Noordvaal School Rugby Fixtures 2024

# DATE OPPONENT VENUE / EVENT
AFFIES
1 Sat.09Mar Diamantveld Away
2 Sat.16Mar Helpmekaar Away
3 Sat.23Mar Paul Roos NMI Toyota Noord Suid
4 Tue.26Mar Stellenberg NMI Toyota Noord Suid
5 Sat.06Apr Garsfontein Away
6 Sat.13Apr Paarl Gim Home
7 Wed.01May HJS Paarl BH Absa Wildeklawer
8 Sat.04May Oakdale Absa Wildeklawer
9 Sat.18May Grey College Home
10 Sat.25May KES Away
11 Sat.25May Jeppe Home
12 Sat.01Jun Menlopark Home
13 Sat.13Jul Maritzburg College Away
14 Sat.20Jul Waterkloof Away
15 Sat.27Jul Pretoria BH Away
ALBERTON
1 Sat.20Apr Potch Volkskool Home-NV Bowl
2 Sat.04May Merensky Away-NV Bowl
3 Sat.18May Wagpos Away-NV Bowl
4 Sat.25May Eldoraigne Home-NV Bowl
5 Sat.13Jul Dr Malan Away-NV Bowl
6 Sat.20Jul Piet Retief Home-NV Bowl
7 Sat.27Jul Randburg Away-NV Bowl
8 Sat.03Aug Potch Gim Home-NV Bowl
BEN VORSTER
1 Sat.09Mar Lydenburg Away
2 Wed.20Mar Tom Naude Home
3 Sat.30Mar Eldoraigne KES Easter R/F
4 Mon.01Apr Queen’s KES Easter R/F
5 Mon.29Apr TBA Rolyn Bergsig Sport Fest
6 Wed.01May TBA Rolyn Bergsig Sport Fest
7 Sat.04May Heidelberg VS Home-NV Shield
8 Sat.11May Die Anker Away-NV Shield
9 Sat.18May Hugenote (Springs) Home-NV Shield
10 Sat.25May Jeugland Home-NV Shield
11 Sat.13Jul Secunda Away-NV Shield
12 Sat.20Jul Pietersburg Away-NV Shield
13 Sat.27Jul Wesvalia Away-NV Shield
14 Sat.10Aug Lichtenburg Home-NV Shield
DIE ANKER
1 Sat.09Mar Pietersburg Away-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Potch Gim Away-NWU Prestige
3 Wed.20Mar Charlie Hofmeyr Oakdale Festival
4 Sat.13Apr Lichtenburg Home-NWU Prestige
5 Sat.04May Pietersburg Home-NV Shield
6 Sat.11May Ben Vorster Home-NV Shield
7 Sat.18May Secunda Away-NV Shield
8 Sat.13Jul Heidelberg VS Away-NV Shield
9 Sat.20Jul Lichtenburg Away-NV Shield
10 Sat.27Jul Jeugland Home-NV Shield
11 Sat.03Aug Hugenote (Springs) Home-NV Shield
12 Sat.10Aug Wesvalia Away-NV Shield
DR MALAN
1 Sat.20Apr Potch Gim Away-NV Bowl
2 Sat.04May Eldoraigne Away-NV Bowl
3 Sat.11May Wagpos Home-NV Bowl
4 Sat.18May Randburg Away-NV Bowl
5 Sat.13Jul Alberton Home-NV Bowl
6 Sat.20Jul Merensky Home-NV Bowl
7 Sat.27Jul Potch Volkskool Home-NV Bowl
8 Sat.03Aug Piet Retief Away-NV Bowl
EG JANSEN
1 Sat.09Mar Kempton Park Away
2 Tue.12Mar Transvalia Home
3 Fri.22Mar Welkom Gim NMI Toyota Noord Suid
4 Mon.25Mar Drostdy NMI Toyota Noord Suid
5 Thu.28Mar Noord-Kaap Kearsney Easter R/F
6 Sat.30Mar Glenwood Kearsney Easter R/F
7 Mon.01Apr Kearsney Kearsney Easter R/F
8 Sat.06Apr HTS Middelburg Away
9 Sat.13Apr Waterkloof Home
10 Sat.27Apr Monument Home-NV Cup
11 Thu.02May Paarl Gim Absa Wildeklawer
12 Sat.04May Stellenberg Absa Wildeklawer
13 Sat.11May Marais Viljoen Home-NV Cup
14 Sat.18May Helpmekaar Away-NV Cup
15 Sat.25May Noordheuwel Away-NV Cup
16 Sat.01Jun Waterkloof Home-NV Cup
17 Sat.13Jul Menlopark Away-NV Cup
18 Sat.27Jul Rustenburg Home-NV Cup
19 Sat.03Aug Nelspruit Home-NV Cup
20 Sat.10Aug Garsfontein Away-NV Cup
ELDORAIGNE
1 Sat.09Mar Menlopark Home
2 Tue.12Mar Middelburg Away
3 Sat.30Mar Ben Vorster KES Easter R/F
4 Mon.01Apr Selborne KES Easter R/F
5 Sat.06Apr Nelspruit Away
6 Sat.13Apr Oos-Moot Home
7 Sat.20Apr Piet Retief Away-NV Bowl
8 Sat.04May Dr Malan Home-NV Bowl
9 Sat.11May Randburg Home-NV Bowl
