter R/F
5 Sat.30Mar Maritzburg College St John’s Easter R/F
6 Sat.06Apr Stellenberg Away
7 Sat.13Apr Brackenfell Away
8 Sat.20Apr Rondebosch Away
9 Sat.27Apr Paarl Gim Away
10 Sat.04May Bishops Home
11 Sat.11May Paul Roos Home
12 Sat.18May Milnerton Home
13 Sat.25May Boland Landbou Away
14 Sat.01Jun Wynberg Away
15 Sat.13Jul Bellville Home
16 Sat.20Jul HJS Paarl BH Home
17 Sat.03Aug Rondebosch Home
18 Sat.10Aug Bishops Away
19 Sat.17Aug Wynberg Home
STELLENBERG
1 Sat.02Mar Robertson Away
2 Sat.09Mar Drostdy Home
3 Sat.16Mar Paarl Gim Home
4 Sat.23Mar Noordheuwel NMI Toyota Noord Suid
5 Tue.26Mar Affies NMI Toyota Noord Suid
6 Sat.06Apr SACS Home
7 Sat.13Apr Oakdale Away
8 Sat.20Apr Boland Landbou Away
9 Sat.27Apr Strand Away
10 Thu.02May Garsfontein Absa Wildeklawer
11 Sat.04May EG Jansen Absa Wildeklawer
12 Sat.11May Bishops Home
13 Sat.18May Bellville Home
14 Sat.18May Bellville Home
15 Sat.25May Parel Vallei Away
16 Sat.13Jul HJS Paarl BH Away
17 Sat.20Jul Outeniqua Home
18 Sat.27Jul Paul Roos Home
19 Sat.03Aug Milnerton Home
20 Sat.17Aug Durbanville Home
WYNBERG
1 Sat.16Mar Windhoek Wynberg Festival
2 Sun.17Mar St Charles Wynberg Festival
3 Thu.21Mar St Andrew’s Bishops 175th Fest
4 Sat.23Mar Kingswood Bishops 175th Fest
5 Sat.06Apr Durbanville Home
6 Sat.13Apr HJS Paarl BH Away
7 Sat.20Apr Grey HS Home
8 Sat.27Apr Bishops Away
9 Sat.04May Rondebosch Home
10 Sat.11May Boland Landbou Home
11 Sat.25May Paul Roos Home
12 Sat.01Jun SACS Home
13 Sat.13Jul Brackenfell Home
14 Sat.20Jul Paarl Gim Home
15 Sat.03Aug Bishops Home
16 Sat.10Aug Rondebosch Away
17 Sat.17Aug SACS Away
BELLVILLE
1 Sat.16Mar Porterville Wynberg Festival
2 Sat.06Apr Brackenfell Home
3 Sat.13Apr Tygerberg Home
4 Sat.27Apr Milnerton Away
5 Sat.04May Worcester Gim Away
6 Sat.11May Hugenote Home
7 Sat.18May Stellenberg Away
8 Sat.18May Stellenberg Away
9 Sat.25May HTS Bellville Away
10 Sat.13Jul SACS Away
11 Sat.27Jul Duineveld Home
12 Sat.03Aug Strand Away
13 Sat.10Aug Parel Vallei Home
14 Sat.17Aug DF Malan Home
BRACKENFELL
1 Sat.02Mar Drostdy Away-Drostdy S/D
2 Sat.09Mar Framesby Kwagga Sportdag
3 Thu.21Mar Kempton Park Oakdale Festival
4 Sat.06Apr Bellville Away
5 Sat.13Apr SACS Home
6 Sat.20Apr DF Malan Home
7 Sat.27Apr Worcester Gim Home
8 Sat.04May Parel Vallei Away
9 Sat.11May Strand Home
10 Sat.18May Durbanville Home
11 Sat.25May Milnerton Away
12 Sat.13Jul Wynberg Away
13 Sat.20Jul Melkbosstrand Away
14 Sat.27Jul HTS Bellville Home
15 Sat.03Aug Hugenote Home
16 Wed.07Aug Drostdy Home
17 Sat.17Aug Tygerberg Home
CHARLIE HOFMEYR
1 Thu.21Mar Die Anker Oakdale Festival
2 Sat.06Apr Strand Away
3 Sat.27Jul Milnerton Away
HERMANUS
1 Sat.09Mar Punt Kwagga Sportdag
2 Sat.16Mar Parel Vallei Home
3 Thu.21Mar Merensky Oakdale Festival
4 Sat.20Apr Strand Home
5 Sat.27Jul Drostdy Home
6 Sat.03Aug DF Malan Away
7 Fri.09Aug Worcester Gim Away
HTS BELLVILLE
1 Sat.18May Parel Vallei Home
2 Sat.25May Bellville Home
3 Sat.13Jul Milnerton Away
4 Sat.20Jul DF Malan Away
5 Sat.27Jul Brackenfell Away
6 Sat.10Aug Tygerberg Home
HUGENOTE
1 Thu.21Mar Zwartkop Oakdale Festival
2 Sat.06Apr Drostdy Home
3 Sat.13Apr Milnerton Home
