Western Cape Rugby Fixtures 2021 (not complete)

# DATE OPPONENT VENUE / EVENT BROADCAST
BISHOPS
1 Sat.24Apr Wynberg {38} {21} Won Away
2 Sat.08May SACS Home
3 Sat.15May Paul Roos Home
4 Sat.29May HJS Paarl BH Away
5 Sat.12Jun Rondebosch Away
6 Sat.19Jun Boland Landbou Home
7 Sat.31Jul Paarl Gim Away
8 Sat.07Aug St Andrew’s Grey HS Festival
9 Sat.14Aug Wynberg Away
10 Sat.21Aug SACS Away
11 Sat.28Aug Rondebosch Home
BOLAND LANDBOU
1 Fri.23Apr Paul Roos 21 45 Lost Home
2 Sat.08May Drostdy Home
3 Sat.15May SACS Home
4 Sat.29May Wynberg Away
5 Sat.05Jun Paarl Gim Away
6 Sat.19Jun Bishops Away
7 Sat.26Jun HJS Paarl BH Home
8 Sat.31Jul Rondebosch Home
9 Sat.07Aug TBA Wildeklawer
10 Sat.14Aug Paul Roos Away
11 Sat.21Aug Oakdale Home
DURBANVILLE
1 Wed.28Apr Marais Viljoen 85 8 Won Noord-Suid
2 Sat.01May Noordheuwel 36 5 Won Noord-Suid
3 Sat.08May Parel Vallei Away
4 Sat.15May Strand Home
5 Sat.22May Hugenote Away
6 Sat.29May Outeniqua Home
7 Sat.05Jun Oakdale Away
8 Sat.12Jun DF Malan Home
9 Sat.19Jun Bellville Away
10 Sat.26Jun Rondebosch Home
11 Sat.31Jul Milnerton Away
12 Sat.14Aug Tygerberg Home
13 Sat.21Aug Brackenfell Away
14 Sat.28Aug Stellenberg Away
HJS PAARL BH
1 Sat.24Apr Welkom Gim 59 21 Won Monument Centenary Rugby Festival DigiTV VOD
2 Wed.28Apr Noordheuwel 79 7 Won Noord-Suid
3 Sat.01May Monument 34 18 Won Noord-Suid
4 Sat.08May Grey College Home
5 Sat.15May Rondebosch Away
6 Sat.22May Outeniqua Away
7 Sat.29May Bishops Home
8 Sat.05Jun Paul Roos Away
9 Sat.12Jun Oakdale Home
10 Sat.19Jun Wynberg Home
11 Sat.26Jun Boland Landbou Away
12 Sat.31Jul SACS Away
13 Sat.14Aug Paarl Gim Home
OAKDALE
1 Tue.27Apr Affies 46 21 Won Noord-Suid
2 Fri.30Apr Garsfontein 41 12 Won Noord-Suid
3 Sat.08May Stellenberg Away
4 Sat.22May Paul Roos Away
5 Sat.29May Grey College Away
6 Sat.05Jun Durbanville Home
7 Sat.12Jun HJS Paarl BH Away
8 Sat.19Jun Outeniqua Home
9 Mon.19Jul Marlow Away
10 Sat.31Jul Drostdy Away
11 Sat.21Aug Boland Landbou Away
OUTENIQUA
1 Sat.24Apr Noordheuwel 29 17 Won Monument Centenary Rugby Festival DigiTV VOD
2 Wed.28Apr Helpmekaar 41 14 Won Noord-Suid
3 Sat.01May Marais Viljoen 62 3 Won Noord-Suid
4 Sat.22May HJS Paarl BH Home
5 Sat.29May Durbanville Away
6 Sat.19Jun Oakdale Away
7 Sat.26Jun Paarl Gim Away
8 Sat.31Jul Stellenberg Home
9 Sat.14Aug Framesby Home
10 Sat.21Aug Drostdy Away
PAARL GIM
1 Sat.24Apr Grey College 18 16 Won Monument Centenary Rugby Festival DigiTV VOD