10 Sat.18May Potch Volkskool Away-NV Bowl
11 Sat.25May Alberton Away-NV Bowl
12 Sat.13Jul Wagpos Away-NV Bowl
13 Sat.27Jul Potch Gim Home-NV Bowl
14 Sat.03Aug Merensky Home-NV Bowl
GARSFONTEIN
1 Sat.09Mar Pretoria BH Away
2 Tue.12Mar Jeppe Home
3 Fri.22Mar Oakdale NMI Toyota Noord Suid
4 Mon.25Mar HJS Paarl BH NMI Toyota Noord Suid
5 Sat.06Apr Affies Home
6 Sat.13Apr TBC Home
7 Sat.20Apr TBC Home
8 Sat.27Apr TBC Home
9 Thu.02May Stellenberg Absa Wildeklawer
10 Sat.04May Grey College Absa Wildeklawer
11 Sat.11May Waterkloof Away-NV Cup
12 Sat.18May Marais Viljoen Away-NV Cup
13 Sat.25May Menlopark Home-NV Cup
14 Sat.01Jun Rustenburg Home-NV Cup
15 Sat.13Jul Nelspruit Away-NV Cup
16 Sat.20Jul Noordheuwel Home-NV Cup
17 Sat.27Jul Monument Away-NV Cup
18 Sat.03Aug Helpmekaar Home-NV Cup
19 Sat.10Aug EG Jansen Home-NV Cup
HEIDELBERG VS
1 Sat.09Mar Klerksdorp Away-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Noordheuwel Home-NWU Prestige
3 Sat.23Mar Melkbosstrand Glenwood Fest
4 Mon.25Mar Glenwood Inv XV Glenwood Fest
5 Wed.27Mar Hilton Inv XV Glenwood Fest
6 Sat.06Apr Hugenote (Springs) Home-NWU Prestige
7 Sat.04May Ben Vorster Away-NV Shield
8 Sat.11May Jeugland Away-NV Shield
9 Sat.18May Wesvalia Home-NV Shield
10 Sat.25May Lichtenburg Home-NV Shield
11 Sat.13Jul Die Anker Home-NV Shield
12 Sat.20Jul Hugenote (Springs) Away-NV Shield
13 Sat.03Aug Pietersburg Home-NV Shield
14 Sat.10Aug Secunda Away-NV Shield
HELPMEKAAR
1 Sat.09Mar Michaelhouse Away
2 Sat.16Mar Affies Home
3 Fri.22Mar Voortrekker (Beth) NMI Toyota Noord Suid
4 Mon.25Mar Oakdale NMI Toyota Noord Suid
5 Thu.28Mar Diamantveld St Stithians Easter R/F
6 Sat.30Mar Hartpury St Stithians Easter R/F
7 Sat.20Apr Monument Home-NV Cup
8 Sat.27Apr Menlopark Away-NV Cup
9 Thu.02May Boland Landbou Absa Wildeklawer
10 Sat.04May Paarl Gim Absa Wildeklawer
11 Sat.11May Nelspruit Home-NV Cup
12 Sat.18May EG Jansen Home-NV Cup
13 Sat.01Jun Noordheuwel Away-NV Cup
14 Sat.13Jul Waterkloof Away-NV Cup
15 Sat.20Jul Rustenburg Away-NV Cup
16 Sat.27Jul Marais Viljoen Home-NV Cup
17 Sat.03Aug Garsfontein Away-NV Cup
HTS MIDDELBURG
1 Sat.02Mar Ligbron Home
2 Sat.09Mar Transvalia Away
3 Sat.16Mar Waterkloof Away
4 Sat.23Mar Landboudal Glenwood Fest
5 Mon.25Mar Wesvalia Glenwood Fest
6 Wed.27Mar Eye of the Tiger Glenwood Fest
7 Sat.06Apr EG Jansen Home
8 Sat.13Apr Kempton Park Home
9 Sat.04May Pretoria BH Home
10 Sat.11May Middelburg Away-NV Plate
11 Sat.18May Oos-Moot Home-NV Plate
12 Sat.25May Montana Home-NV Plate
13 Sat.13Jul Klerksdorp Away-NV Plate
14 Sat.20Jul Kempton Park Away-NV Plate
15 Sat.27Jul Ligbron Away-NV Plate
16 Sat.03Aug Zwartkop Home-NV Plate
17 Thu.08Aug Transvalia Home-NV Plate
HUGENOTE (SPRINGS)
1 Sat.09Mar Noordheuwel Home-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Klerksdorp Home-NWU Prestige
3 Sat.06Apr Heidelberg VS Away-NWU Prestige
4 Sat.11May Secunda Home-NV Shield
5 Sat.18May Ben Vorster Away-NV Shield
6 Sat.25May Wesvalia Home-NV Shield
7 Sat.13Jul Lichtenburg Away-NV Shield
8 Sat.20Jul Heidelberg VS Home-NV Shield
9 Sat.27Jul Pietersburg Home-NV Shield
10 Sat.03Aug Die Anker Away-NV Shield
11 Sat.10Aug Jeugland Away-NV Shield
JEPPE
1 Tue.12Mar Garsfontein Away
2 Sat.16Mar Pretoria BH Home