4 Sat.20Apr Worcester Gim Away
5 Sat.11May Bellville Away
6 Sat.03Aug Brackenfell Away
MILNERTON
1 Sat.02Mar TBA Hopefield Fest
2 Sat.09Mar Boland Landbou Away-Oesfees
3 Fri.15Mar St Charles Home
4 Thu.21Mar Stellenbosch AS u19 Bishops 175th Fest
5 Sat.23Mar Hamilton RC u19 Bishops 175th Fest
6 Sat.06Apr Rondebosch Away
7 Sat.13Apr Hugenote Away
8 Sat.20Apr Bishops Away
9 Sat.27Apr Bellville Home
10 Sat.04May Tygerberg Home
11 Sat.11May Parel Vallei Home
12 Sat.18May SACS Away
13 Sat.25May Brackenfell Home
14 Sat.13Jul HTS Bellville Home
15 Sat.20Jul Strand Away
16 Sat.27Jul Charlie Hofmeyr Home
17 Sat.03Aug Stellenberg Away
18 Sat.10Aug DF Malan Home
19 Sat.17Aug Melkbosstrand Away
PAREL VALLEI
1 Sat.09Mar Oudtshoorn Kwagga Sportdag
2 Sat.16Mar Hermanus Away
3 Thu.21Mar Oosterlig Oakdale Festival
4 Sat.06Apr DF Malan Home
5 Sat.20Apr Tygerberg Home
6 Sat.27Apr Outeniqua Away
7 Sat.04May Brackenfell Home
8 Sat.11May Milnerton Away
9 Sat.18May HTS Bellville Away
10 Sat.25May Stellenberg Home
11 Sat.13Jul Worcester Gim Home
12 Sat.20Jul Monument Park Away
13 Sat.03Aug Pearson Away
14 Sat.10Aug Bellville Away
STRAND
1 Thu.21Mar Middelburg Oakdale Festival
2 Sat.06Apr Charlie Hofmeyr Home
3 Sat.13Apr Durbanville Away
4 Sat.20Apr Hermanus Away
5 Sat.27Apr Stellenberg Home
6 Sat.04May DF Malan Home
7 Sat.11May Brackenfell Away
8 Sat.18May Worcester Gim Away
9 Sat.13Jul Tygerberg Home
10 Sat.20Jul Milnerton Home
11 Sat.27Jul Monument Park Away
12 Sat.03Aug Bellville Home
TYGERBERG
1 Sat.13Apr Bellville Away
2 Sat.20Apr Parel Vallei Away
3 Sat.04May Milnerton Away
4 Sat.11May Melkbosstrand Home
5 Sat.18May Monument Park Away
6 Sat.25May DF Malan Away
7 Sat.13Jul Strand Away
8 Sat.20Jul Durbanville Away
9 Sat.27Jul Hottentots Holland Home
10 Sat.03Aug Drostdy Home
11 Sat.03Aug Swartland Away
12 Sat.10Aug HTS Bellville Away
13 Sat.17Aug Brackenfell Away
WORCESTER GIM
1 Sat.02Mar TBA Drostdy S/D
2 Sat.09Mar Langenhoven Gim Kwagga Sportdag
3 Sat.16Mar TBA Brackenfell S/D
4 Thu.28Mar Rustenburg Kearsney Easter R/F
5 Sat.30Mar Marlow Kearsney Easter R/F
6 Mon.01Apr Framesby Kearsney Easter R/F
7 Sat.06Apr Swartland Away
8 Sat.13Apr Punt Away
9 Sat.20Apr Hugenote Home
10 Wed.24Apr Drostdy Away
11 Sat.27Apr Brackenfell Away
12 Sat.04May Bellville Home
13 Sat.11May Robertson Away
14 Sat.18May Strand Home
15 Sat.13Jul Parel Vallei Away
16 Sat.20Jul Stellenbosch Away
17 Sat.27Jul DF Malan Away
18 Fri.09Aug Hermanus Home

Leave a Reply

2 Comments

  1. avatar
    #2 boerboel

    @Deon (Comment #1)
    hoe werk die 019 reeling die jaar?

    ReplyReply
    12 February, 2024 at 14:19
  2. avatar
    #1 Deon

    Lekker om Tygerberg, HHH, Durbanville, Strand, Brackenfell, DF Malan ensovoorts se name weer te sien. Hulle het darem elke nou en dan in die 70s en 80s wonderlike spanne opgelewer. Weet nie of President, Eben Donges en JG Meiring nog speel en of ek hulle net misgekyk het nie. Net jammer om te sien die euwel en onreg van onder 19 is nog nie ten volle uitgeroei nie, maar dis net n kwessie van tyd en almal kry gelyke kanse……

    ReplyReply
    10 February, 2024 at 20:36

Leave a Reply