2 Tue.27Apr Garsfontein 84 0 Won Noord-Suid
3 Sat.01May Helpmekaar 52 5 Won Noord-Suid
4 Sat.08May Paul Roos Home
5 Sat.15May Wynberg Away
6 Sat.29May Rondebosch Away
7 Sat.05Jun Boland Landbou Home
8 Sat.19Jun SACS Home
9 Sat.26Jun Outeniqua Home
10 Sat.31Jul Bishops Home
11 Sat.14Aug HJS Paarl BH Away
PAUL ROOS
1 Fri.23Apr Boland Landbou 45 21 Won Away
2 Sat.08May Paarl Gim Away
3 Sat.15May Bishops Away
4 Sat.22May Oakdale Home
5 Sat.29May SACS Away
6 Sat.05Jun HJS Paarl BH Home
7 Sat.12Jun Grey HS Home
8 Sat.19Jun Rondebosch Home
9 Sat.31Jul Wynberg Home
10 Sat.14Aug Boland Landbou Home
11 Sat.21Aug Grey College Away
RONDEBOSCH
1 Sat.08May Wynberg Home
2 Sat.15May HJS Paarl BH Home
3 Sat.22May SACS Away
4 Sat.29May Paarl Gim Home
5 Sat.05Jun Stellenberg Home
6 Sat.12Jun Bishops Home
7 Sat.19Jun Paul Roos Away
8 Sat.26Jun Durbanville Away
9 Sat.31Jul Boland Landbou Away
10 Sat.14Aug SACS Home
11 Sat.21Aug Wynberg Away
12 Sat.28Aug Bishops Away
SACS
1 Sat.08May Bishops Away
2 Sat.15May Boland Landbou Away
3 Sat.22May Rondebosch Home
4 Sat.29May Paul Roos Home
5 Sat.05Jun Tygerberg Away
6 Sat.12Jun Brackenfell Away
7 Sat.19Jun Paarl Gim Away
8 Sat.26Jun Wynberg Away
9 Sat.31Jul HJS Paarl BH Home
10 Sat.14Aug Rondebosch Away
11 Sat.21Aug Bishops Home
12 Sat.28Aug Wynberg Home
STELLENBERG
1 Sat.24Apr Helpmekaar 34 12 Won Monument Centenary Rugby Festival DigiTV VOD
2 Tue.27Apr Monument 34 33 Won Noord-Suid
3 Fri.30Apr HTS Middelburg 19 10 Won Noord-Suid
4 Sat.08May Oakdale Home
5 Sat.15May Brackenfell Away
6 Sat.22May Parel Vallei Away
7 Sat.29May Bellville Home
8 Sat.05Jun Rondebosch Away
9 Sat.12Jun Milnerton Away
10 Sat.19Jun Tygerberg Home
11 Sat.31Jul Outeniqua Away
12 Sat.14Aug DF Malan Away
13 Sat.21Aug Melkbosstrand Home
14 Sat.28Aug Durbanville Home
WYNBERG
1 Sat.24Apr Bishops {21} {38} Lost Home
2 Sat.08May Rondebosch Away
3 Sat.15May Paarl Gim Home
4 Sat.22May Grey HS Away
5 Sat.29May Boland Landbou Home
6 Sat.19Jun HJS Paarl BH Away
7 Sat.26Jun SACS Home
8 Sat.31Jul Paul Roos Away
9 Sat.14Aug Bishops Home
10 Sat.21Aug Rondebosch Home
11 Sat.28Aug SACS Away

5 Comments

  1. Dinge sal verander na die naweek, veral as Weskaap skole teen mekaar begin speel, maar op die stadium is daar 17 wenne en 1 verloor vir Weskaap skole.

    ReplyReply
  2. Beet, why are the Paul Roos vs Boland Landbou games not part of results

    ReplyReply

Leave a Reply