3 Fri.22Mar HJS Paarl BH NMI Toyota Noord Suid
4 Mon.25Mar Grey College NMI Toyota Noord Suid
5 Sat.30Mar Queen’s KES Easter R/F
6 Mon.01Apr Brandwag (EP) KES Easter R/F
7 Sat.06Apr St Stithians Home
8 Sat.13Apr Westville Home
9 Sat.27Apr KES Home
10 Thu.02May Graeme Grey Rugby Festival
11 Sat.04May St Andrew’s Grey Rugby Festival
12 Sat.11May Northwood Away
13 Sat.18May Pretoria BH Away
14 Sat.25May Affies Away
15 Sat.25May St John’s Home
16 Sat.13Jul Monument Away
17 Sat.20Jul KES Away
18 Sat.27Jul Durban HS Away
19 Sat.27Jul Parktown Home
JEUGLAND
1 Sat.09Mar Zwartkop Home-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Marais Viljoen Away-NWU Prestige
3 Sat.06Apr Potch Volkskool Home-NWU Prestige
4 Sat.04May Secunda Home-NV Shield
5 Sat.11May Heidelberg VS Home-NV Shield
6 Sat.18May Lichtenburg Away-NV Shield
7 Sat.25May Ben Vorster Away-NV Shield
8 Sat.13Jul Pietersburg Away-NV Shield
9 Sat.20Jul Wesvalia Home-NV Shield
10 Sat.27Jul Die Anker Away-NV Shield
11 Sat.03Aug Wesvalia Away-NV Shield
12 Sat.10Aug Hugenote (Springs) Home-NV Shield
KEMPTON PARK
1 Sat.09Mar EG Jansen Home
2 Tue.12Mar Waterkloof Home
3 Sat.16Mar Transvalia Away
4 Wed.20Mar Brackenfell Oakdale Festival
5 Sat.13Apr HTS Middelburg Away
6 Sat.04May Montana Home-NV Plate
7 Sat.11May Zwartkop Home-NV Plate
8 Sat.18May Transvalia Away-NV Plate
9 Sat.25May Klerksdorp Away-NV Plate
10 Sat.13Jul Middelburg Away-NV Plate
11 Sat.20Jul HTS Middelburg Home-NV Plate
12 Sat.03Aug Ligbron Away-NV Plate
13 Thu.08Aug Oos-Moot Home-NV Plate
KES
1 Sat.16Mar Noordheuwel Away
2 Fri.22Mar Grey College NMI Toyota Noord Suid
3 Sat.30Mar HJS Paarl BH KES Easter R/F
4 Mon.01Apr Bishops KES Easter R/F
5 Sat.06Apr St John’s Home
6 Sat.13Apr Parktown Home
7 Sat.20Apr Pretoria BH Home
8 Sat.27Apr Jeppe Away
9 Sat.11May St Benedict’s Away
10 Sat.18May Westville Away
11 Sat.25May Affies Home
12 Sat.13Jul Pretoria BH Away
13 Sat.20Jul Jeppe Home
14 Sat.27Jul Maritzburg College Home
KLERKSDORP
1 Sat.09Mar Heidelberg VS Home-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Hugenote (Springs) Away-NWU Prestige
3 Sat.06Apr Noordheuwel Away-NWU Prestige
4 Sat.04May Zwartkop Away-NV Plate
5 Sat.04May Lichtenburg Away
6 Sat.11May Lichtenburg Away
7 Sat.18May Middelburg Away-NV Plate
8 Sat.25May Kempton Park Home-NV Plate
9 Sat.13Jul HTS Middelburg Home-NV Plate
10 Sat.20Jul Ligbron Home-NV Plate
11 Sat.27Jul Oos-Moot Away-NV Plate
12 Sat.03Aug Transvalia Home-NV Plate
13 Thu.08Aug Montana Away-NV Plate
LICHTENBURG
1 Sat.09Mar Potch Gim Away-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Pietersburg Home-NWU Prestige
3 Wed.20Mar Swartland Oakdale Festival
4 Sat.13Apr Die Anker Away-NWU Prestige
5 Sat.04May Wesvalia Away-NV Shield
6 Sat.04May Klerksdorp Home
7 Sat.11May Klerksdorp Home
8 Sat.18May Jeugland Home-NV Shield
9 Sat.25May Heidelberg VS Away-NV Shield
10 Sat.13Jul Hugenote (Springs) Home-NV Shield
11 Sat.20Jul Die Anker Home-NV Shield
12 Sat.27Jul Secunda Home-NV Shield
13 Thu.08Aug Pietersburg Away-NV Shield
14 Sat.10Aug Ben Vorster Away-NV Shield
LIGBRON
1 Sat.02Mar HTS Middelburg Away
2 Sat.09Mar Oakdale Kwagga Sportdag
3 Sat.20Apr Secunda Away
4 Sat.04May Middelburg Away-NV Plate
5 Sat.11May Transvalia Home-NV Plate
6 Sat.18May Montana Home-NV Plate
7 Sat.13Jul Oos-Moot Away-NV Plate
8 Sat.20Jul Klerksdorp Away-NV Plate
9 Sat.27Jul HTS Middelburg Home-NV Plate
10 Sat.03Aug Kempton Park Home-NV Plate
11 Thu.08Aug Zwartkop Away-NV Plate
MARAIS VILJOEN
1 Sat.09Mar Potch Volkskool Away-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Jeugland Home-NWU Prestige
3 Thu.28Mar Hartpury St Stithians Easter R/F
4 Sat.30Mar St John’s (Harare) St Stithians Easter R/F
5 Sat.06Apr Zwartkop Home-NWU Prestige
6 Sat.04May Rustenburg Away-NV Cup
7 Sat.11May EG Jansen Away-NV Cup
8 Sat.18May Garsfontein Home-NV Cup
9 Sat.25May Nelspruit Away-NV Cup
10 Sat.01Jun Monument Home-NV Cup
11 Sat.13Jul Noordheuwel Away-NV Cup
12 Sat.20Jul Menlopark Home-NV Cup
13 Sat.27Jul Helpmekaar Away-NV Cup
14 Sat.03Aug Waterkloof Home-NV Cup
MENLOPARK
1 Sat.09Mar Eldoraigne Away
2 Tue.12Mar Oos-Moot Home
3 Sat.16Mar Middelburg Home
4 Sat.23Mar Duineveld NMI Toyota Noord Suid
5 Tue.26Mar Outeniqua NMI Toyota Noord Suid
6 Sat.13Apr Nelspruit Away
7 Sat.27Apr Helpmekaar Home-NV Cup
8 Sat.11May Monument Away-NV Cup
9 Sat.18May Waterkloof Home-NV Cup
10 Sat.25May Garsfontein Away-NV Cup
11 Sat.01Jun Affies Away
12 Sat.13Jul EG Jansen Home-NV Cup
13 Sat.20Jul Marais Viljoen Away-NV Cup
14 Sat.27Jul Nelspruit Away-NV Cup
15 Sat.03Aug Noordheuwel Home-NV Cup
16 Sat.10Aug Rustenburg Away-NV Cup
MERENSKY
1 Wed.20Mar Hermanus Oakdale Festival
2 Sat.04May Alberton Home-NV Bowl
3 Sat.11May Potch Volkskool Away-NV Bowl
4 Sat.18May Potch Gim Home-NV Bowl
5 Sat.25May Wagpos Away-NV Bowl
6 Sat.13Jul Randburg Home-NV Bowl
7 Sat.20Jul Dr Malan Away-NV Bowl
8 Sat.27Jul Piet Retief Home-NV Bowl
9 Sat.03Aug Eldoraigne Away-NV Bowl
MIDDELBURG
1 Sat.09Mar Nelspruit Home
2 Tue.12Mar Eldoraigne Home
3 Sat.16Mar Menlopark Away
4 Wed.20Mar Strand Oakdale Festival
5 Sat.06Apr Oos-Moot Away
6 Sat.04May Ligbron Home-NV Plate
7 Sat.11May HTS Middelburg Home-NV Plate
8 Sat.18May Klerksdorp Home-NV Plate
9 Sat.25May Transvalia Away-NV Plate
10 Sat.13Jul Kempton Park Home-NV Plate
11 Sat.20Jul Zwartkop Away-NV Plate
12 Sat.27Jul Montana Away-NV Plate
13 Sat.03Aug Oos-Moot Away-NV Plate
MONTANA
1 Sat.09Mar Wesvalia Away-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Oosterlig Home-NWU Prestige
3 Sat.06Apr Rustenburg Away-NWU Prestige
4 Sat.04May Kempton Park Away-NV Plate
5 Sat.11May Oos-Moot Away-NV Plate
6 Sat.18May Ligbron Away-NV Plate
7 Sat.25May HTS Middelburg Away-NV Plate
8 Sat.13Jul Zwartkop Home-NV Plate
9 Sat.20Jul Transvalia Home-NV Plate
10 Sat.27Jul Middelburg Home-NV Plate
11 Thu.08Aug Klerksdorp Home-NV Plate
MONUMENT
1 Sat.16Mar Welkom Gim Home
2 Sat.23Mar Paarl Gim NMI Toyota Noord Suid
3 Tue.26Mar Durbanville NMI Toyota Noord Suid
4 Sat.30Mar Framesby Kearsney Easter R/F
5 Mon.01Apr Westville Kearsney Easter R/F
6 Sat.20Apr Helpmekaar Away-NV Cup
7 Sat.27Apr EG Jansen Away-NV Cup
8 Thu.02May Paul Roos Absa Wildeklawer
9 Sat.04May Boland Landbou Absa Wildeklawer
10 Sat.11May Menlopark Home-NV Cup
11 Sat.18May Noordheuwel Home-NV Cup
12 Sat.25May Grey College Away
13 Sat.01Jun Marais Viljoen Away-NV Cup
14 Sat.13Jul Jeppe Home
15 Sat.20Jul Nelspruit Away-NV Cup
16 Sat.27Jul Garsfontein Home-NV Cup
17 Sat.03Aug Rustenburg Home-NV Cup
18 Sat.10Aug Waterkloof Home-NV Cup
NELSPRUIT
1 Sat.02Mar Secunda Home
2 Sat.09Mar Middelburg Away
3 Sat.16Mar Oos-Moot Away
4 Fri.22Mar Drostdy NMI Toyota Noord Suid
5 Mon.25Mar Welkom Gim NMI Toyota Noord Suid
6 Thu.28Mar Voortrekker (Beth) St John’s Easter R/F
7 Sat.30Mar St John’s St John’s Easter R/F
8 Mon.01Apr Hilton St John’s Easter R/F
9 Sat.06Apr Eldoraigne Home
10 Sat.13Apr Menlopark Home
11 Sat.27Apr Waterkloof Away-NV Cup
12 Sat.11May Helpmekaar Away-NV Cup
13 Sat.18May Rustenburg Home-NV Cup
14 Sat.25May Marais Viljoen Home-NV Cup
15 Sat.13Jul Garsfontein Home-NV Cup
16 Sat.20Jul Monument Home-NV Cup
17 Sat.27Jul Menlopark Home-NV Cup
18 Sat.03Aug EG Jansen Away-NV Cup
19 Sat.10Aug Noordheuwel Away-NV Cup
NOORDHEUWEL
1 Sat.02Mar Trio Trio Sports Day
2 Sat.09Mar Outeniqua Kwagga Sportdag
3 Sat.09Mar Hugenote (Springs) Away-NWU Prestige
4 Sat.16Mar Heidelberg VS Away-NWU Prestige
5 Sat.16Mar KES Home
6 Sat.23Mar Stellenberg NMI Toyota Noord Suid
7 Tue.26Mar Duineveld NMI Toyota Noord Suid
8 Thu.28Mar Golden Lions XV St John’s Easter R/F
9 Sat.30Mar Kingswood St John’s Easter R/F
10 Mon.01Apr Voortrekker (Beth) St John’s Easter R/F
11 Sat.06Apr Klerksdorp Home-NWU Prestige
12 Thu.02May Glenwood Absa Wildeklawer
13 Sat.04May Nico Malan Absa Wildeklawer
14 Sat.11May Rustenburg Home-NV Cup
15 Sat.18May Monument Away-NV Cup
16 Sat.25May EG Jansen Home-NV Cup
17 Sat.01Jun Helpmekaar Home-NV Cup
18 Sat.13Jul Marais Viljoen Home-NV Cup
19 Sat.20Jul Garsfontein Away-NV Cup
20 Sat.27Jul Waterkloof Away-NV Cup
21 Sat.03Aug Menlopark Away-NV Cup
22 Sat.10Aug Nelspruit Home-NV Cup
OOS-MOOT
1 Tue.12Mar Menlopark Away
2 Sat.16Mar Nelspruit Home
3 Sat.06Apr Middelburg Home
4 Sat.13Apr Eldoraigne Away
5 Sat.04May Transvalia Away-NV Plate
6 Sat.11May Montana Home-NV Plate
7 Sat.18May HTS Middelburg Away-NV Plate
8 Sat.25May Zwartkop Away-NV Plate
9 Sat.13Jul Ligbron Home-NV Plate
10 Sat.27Jul Klerksdorp Home-NV Plate
11 Sat.03Aug Middelburg Home-NV Plate
12 Thu.08Aug Kempton Park Away-NV Plate
PARKTOWN
1 Sat.16Mar St Alban’s Home
2 Sat.30Mar Hudson Park KES Easter R/F
3 Mon.01Apr Dale KES Easter R/F
4 Sat.06Apr Northcliff Away
5 Sat.13Apr KES Away
6 Sat.20Apr Springs Home
7 Sat.27Apr Pretoria BH Home
8 Thu.02May St Andrew’s Grey Rugby Festival
9 Sat.04May Ithembelihle Grey Rugby Festival
10 Sat.11May St Stithians Away
11 Sat.18May St John’s Away
12 Sat.25May St Benedict’s Home
13 Sat.01Jun St David’s Away
14 Sat.13Jul Durban HS Away
15 Sat.27Jul Jeppe Away
PIETERSBURG
1 Sat.09Mar Die Anker Home-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Lichtenburg Away-NWU Prestige
3 Wed.20Mar Brandwag (EP) Oakdale Festival
4 Sat.06Apr Potch Gim Home-NWU Prestige
5 Sat.04May Die Anker Away-NV Shield
6 Sat.11May Wesvalia Home-NV Shield
7 Sat.25May Secunda Away-NV Shield
8 Sat.13Jul Jeugland Home-NV Shield
9 Sat.20Jul Ben Vorster Home-NV Shield
10 Sat.27Jul Hugenote (Springs) Away-NV Shield
11 Sat.03Aug Heidelberg VS Away-NV Shield
12 Thu.08Aug Lichtenburg Home-NV Shield
POTCH VOLKSKOOL
1 Sat.09Mar Marais Viljoen Home-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Zwartkop Away-NWU Prestige
3 Sat.23Mar Durban HS Inv XV Glenwood Fest
4 Mon.25Mar Hilton Inv XV Glenwood Fest
5 Wed.27Mar Glenwood Inv XV Glenwood Fest
6 Sat.06Apr Jeugland Away-NWU Prestige
7 Sat.20Apr Alberton Away-NV Bowl
8 Sat.11May Merensky Home-NV Bowl
9 Sat.18May Eldoraigne Home-NV Bowl
10 Sat.25May Potch Gim Away-NV Bowl
11 Sat.13Jul Piet Retief Away-NV Bowl
12 Sat.20Jul Randburg Home-NV Bowl
13 Sat.27Jul Dr Malan Away-NV Bowl
14 Sat.03Aug Wagpos Home-NV Bowl
PRETORIA BH
1 Sat.09Mar Garsfontein Home
2 Sat.16Mar Jeppe Away
3 Sat.23Mar Outeniqua NMI Toyota Noord Suid
4 Tue.26Mar Paarl Gim NMI Toyota Noord Suid
5 Sat.30Mar Selborne KES Easter R/F
6 Mon.01Apr HJS Paarl BH KES Easter R/F
7 Sat.06Apr St Alban’s Home
8 Sat.13Apr Maritzburg College Away
9 Sat.20Apr KES Away
10 Sat.27Apr Parktown Away
11 Sat.04May HTS Middelburg Away
12 Sat.11May Hilton Home
13 Sat.18May Jeppe Home
14 Sat.25May Michaelhouse Away
15 Sat.01Jun St John’s Home
16 Sat.13Jul KES Home
17 Sat.20Jul Maritzburg College Home
18 Sat.27Jul Affies Home
RUSTENBURG
1 Sat.09Mar Oosterlig Away-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Wesvalia Home-NWU Prestige
3 Thu.28Mar Worcester Gim Kearsney Easter R/F
4 Sat.30Mar Durban HS Kearsney Easter R/F
5 Mon.01Apr Rondebosch Kearsney Easter R/F
6 Sat.06Apr Montana Home-NWU Prestige
7 Sat.04May Marais Viljoen Home-NV Cup
8 Sat.11May Noordheuwel Away-NV Cup
9 Sat.18May Nelspruit Away-NV Cup
10 Sat.25May Waterkloof Home-NV Cup
11 Sat.01Jun Garsfontein Away-NV Cup
12 Sat.13Jul Glenwood Away
13 Sat.20Jul Helpmekaar Home-NV Cup
14 Sat.27Jul EG Jansen Away-NV Cup
15 Sat.03Aug Monument Away-NV Cup
16 Sat.10Aug Menlopark Home-NV Cup
SECUNDA
1 Sat.24Feb HTS Witbank Home
2 Sat.02Mar Nelspruit Away
3 Sat.09Mar Hilton Away
4 Thu.28Mar St Charles St Stithians Easter R/F
5 Sat.30Mar Diamantveld St Stithians Easter R/F
6 Sat.06Apr Piet Retief Home
7 Sat.13Apr Hans Moore Home
8 Sat.20Apr Ligbron Home
9 Sat.04May Jeugland Away-NV Shield
10 Sat.11May Hugenote (Springs) Away-NV Shield
11 Sat.18May Die Anker Home-NV Shield
12 Sat.25May Pietersburg Home-NV Shield
13 Sat.13Jul Ben Vorster Home-NV Shield
14 Sat.27Jul Lichtenburg Away-NV Shield
15 Sat.10Aug Heidelberg VS Home-NV Shield
ST ALBAN’S
1 Sat.09Mar Die Wilgers Home
2 Sat.16Mar Parktown Away
3 Fri.22Mar TBA Heronbridge Fest
4 Sun.24Mar TBA Heronbridge Fest
5 Thu.28Mar Hartpury 2nd XV St Stithians Easter R/F
6 Sat.30Mar St Charles St Stithians Easter R/F
7 Sat.06Apr Pretoria BH Away
8 Sat.11May Northcliff Away
9 Sat.18May Clifton Away
10 Sat.25May Springs Home
11 Sat.01Jun St Benedict’s Home
12 Sat.08Jun St Stithians Away
13 Sat.15Jun St John’s Away
14 Sat.22Jun St David’s Away
ST BENEDICT’S
1 Sat.16Mar St Stithians Away
2 Thu.28Mar Hilton St John’s Easter R/F
3 Sat.30Mar Falcon College St John’s Easter R/F
4 Mon.01Apr Graeme St John’s Easter R/F
5 Sat.06Apr St David’s Home
6 Sat.11May KES Home
7 Sat.18May Northcliff Home
8 Sat.25May Parktown Away
9 Sat.01Jun St Alban’s Away
10 Sat.08Jun St John’s Away
11 Sat.15Jun St David’s Away
12 Sat.22Jun Cornwall Hill Home
ST DAVID’S
1 Wed.13Mar Randpark Away
2 Sat.16Mar St John’s Home
3 Thu.28Mar Falcon College St John’s Easter R/F
4 Sat.30Mar Graeme St John’s Easter R/F
5 Mon.01Apr Kingswood St John’s Easter R/F
6 Sat.06Apr St Benedict’s Away
7 Sat.11May Springs Away
8 Sat.18May St Stithians Home
9 Wed.22May Northcliff Home
10 Sat.25May St Andrew’s Away
11 Sat.01Jun Parktown Home
12 Sat.08Jun Cornwall Hill Home
13 Sat.15Jun St Benedict’s Home
14 Sat.22Jun St Alban’s Home
ST JOHN’S
1 Sat.16Mar St David’s Away
2 Thu.28Mar Kingswood St John’s Easter R/F
3 Sat.30Mar Nelspruit St John’s Easter R/F
4 Mon.01Apr Falcon College St John’s Easter R/F
5 Sat.06Apr KES Away
6 Thu.02May Grey HS Grey Rugby Festival
7 Sat.04May Muir Grey Rugby Festival
8 Sat.11May St Andrew’s School Home
9 Sat.18May Parktown Home
10 Sat.25May Jeppe Away
11 Sat.01Jun Pretoria BH Away
12 Sat.08Jun St Benedict’s Home
13 Sat.15Jun St Alban’s Home
14 Sat.22Jun St Stithians Home
ST STITHIANS
1 Sat.16Mar St Benedict’s Home
2 Thu.28Mar St Andrew’s St Stithians Easter R/F
3 Sat.30Mar Clifton St Stithians Easter R/F
4 Sat.06Apr Jeppe Away
5 Fri.26Apr Hudson Park Away
6 Thu.02May St Charles Grey Rugby Festival
7 Sat.04May Brandwag (EP) Grey Rugby Festival
8 Sat.11May Parktown Home
9 Sat.18May St David’s Away
10 Sat.25May St Charles Away
11 Fri.31May Northcliff Away
12 Sat.08Jun St Alban’s Home
13 Sat.15Jun Kearsney Home
14 Sat.22Jun St John’s Away
TRANSVALIA
1 Sat.09Mar HTS Middelburg Home
2 Tue.12Mar EG Jansen Away
3 Sat.16Mar Kempton Park Home
4 Sat.06Apr Waterkloof Away
5 Sat.04May Oos-Moot Home-NV Plate
6 Sat.11May Ligbron Away-NV Plate
7 Sat.18May Kempton Park Home-NV Plate
8 Sat.25May Middelburg Home-NV Plate
9 Sat.20Jul Montana Away-NV Plate
10 Sat.27Jul Zwartkop Home-NV Plate
11 Sat.03Aug Klerksdorp Away-NV Plate
12 Thu.08Aug HTS Middelburg Away-NV Plate
WATERKLOOF
1 Tue.12Mar Kempton Park Away
2 Sat.16Mar HTS Middelburg Home
3 Sat.23Mar Durbanville NMI Toyota Noord Suid
4 Tue.26Mar Paul Roos NMI Toyota Noord Suid
5 Sat.06Apr Transvalia Home
6 Sat.13Apr EG Jansen Away
7 Sat.27Apr Nelspruit Home-NV Cup
8 Thu.02May Outeniqua Absa Wildeklawer
9 Sat.04May Marlow Absa Wildeklawer
10 Sat.11May Garsfontein Home-NV Cup
11 Sat.18May Menlopark Away-NV Cup
12 Sat.25May Rustenburg Away-NV Cup
13 Sat.01Jun EG Jansen Away-NV Cup
14 Sat.13Jul Helpmekaar Home-NV Cup
15 Sat.20Jul Affies Home
16 Sat.27Jul Noordheuwel Home-NV Cup
17 Sat.03Aug Marais Viljoen Away-NV Cup
18 Sat.10Aug Monument Away-NV Cup
WESVALIA
1 Sat.09Mar Montana Home-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Rustenburg Away-NWU Prestige
3 Sat.23Mar Glenwood Glenwood Fest
4 Mon.25Mar HTS Middelburg Glenwood Fest
5 Wed.27Mar Jim Fouche Glenwood Fest
6 Sat.06Apr Oosterlig Home-NWU Prestige
7 Sat.04May Lichtenburg Home-NV Shield
8 Sat.11May Pietersburg Away-NV Shield
9 Sat.18May Heidelberg VS Away-NV Shield
10 Sat.25May Hugenote (Springs) Away-NV Shield
11 Sat.20Jul Jeugland Away-NV Shield
12 Sat.27Jul Ben Vorster Home-NV Shield
13 Sat.03Aug Jeugland Home-NV Shield
14 Sat.10Aug Die Anker Home-NV Shield
ZWARTKOP
1 Sat.09Mar Jeugland Away-NWU Prestige
2 Sat.16Mar Potch Volkskool Home-NWU Prestige
3 Wed.20Mar Pearson Oakdale Festival
4 Sat.06Apr Marais Viljoen Away-NWU Prestige
5 Sat.04May Klerksdorp Home-NV Plate
6 Sat.11May Kempton Park Away-NV Plate
7 Sat.25May Oos-Moot Home-NV Plate
8 Sat.13Jul Montana Away-NV Plate
9 Sat.20Jul Middelburg Home-NV Plate
10 Sat.27Jul Transvalia Away-NV Plate
11 Sat.03Aug HTS Middelburg Away-NV Plate
12 Thu.08Aug Ligbron Home-NV Plate

Leave a Reply

7 Comments

  1. avatar
    #7 Deon

    @4×4 (Comment #6)
    Sal fantasties wees. Affies is n ongelooflike instansie. Die Prinse van die Noordvaal

    ReplyReply
    11 February, 2024 at 18:30
  2. avatar
    #6 4×4

    @Deon (Comment #5) elke 2de jaar speel Affies vir Gim inni Kaap in, dalk tyd dat so interskole met Paul Roos ook die lig sien?

    ReplyReply
    11 February, 2024 at 17:12
  3. avatar
    #5 Deon

    Verskoon die onkunde maar word Noord-Suid elke jaar daar doer hoog bo seespieël gehou of kry skole naby seevlak meer gelyke kanse by tye? Nie dat skole wat Kaap toe kom van bo af nie oorgenoeg voordeel agv lugdruk kry nie?

    ReplyReply
    10 February, 2024 at 20:43
  4. avatar
    #4 Kantman

    @4×4 (Comment #1)
    Ek stem saam met jou – vanaf Paul Roos einde Maart by Noord-Suid, tot Jeppe einde Mei, is daar ook nog Garsfontein, KES, Oakdale en Grey tussen in.
    Dink Garsfontein net so moeilik met ‘n lang seisoen, wat begin teen Jeppe, Oakdale, HJS en Affies oor ‘n drie weke periode.

    ReplyReply
    9 February, 2024 at 12:00
  5. avatar
    #3 4×4

    @Wonder (Comment #2) jy is maar moeilik om tevrede te stel!

    ReplyReply
    8 February, 2024 at 21:04
  6. avatar
    #2 Wonder

    @4×4 (Comment #1)
    Nee wat, ek verskil van jou. Affies speel nie teen Boland nie en Paul Roos gaan nie te moeilik wees nie. :lol:

    ReplyReply
    8 February, 2024 at 19:21
  7. avatar
    #1 4×4

    Affies by verre die moeilikste seisoen van al die Pretoria skole. Speel weer teen die room van Westelike Provinsie! Sterkte vir al die Pretoria skole!!

    ReplyReply
    8 February, 2024 at 15:48

Leave a Reply